Forum
u201358
u201358
Bi!
Moje ime je Belle Baner. Stara sem 15 let.Živim v veliki vili, z mamo Julie, očetom Randeyem in sestro Sally. Pravijo, da smo zelo bogati,saj je moj oče najboljši odvetnik v državi, mama pa slavna pevka. Zmeraj se želimo in to mi gre zelo na živce. Zmeraj ko si najdemo prijatelje se odselimo. Tako nekega dne pridemo domol in pride moja mama vsa vesela ter reče:"Preselili se bomo. Uganeš kam??? Tam kjer si si vedno želela živeti!!" Hitro sem ji rekla:" V Buenos Aires!!?!?!" zakričim. "Ne, ljubica v New York." reče mama. Vsa razočarana odidem v mojo ogromno sobo in začnemo pakirat. Vzamem tablico in napišemo svoji BFF Lei: Slaba novica
05. december 2015
u201358
u201358
Bi!
Moje ime je Belle Baner. Stara sem 15 let.Živim v veliki vili, z mamo Julie, očetom Randeyem in sestro Sally. Pravijo, da smo zelo bogati,saj je moj oče najboljši odvetnik v državi, mama pa slavna pevka. Zmeraj se želimo in to mi gre zelo na živce. Zmeraj ko si najdemo prijatelje se odselimo. Tako nekega dne pridemo domol in pride moja mama vsa vesela ter reče:"Preselili se bomo. Uganeš kam??? Tam kjer si si vedno želela živeti!!" Hitro sem ji rekla:" V Buenos Aires!!?!?!" zakričim. "Ne, ljubica v New York." reče mama. Vsa razočarana odidem v mojo ogromno sobo in začnemo pakirat. Vzamem tablico in napišemo svoji BFF Lei: Slaba novica
05. december 2015
u201358
u201358
Vzamem tablico in napišemo svoji BFF Lei: Slaba novica
05. december 2015
u201358
u201358
Next???
05. december 2015
u201358
u201358
Sorry za dva krat
05. december 2015
u201358
u201358
Jaz:

Julie:

Alex:

Sally:

Lea:

05. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. december 2015
u201358
u201358
Želimo se v Na Yourk
05. december 2015
u201358
u201358
Želimo se v Na Yourk
05. december 2015
u201358
u201358
Kaj??
05. december 2015
next
05. december 2015
u201358
u201358
Selimo se v New York.
Ker ni bilo odgovora, sem ugasnila tablico ter jo dala v kovček, ostale stvari pa v škatlo. Kaj kmalu sem imela vse spakirano, zato sem jih nesla v pritličje in čakala selitve ni kombi. Končno je prišel kombi in vse stvari dal noter. Kombi je odšel in tudi mi smo se odpravili na letališče. Ko amonsedli na letalo sem zaspala. Nisem vedela zakaj ampak sem. Zbudila sem se v mehki postelji. Zraven mene sta bila starša, in povedala sta mi, da gremo zdaj v naši novo vilo. Hitro sem se preoblekle in že smo sedeli v limuzino in se peljali do vile. Limuzino se je ustavila in sicer je rekel, da smo prispeli. Kar sama sem odprla vrata in zazijala. Začela sem kričat, ko sem zagledala našo vilo. Bila je prelepa, čudovita. Bila je večja od prejšnje, bolj elegantna.

Hitro sem stekla v notranjost in preletevala hišo. Tudi os v znotraj je bila prelepa. Tako lepa, da nisem mogla verjeti. Našla sem zelo prostorno sobo, da sem jo kar imela za svojo. Bila je različnih barv. Velika je bila tudi, skratka čudovita.

Hitro sem začela zlagati stvari, nato pa sem našla svojo rolko in se odšla zapeljati. Kar naenkrat me je nekaj spotaknila in padla sem. Kapo sem si odstranila z oči ter videla.........
Next???
05. december 2015
u199774
u199774
kaj si vidla?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
05. december 2015
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
06. december 2015
u201358
u201358
Kapo sem si odstranila z oči ter videla nekega fanta, ki mi je ponujal roko. Bil je zelo lep in v trenutku sem se zaljubila vanj. Sprejela sem roko in potegnil me je na noge. "Si v redu??" me je vprašal. Prikimali sem in predstavil se je. Ime mu je bilo Martin San Telmo

Tudi jaz sem se mu predstavila in pogledala na uro. Bila je že dokaj pozna, zato sem se odpeljala do doma. Ko sem prišla je mama spet pela, oče pa je sestavljal obrambo. Nikoli nista imela časa zame. Hitro sem stekla v svojo sobo in odšla spat. "O,ne," sem se zamomljala, saj sem se spomnila da moram jutri v novo šolo. Ko sem se zjutraj zbudila sem se oblekla ter se z rolko odpeljala. Prišla sem do šole in zagledala veliko zgradbo, ki je zagledala kot zapor. Z muko sem odšla do ravnateljica in dodelila me je v 1. Letnik kamor tudi spadam. V omarici sem pustila stvari in odšla v razred. Ko sem vstopila sem zagledala....
Next???
06. december 2015
u201358
u201358
Sorry k je kratek
06. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
06. december 2015
nnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttt
06. december 2015
u201358
u201358
Ko sem vstopila sem zagledala Leo. Ob je
La sem jo in vprašala kaj počne tukaj. "Starša sta se preselila, saj sta dobila novo službo." mi je povedala. Zvonilo je in vsedle sva se skupaj. Prišla je naša razredničarke in nam povedala, da gremo letos na začetku na eksurzijo z 3.letniki. Vsi smo bili veseli in med odmorom sva se z Leo spoprijateljila z še dvema dekletoma. Ime jima je bilo Rose

in Layla.

