Forum
sem tina,za prijatelje tinč,tinko ali tinka.sem pravzaprav navadna najstnica,ki je stara 16 let. pišem se boss,po očetu Alexu Bossu. in pišem se kimsy po materi Sames Kimsy. oče je v new yorku,živi tam. medve z mami pa živiva v ljubljani,v veliki vli. imam bratca jana,star je tri leta.mami in oči sta ločenja,zaradi očijeve ljubice. ker je oče 15. najbogatejši človek na zemlji ima on bratca jana.z janom se lišiva od 1x do 2xx namesec. z očijem pa od 1x , do včasih celo nikoli.oči me nemara.bil je star 18 let,ko se je na neki zabav napil. tam je spoznal mojo mami in isti večer se...
17. december 2011
prosim poveste kok se da slike gor! in prosim nextite
26. december 2011
no bom kr nadaljevala
sem nastala jaz.čez 12 let ,ko je jan dopolnil 1 leto se je zaradi neznanih razlogo (ljubice)odselil domov-new york.zdaj živiva z mami sami v tej veliki hiši,poleg služabnikov in moje muce kate. mami ne zdrži samote (mislim brez očeta) zato veliko hodi po svetu. ponavadi je ni doma kar čez noč. ali pa gre in dobim sporočilo po mobiju al pa mam napisan listek na mizi >>sorry lubica !rada te mam ampak saj veš služba!>>
vedno isto.

danes je 1.september in končno bom začela z gimnazjo,ki se je že veselm.nevem če sem omenila ampak imam naj frendico. ime ji je lucija. kličem jo lučka.sedla sem na klopco pred šolo,ter opazovala učence,ki so kar govorili,se smejali,hodli... preprosto bili so srečni. pa saj so lahko če so 2.,3. in 4. letnik.js 1.letnika pa še nevem kako bom preživela ta dan. bom mogoče spoznala kga novega? se bom zalubla? je moja ljubezen je res nesrečna ( ne vedno).>>ej!!!tinko!!>>ja nihče drug kot lučka. najprej sem ji pritisnila ljubčka nalice(kot seveda frendice) ,nato sem jo objela. sledil je smeh njenm šalalm, ob katerih res ne moreš bti resen.sedli sva na klopco ter se pogovarjale.zagledala sem ga. fanta mojih sanj. bil je lep(seveda). mislim da sem bila kar očitna,zatoker me je iz sanjanja prebudila lučka .rekla je>>tinč,no kdo je pa zej ra srečnež>>pokazala sem ji ga.itak me je razumena.kmalu je bilo najnih pogovorov konec saj sva mogli v razred.sedli sva čisto zadaj.prav kmalu sem gotovila da je moj tip v našem razredu.
sedel je nekaj klopi pred mano.v razred je stopila učiteljica.predstavila sem na je.bila je kar malo tečna.potem je sledilo predstavljanje.predstavila sem se na kratko. doživela sem neka ,kar ni kar tako gledal me jeampak saj to ni nič takega. gledal je vskega,ki se je predsatvil.nemorem verjet.rekla je da nemoremo tak sedet,ker bom preveč čvekal in ker ima to ona v navadi nas bo presedla.sedla sem poleg njega. ime mu je lan (i-a-n)pravi srček. pravzaprav je od bliži še lepši kot se mi je zdel.
26. december 2011
PROSIM REČTE NEXT IN POVEJTE KAKA SE VEM ZDI ZGODBA
26. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg