Forum
Jaz bom naredila zgodbo, ki govori o dekletu ki se je noro zaljubilo v fanta.
16. julij 2012
Živjo, sem Hannah Mchdoll. Živim v Londonu. Stara pa sem 14 let.
Jaz:
https://weheartit.com/entry/32765119
Mogoče vam bo šlo na živce ker bom lepila linke slik. Ker neznam kar tako dati slike. Lahko pa mi pomagate in mi poveste.
16. julij 2012
Tudi tukaj sem jaz na sliki.

16. julij 2012
To pa je moja simpatija:

Ime mu je Michael. Živi pa blizu mene.
16. julij 2012
Danes so se začele počitnice. Sedaj bom večkrat videvala Michaela.
Zbudila me je budila z tem Driiiin Driiin. Ura je bila 9.05. Pomislila sem Kaj se bo danes dogajalo. Joooj, škoda k mami pride sodelavka. Spet ne bova imele časa za slikanje. Ampak ko sem pomislila na Michaela se mi je dan zdel lepši. Hitro sem se oblekla.
Oblekla sem tole:

In te čevlje:

16. julij 2012
Odšla sem k sošolki. Ona je soseda Michaela.
Nicole:

16. julij 2012
Prosim nextajte.
16. julij 2012
u97971
u97971
Next!
17. julij 2012
Okej nadaljujem za Twinkle:3
Ko pa sem prišla tja pa sem videla skupino fantov ki pretepajo Michaela.
To skupino:

Hotela sem mu pomagati, zato sem počakala da so odšli. Ko so odšli sem šla k Michaelu. Dihal je neenakomerno. Odšla sem k njegovi hiši, da bi poklicala starše. A staršev ni bilo nikjer. Nazaj sem šla k Michaelu. Povedal je da je njegova družina na dopustu. Vzela sem njegov mobi in sem jih poklicala.
M= Michaelova mama
J=jaz
J: D
17. julij 2012
M= Michaelova mama
J=jaz
J: Živjo, jaz sem Hannah Mchdoll, Živim blizu vas.
M: Živjo! Kaj želiš?
J: Kličem zaradi Michaela, šla sem k Nicole Brootooh, pa sem videla skupinmo ki se je spravila na Michaela.
M: Pokliči 112. V najkrajšem času bomo doma.
J: Prav.
Ko sem poklicala rešilca, sem šl
17. julij 2012
Sem šla poljubiti Michaela. NAsmehnil se mi je. Poljubil me je nazaj, in prosil če grem z njim v bolnišnico. Privolila sem. Poklicala sem mami, ona pa mi je tudi dovolila.
17. julij 2012
u76444
u76444
Neeeeeeeeeeexxt!

Tekmovanje za naj pisatelja eveeeeeeeeeeer!
http://www.igre123.com/forum/tema/write/38000/
17. julij 2012
Najin pojlub:

V rešilcu sva si priznala da sva zaljubljena en v drugega. To je bil moj najlepši trenutek mojega življenja. Vsak dan sem šla k njemu. Ko pa sem 6. dan prišla nazaj, sta se starša ravno odpravila na dopust. Ko sem vstopila v dnevno sobo sem videla skupino mojih sovražnic. Stekle so k meni. Jaz pa sem stekla na policijo, ki je sosednja stavba moje hiše. Zaprli so jih. Ko pa so šle mimo mene me je ena brcnila v koleno, tako da sem ostala v nezavesti. Odpeljali so me v bolnišnico. Bila sem na sosednji postelji od Michaela. Michael bi lahko šel naslednji dan že domov, ampak me je počakal da sem šla lahko tudi jaz. Nekaj dni je michael prespal pri meni, nekaj pa jaz pri njemu. Skoraj vedno sva mila skupaj.
17. julij 2012
u76444
u76444
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!

Tekmovanje za naj pisatelja eveeeeeeeeeeer!
https://www.igre123.com/forum/tema/write/38000/
17. julij 2012
nexxxttttt
17. julij 2012
u94121
u94121
next
17. julij 2012
Okej Nextaaam. Tako so minili dnevi pa tudi počitnice. Zdaj pa je spet šola. Ja in danez je tudi šolski ples! Ko sem prišla domov sem pogledala v omaro kaj naj imam oblečeno za na ples. Aha kar tole bom imela sem si rekla.
Tole:

Lepo kajne? Ura je bila 15.50 ko sem se odpravila peš na ples. Spotoma sem pobrala še Michaela. On pa je bil tak < 3:

Postrigel se je?! Sedaj je še lepši!
Na plesu nama je kupil čips in sok pa dve slamici. Potem pa sva šla plesat. Kako dobro pleše! < 3 Najraje ga bi zelooo močno stisnila in ga poljubila. Kakšen ceker je! sem si mislila. Kasneje pa je prišla skupina fantov katerim sem bila všeč. Hoteli so napadt Michaela.
17. julij 2012
u97971
u97971
Next!
17. julij 2012
Vsaj še en naj nexta.
17. julij 2012
u94121
u94121
next
17. julij 2012
okeej. Nekstaam.