Odlično smo se razumela in tako je minevalo dopoldne. Seveda z poukom. Ko je bilo kosilo smo se vsedle za mizo in vsi so nas gledali. Moje prijateljice so osupnile in obrnila sem se in zagledala......
Next???
06. december 2015
next
06. december 2015
u201358
u201358
oje prijateljice so osupnile in obrnila sem se in zagledala Martina. Pozdravil me je in odšel naprej. Vse so me začudeno gledale in povedala sem jim kako sva se spoznala. Vse so bile začudene saj one niso spoznal še nobenega očarljivega fanta. Vse smo se za smejala in odšle naprej k pouku. In končno ga je bilo konec. Hitro sem se odpeljala domol z rolko, zraven mene pa se je peljala Lea. Pogovarjali sva se o njeni hiši. Pokazala mi jo je in ugotovila sem, da je v isti ulici kot jaz. Objela sva se in odšla sem naprej. Prišla sem domol in ugotovila, da nobenega ni doma. Naročila sem kalamare in pomfri ter čakala na dostavo. Kar naenkrat je moj telefon začel zvoniti in opazila sem da sem dobila od neznane številke sporočilo.

Pisalo je oj. Napisala sem kdo je. Uganemte kdo je bil. Martin st. Nekaj časa sva se pogovarjala. Bil je 3. Letnik in vesela sem bila da gremo skupaj na kskurzijo. Kar naenkrat me je vprašal, če. Bi šla jutri v kino. Privolila sem in se zelo veselila. Poklicala sem Leo,Rose in Laylo, če gremo po nakupih. Vse so se strinjali in vzela sem mojo kartico Američan Expres., ki mi jo je oče podaril za božič. Rekel je, da če ju kdaj ne bo doma, grem lahko z njo po nakupih. Nikoli je nisem uporabila, a danes jo bom. Dobile smo se pri glavni trgovini in odšle notri. Kar naenkrat sem se ustavila pred izložbo in zagledala.
06. december 2015
u201358
u201358
Next
???
06. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
06. december 2015
u201358
u201358
Kar naenkrat sem se ustavila pred izložbo in zagledala prečudovite obleke.
Ena je bila modra

Druga je bila bela

Tretja la je bila črna in bela

Poklicala sem prijateljice in pomerila sem vse obleke. Vse so mi bile zelo všeč, zato sem vzela vse, nato pa smo odšle še v trgovino z čevlji. Tam sem našla čudovite črne salonarje. Ker so mi bili všeč in bi padali na vse obleke sem jih vzela.

Vse so me porinil še v zlatarno, kjer naj bi si izbrala ogrlico. Nisem hotela a so me vse bodrile, nato pa sem našla prekrasno ogrlico.

Tudi njo sem vzela, nato pa sem imela dovolj stvari in odšla sem domol. Ko sem prišla sem doma našla......
Next????
06. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
06. december 2015
u201358
u201358
Ko sem prišla sem doma našla majhno darilce. Pisalo je, da je zame in odprla sem ga. Notri so bili ključi od avta in začudeno sem pogledala. Kar naenkrat sem odšla do okna in na dvorišču zagledala modrega Lamborghinija. Imel je taka vrata, da si jih potisnil gor in so se odprla.

Izpit za avto sem naredila pri 14 saj so moji starši menili, da je to dobro zame. Hitro sem skočila v avto ga vžgala in se odpeljala do Rose. Pozvonila sem in jo vprašala če se gre peljati. "S čim??" me je vprašala. Pokazala sem ji na moj avto in takoj je pokimala. Nato sem odšla še do Layle in Lee. Onedve sta reagirala enako in odpeljal smo se v mesto v diskoteko. Super smo se zabavala in ob 21.00 odšle domol. Odložil sem jih ter doma odšla spat. Zjutraj ko sem se zbudila sem zavohala...
Next??
06. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
06. december 2015
u201358
u201358
Zjutraj ko sem se zbudila sem zavohala palačinke. Hitro sem odšla dol in zagledala nano kako peče palačinke. Nana me je že od rojstva spremljala. Nikoli ni zatajila tako kot moji starši.

Objela sem jo pojedla in odšla v šolo. Vsi so me gledali ko sem prišla z nobim avtom. Pouk se je vlekel po polžje in bogu sem se zahvalila ko ga je bilo konec. Hitro sem se odpeljala domol in se začela urejati. Naredila sem si make up in si uredila frizuro

Izbrala sem prvo obleko in si Obula salonarje. Nazadnje, kar sem naredila je bilo to, da sem si pripela obesek okoli vratu. Iskat naj bi me prišel ob 16.45 ura pa je bila ravno toliko. Počasi sem se spustila po stopnicah in videla, da gleda kako prihaja. Po zdravila sem ga in nana mi je pomežiknila. Poljubil MJ je roko in odšla sva proti njegovemu avtu. Vsedla sem se na sprednji sedež in odpeljala sva se. V kinu je bilo odlično in odpeljal me je domov. Pred vrati sva se še dolgo pogovarjala nato pa je prišel bližje k meni in me poljubil.

Next!!!
06. december 2015
next
06. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg