Forum
u14716
u14716
zgodba je izmišljena. Jaz sem Jenny. Nekega zimskega dne sem vstala že zgodaj sajjjj jeeee daneeeesss taborrrr!!!!! Jeiiiii sm se veselila hitro sm se uštimala in to. Ko sem prišla do šole je tam že čakal avtobus. Ko sem vstopila gor skoraj ni bilo več praznega mesta in vsedla sem se nekje zadaj en stou pred mojo frendico tejo. Naenkrat pa k meni prisede Ian. Ni mi biu preveč všeč. Ampak morala sem se sprijazniti. Med potjo sem se pogovarjala s frenico in Ian je igrau igre n mojm mobiji!!!! grrrr. Med potjo smo se nekaj zezali in končno prispeliiii !!! Nekaj so nam pridgali, potem pa smo šli v sobo razpakirat. v sobi sem bila Z Manjo in Tejo. V sosednji sobi pa Ian Nejc in Tomaž. S sabo sem imela tudi urnik. Bil je ponedeljek. Tam smo bili pa do srede. Zvečer je biu napovedan nočni sprehod!!!! sm mislila da bom bruhala. od nekdaj hejtm sprehode s šolo in to!!!!! potem gremo dol na kosilo. In se sami usedemo, kot želimo. Js sm sedela nasproti teje. Ble smo na koncu. Zravn teje je biu Lan-Nusda ker se piše Nusdorfer in zravn mene pa Ian- po naključju!!! grozzza ...počasi mi je postajal všeč. Popoldne smo nekaj hodili in take bede. Ko smo prišli smo imeli odmor jst sm bla sama u sobi ker so šle teja in manja na wc in potem se začnem jokat na posli in poslušam wake me up when september ends in prideta v sobo. Jst hitr sklučm mobi in rečeta kaj je narobe s tabo jenny? in rečm ma dej ne sprašuj z Rebeko sva seskregali(z mojo sestričnu in hkrati BFF) sej je uredu. To ni blu res. jokala sm kr je nusda poslau manji sporočilo če gresta skupaj na sprehod. Skor use bodo šle s tipm sam jst ne!!!!!! Potem smo ši dol ker je kmalu slediu bedni sprehod. Jaz sm šla k manji in tam nekje je biu tudi nusda. rekli so, da mormo bit po dva. Naenkrat sta bla kar skupi grrrrrrrrrrrrrr. usak j meu par ker nas je blo točno 42. in so rekli kdu nima para in jst ga nism mela!!Ne morte verjet h komu so me dali.!!!
zdej ni še tok zanimivo sam ublubm d še bo.
nextm??? Še pixe dodam!!!
23. julij 2010
u14716
u14716
Manja
http://www.smrklja.si/files/users/u14511/62217-emo-girl-2.jpg
Teja
http://2.bp.blogspot.com/_KZ5qdgu3avM/Sl97jWgr5pI/AAAAAAAABho/gCUculpBmr0/s400/Emo+hairstyle+Girls+long+hair+2.jpg
Jst
http://4.bp.blogspot.com/_KZ5qdgu3avM/Se2CiudiOPI/AAAAAAAABNg/9zYZXGbt5lc/s400/emo+girl+black+hairstyle+1.jpg
Ian
http://s.bebo.com/app-image/8335725246/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/09/30/emo-boy.jpg
Lan-Nusda
23. julij 2010
u14716
u14716
http://hairandmakeupblog.files.wordpress.com/2009/07/purple-emo-boy.jpg
23. julij 2010
u14716
u14716
nextam al ne??????
23. julij 2010
u18082
u18082
jp nexti
24. julij 2010
u14716
u14716
K Ianuuu !!!
