Forum
hey!

Odločila sem se,da bom tudi sama napisala zgodbo. Govorila bo o Lucy,ki je zaljubljena punca,vendar je simpatija niti ne pogleda. Skupaj s prijatelji pa ji gre vse na boljše. Njena srečna simpatija se začne družiti z njo in mogoče bo men njima nastalo še kaj več?

Za začetek rabim 3-5 nextov in res bi bila zelo vesela če bi brali!
31. oktober 2013
u151388
u151388
next
31. oktober 2013
u144307
u144307
next
01. november 2013
u113369
u113369
neeeeeeeeeeext
01. november 2013

hey hoy!

To sem jaz, Lucy. Stara sem 14let in hodim v 8.razred. Verjetno me ne poznate, saj nisem nič posebnega...čisto navadna najstnica. Na sliki je moj muc Lino,ki ga imam kakšni 2 leti.

to je moja bff Lily. Poznava se že od vrtca in takoj sva se ujeli. Zelo sva si različni in prisotnih je kar veliko prepirov, vendar naju to ne loči. Ker živi eno ulico naprej, se vsak dan obiskujema in druživa. Res nevem kaj bi brez nje.

Naj vam predstavim še svojo mlajšo sestro Ano. Stara je 6let in letos je začela obiskovati 1.razred. Ves čas se prepirava,vendar jo imam zeloo rada. Vsi pravijo, da sva si podobni, vendar jaz ne najdem kaj podobnega med nama. Jaz sem bolj umirjena kod ona, jaz sem vegetarjanka ona sovraži zelenjavo,....

In to je Tim...i love him! V njega sem zaljubljena kakšno leto,vendar me on ne opazi... Je najbolj priljubljen na šoli,jaz sem pa le navadno povprečno dekle. Nikoli se ne pogovarjama, niti preku fb-ja. Nevem niti če ve kako mi je ime. 1 leto je starelši, torej obiskuje 9.razred.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------3 next
01. november 2013
next
01. november 2013
neeeeeeeeeeeeeext
01. november 2013
omg!! nexxt! + nowa bralka
01. november 2013
next
01. november 2013
neeeeeeext + nova bralka
01. november 2013
u155201
u155201
neeext& nova bralka <33
01. november 2013
Neeext. Zakon pišeš :') Nova bralka.
01. november 2013
25.10 petek
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oh...bil je zadnji dan šole pred počitnicami. Zazvonila mi je budilka,saj je bila ura že 7.30! Hotela sem se delati,da sem bolana, vendar sem se na koncu le odločila iti v šolo, saj smo pisali test za matematiko in ga le nisem hotela zamuditi. Oblekla sem si širok rdeč pulover in oprijete kavbojke. Zraven sem si obula še svoje all starke.

Na srečo me je v šolo peljala mama, saj nisem imela nobene volje pešačiti do avtobusne postaje. Mama me je odložila čisto pri vratih,da sem samo naredila en korak in že sem bila v šoli. Hitro sem odprla svojo omarico in vanjo zmetala čevlje in jakno. Ker je že zvonilo sem oddrvela k učilnici za matematiko, saj nisem želela zamuditi ravno zdaj ko smo imeli test. Ko sem tekala po hodniku je bil na tleh nek zvezek,vendar ga nisem opazila. Zraven so bili 9.razred in hotela sem izpasti kul...saj že veste kaj se je zgodilo-.- Upočasnila sem korak,vendar sem stopila na zvezek,ki pa je bil ovit in ovitek mi je spolzel...močno sem padla,da so vsi iz hodnika pogledali naravnost vame.

Zardela sem v obraz od sramu. Najraje bi se pogreznila v zemljo! Bila sem tako zmedena, da se niti iz tal nisem pobrala. Krohotanje učencev mi je kar donelo po ušesih! Naenkrat pa sem zagledala Lily ki je hrabro stopila k meni in se zadrla: " PA KAJ NIMATE DRUGEGA DELA,KOT SE SMEJATI? PRASCI!" bila sem ji res hvaležna in vsi so utihnili. Lily mi je dala roko,da sem se končno spravila na noge.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Test za matematiko sem rešila v pol ure, saj je bil res zelo lahek. Ker so še vsi drugi pisali mi je učitelj rekel da lahko zapustim razred. Šla sem ven in odločila sem se,da bom počakala Lily,saj ji matematika ne gre kaj preveč dobro in potrebuje za teste več časa. Vsedla sem se na klopco in šla na fb.