Sedaj je bilo že smešno zakaj ravno on?!
nekaj časa sva molče hodila in najini roki sta se naenkrat združili. Pogovarjala sva se o naju. Objel me je okrog ramen in jaz njega. Bil je nepozaben sprehod ki je trajal sekundo. Bilo je kot v sanjah. Ko smo prišli smo šli v sobe in se odpravljali za spat. Jaz Manja in Ian smo se malo pogovarjali pred kopalnico. Potem pa smo morali spat. Ian je pozdravu sam manjo, kot da jaz sploh ne obstajam!!!!!!!! Ko smo šli spat smo se pogovarjale s tejo in manjo. Jaz nisem morala spati nevem kdaj sem zaspala, vem da je bilo pozno. Zjutraj smo se zbudile in se odpravile. Danes je bilo na sporedu smučanje. Pojma nisem imela otem. Po smučanju smo imeli odmor, nato pa kosilo. Po kosilu smo se igrali resnico in iziv. K nam v sobo so prišli še Nusda, Ian, Jan in Nejc. Nusda je dobil iziv, naj da kiss Manji. Nisem morala gledati fujjjjjj. Potem je dobil Ian iziv naj meni da kiss ne na usta XD. O gaddd skoraj sm omedlela. Ostalo ni bilo preveč zanimivo. Punce iz naše sobe smo hodile v sobo kjer je biu Ian se gledat u ogledalo ker naša ga ni mela jaz sm bla skoz tam. Tomaž mi je rekeu da je Ian ful happy zadne čase. Sej sm js tudddd!!!!!!!!! Spomnila sem se kako mi je BFF Anja (na žalost ni bla z nami u sobi) rekla, da ji je nusda rekel, da je Ian vame ampak to je blo že kake 3 tedne nazaj. Jaz ji itak nism verjela. Z ianom sva bila sama v moji sobi dokler ni prišel nejc in naju zafrkaval. Najraje bi ga počila. Ta dan mi je biu dougčas in komaj sm čakala jutro. Čakal nas je še 1 sprehod, potem še kosilo in zaključek. 1. v življenju sem bla sad, ker je konc. Celo večnost bi bila tam. Za nazaj sem sedela sHano. Saj sm hotela iti k manji amak hana je bila vedno prijazna in to. Za manjo je sedel ian in sta se pogovarjala. Najraje bi ubila manjooo!!!!!!! Ko smo prišli končno domou sm šla tkoj na msn. Upisal se je tudi Ian in me kliknu. Potem me ju prašau če bi hodila z njim. Rekla sm jaaaaaaaa. Bila sva zaljubljena en v drugega. Naslednji dan smo šli na izlet. Ko sm prišla na avtobus.....
Nextamm?? 7 komentou od različnih oseb!!!!!!!
24. julij 2010
u14716
u14716
če nočeste pa nbom več
24. julij 2010
u14716
u14716
ka zdej
24. julij 2010
naprej!
24. julij 2010
u18082
u18082
naprejj plissss
24. julij 2010
u14716
u14716
bol pol zdej mam včerjo.
24. julij 2010
naprej!
24. julij 2010
u14716
u14716
sem se usedla zravn Iana. Poslušala sva muziko. Za pot nazaj sva tudi sedela skupaj. Vsak dan sva si pošiljala smse. Nekega dne sva se dogovorila za romantičen sprehod. In res šla sva po mestu in kupil mi je me to youjčka. Jz usa happy. Potem sva se usedla na klopco v parku. Ian me je poljubil. To je biu moj 1. resni kiss na usta od fanta v življenju. Doma sem bila vsa happy. In vsak dan sva se dobivala. minil je mesec. z Ianom sva se na žalost razšla. noben ni pustil nikogar, ampak enostavno ni več govoril z mano in vsega je bilo konec. Ampak nisem bila tok sad, ampak happy ker sem praukar zvedla, da........
24. julij 2010
u18082
u18082
nextiii
24. julij 2010
nextttttttttttttttttttttt
25. julij 2010
u14716
u14716
še mal komentou od drugih pol bom
25. julij 2010
u14716
u14716
kej zdei
27. julij 2010
u7396
u7396
no?????
27. julij 2010
next
next
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttt
27. julij 2010
u14716
u14716
ok bom
27. julij 2010
u14716
u14716
je vameeee Nejc!!!!!
ampak jaz ga nisem upala uprašat. Na msnju sm ga kliknla in prašu me je!!!!!!!!!!!!!!!