Naenkrat pa sem videla novo sporočilo. Hitro sem pogledala kdo mi piše in ko sem prebrala ime me je skorej kap! bil je Tim!!! omg! Napisal mi je HEY! Zakričala sem od sreče! Nisem verjela svojim očem! Pa kako je sploh vedel da sem to jaz? je bila pomota? me je hotel samo zafrkovati zaradi padca?

Pa saj je vseeno...odločila sem se, da mu bom odpisala takoj ko pridem domov.
ZAZVONILO JE! Končno je prišla iz razreda lily in mi začela razlagati o testu, vendar jaz sem jo prekinila in ji rekla: " Tim me je kliknil!" bila je tako presenečena kod jaz! Zmenili sva se da bo prespala pri meni in mu bova skupaj odpisali.

Imeli smo še slovenščino,angleščino in športno...vse se je zelo vleklo in razmišljala sem samo še o njem. Ko me je učitelj poklical,da bi morala odgovoriti na vprašanje sem kar sanjarila in ga ignorirala...sploh nisem bila pri stvari. Nisem se zbrala in mislila na kaj drugega...v moji glavi je odmevalo KLIKNIL TE JE!

Pouka je bilo konec in z Lily sva se odpravili k meni domov. Moji starši in sestra bodo cele počitnice v Španiji,tako da sva bili doma čisto sami!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------5 NEXT
01. november 2013
neeeeeeeeeeext!!!!!
01. november 2013
u155201
u155201
O fak popouno next <3
01. november 2013
u143237
u143237
neeeeeext
01. november 2013
Še 2next..maybe bom še danes nextala (:
01. november 2013
nextt
01. november 2013
next
01. november 2013
u152833
u152833
neeeext < 3
01. november 2013
Grem pisat (: malo dolgo bo trajalo ker sem na tablci
01. november 2013
next :3 fuuuul nora zgodbicaaaa *-*
01. november 2013
Neeext
01. november 2013

Oddrveli sva v mojo sobo in jaz sem iz hladilnika prinesla coca-colo in čips. Takoj sva vklopili računalnik in jaz sem se prijavila na svoj fb. Bila sem nenormalno živčna! Še zdaj mi ne gre v glavo, zakaj me je kliknil. Pogledala sem če je gor, in ja, bil je! Napisala sem mu HEY potem pa sem je začel pogovor...

jaz-j---------on-o

j: hey
o : kak si
j : bo...ti?
o : super
j : in kaj delaš
o : nič,ti
j : nalogo delam-.-
o : ja sej so počitnice
j : vem,samo je mamo malo pa bom nardila
o : aja haha..alo zakaj se mi2 nič ne družima v šoli o.O
j : ja nwm...
o : haha pozdravi me kdaj
j : bom
o : okay te..grem zaj,adijo
j : adijo :*

OMG! CAN I DIE? najboljši dan eveeer! Z Lily sva dali muziko na glas in skakali po sobi! Nisem bila še čisto pri sebi in v oči so mi prišle solze sreče. Nikoli nisem še občutila kaj takega. JAA POZDRAVILA GA BOOOOM!!! Ampak kaj, ko pa so počitnice...nikoli še nisem bila jezna da so počitnice, vendar tokrat sem! Kako bom preživela, ko ga nebom videla vsak dan...mogoče pa me bo še kdaj kliknil,ali pa bom jaz njega...

Lily je bila srečna zame in mi je privoščila vso veselje... To na njej res cenim, da mi nikoli ne zavida.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spravili sva se v dnevno sobo na kavč in šli gledati grozljivko The Conjuring:

https://megashare.info/watch-the-conjuring-online-TmpreU1BPT0

Pri tej grozljivki pa res umiraš od straha...po gledanju naju je bilo še zeloo strah, sploh pa se je že veni stemnilo. Zadnje čase je že ob 5ih trda tema. Sploh več nisva vedeli kaj si začeti. Nič pamenega se nisva spomnili, zato sva preprosto šli na fb in tam klikali ljudi,ki jih ne poznava. Moja sreča še ni pregorela...Lily sem že šla na živce, saj sem govorila še samo o tem in sem ji vedno skakala v besedo, da ni morala povedati nič drugega.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zvečer sva si skuhali brezkofeinsko kavo in šli v mojo sobo,kjer sva se pogovarjali o fantih in kateri so še lušni... fanti,fanti,fanti,nič novega... Večer je potekal čisto navadno in zgodilo se več ni nič posebnega. Ura je bila že polnoč in odločili sva se da bova šli spat...

6 next!
01. november 2013
next !!!!
01. november 2013
u143237
u143237
next
01. november 2013
next
01. november 2013
next
01. november 2013