Rekla sm jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
In hodila sm znjim. Manja mije v šoli povedala, da je bila tisto z Nejcem stava in da u resnici ni vame. Ceu pouk nisem spregovorila z Manjo. Potem me je uprašala če grem h nji domou. Nič nisem rekla ampak molče odšla domou. Ko sem prišla sem se upisala na msn. Manja m je kliknila in napisala tkole:
prau veš kei če nočeš govort z mano ne morem pomagat tako ali tako si ena neumna koza ki ji je mar samo za fante!!!!!
zaprla sem pogovor. Nusda je pustil manjo!!!!!!!! I'm so happy!!!!!! Sej si ga tista koza ne zasluži!!!!! Potem me je kliknil nusda . N-nusda j-jaz
n: veš sem pustil manjo
j:vem že skrajni čas
n: niste več bff?
j: ne smo se skregale!
n:aha
j:em ti veš kje jaz živim?
n: ne vem točno.
j: veš kje je Teja?
n: približno.
j: ok prideš k meni?? please
n: ne vem no
n: ok pa grem noo
j:toooooooooooooo
J: grem o teje te tam počakam!!!!!!!!1
johiti!!!!!!!!!!!
n: že grem čauu
j: čawči
Jz usa happy grem h teji in ji vse povem tudi kaj se je zgodilo z nejcem. Rekla mi je da ji manja ubistvu sploh nikol ni bila fajn ampak se je družla sam zto k sm se tut jst.
In pride Lan-Nusda.
Še malo sva pri teji nato pa se poslovimo.
Naenkrat se najini roki združita in takole greva vse do doma. Naenkrat pa vidiva.....
Nextam???
27. julij 2010
u18082
u18082
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
28. julij 2010
nextttttttt
28. julij 2010
u14716
u14716
...Manjo. Grdo me pogleda. Jaz pa njo nazaj. Greva in prideva kmalu domou. Povabim ga v mojo sobo. Reče mi wauu kako velika soba!!!! j.jaz n-on
j bi gledala kakšen film??
n lahko
j katero zvrst bi?
n ljubezenskega
j hm ja lahko bi gledala Ljubezen v najstniških letih
n men je prau
j ok grem iskat. Grem še po kokakolo in chips ok
n ok

ko vtaknem cd se usedeva na posteljo in me nepričakovano...
28. julij 2010
u14716
u14716
next?
28. julij 2010
u14716
u14716
nextam al neeeeeeeee
28. julij 2010
ja ja nextii
28. julij 2010
u14716
u14716
poljubi.
Jaz pa ga poljubim nazaj. Filma sploh nisva spremljala ker sva se neprestano poljubljala.
J: veš jaz sem vate
N: aja
J: kaj ti nisi vame?
N: moral ti bom razložiti. Em... Glej dobil sem iziv od Teje včeraj
J: kaaaaaaaaaaaaj
Uležem se na posteljo in začnem potihoma jokati. on pa gre brez besed. Kaj naj naredim manja in teja so me izdale nihče me več ne mara, nikoli več ne morem zaupati nobenemu fantuuuu! Zakaj se mi to dogaja kaj sem naredila v življenju, da imam takšno smolo? Zjutraj sem se zbudila že ob 05.30. Bila sem vsa potna. Pred mano je stala mama. Rekla je: ljubica vročino imaš danes ne greš v šolo. Hvala bogu saj smo imeli športni dan!!!!!!
Ampak nisem bila preveč vesela. Kaj naj počnem celo jutro. Nič počasi sem vstala in si pripravila zajtrk, potem sem gledala TV . OB 15.00 sem šla na računalnik. Teja me klikne
T: kako da te ni bilo všoli?
J: ker imam vročino koza
T: zakaj pa jaz koza?
J: saj veš tisti iziv ki si ga dala ne delaj se neumno
T: Če sem jaz koza si ti prasica debela saj res kot en pujs
J: sebe poglej grda in neumna si še bolj kot manja
T: jaja bolj kot ona že ne in sicer pa umri upam da boš umrla če ne te bom pa jaz zadavila
Grem z msnja sem res tko debela???????? Se sprašujem. Res sm ampak zakaj sploh živim zakaj sm na svetu zakaj imam tako smolo v življenju? saj bi bilo res vredu če bi umrla. Šla sem v sobo in stopila na tehtnico. Kazalo je 49,9!!!!!!!!!!!! kajjjjjjjjjjjj 5 kg sm se zredila od 2 tednou???? omedlela sem. Zbudila sm se...............
Nextam???
28. julij 2010
next
28. julij 2010
u14716
u14716
ne vem če bom še kr skor nihče ne komentira
29. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg