Forum
u152233
u152233
........bil je vrtinc......nisem vedela kaj naj naredim......milila sm de me bo konc ko je prišel k meni duh.....nato "dirndrin"mi je zaupila budilka.vstala sm in šla v kopalnico umiti nato sm šla jesti palačinke in v šolo.aja pozabila sm se pozabit
sm ariana.

ko sem šla počasi v šolo sm zagledala mojo bff hannah

"oj han" sm rekla kratko. "hej nehaj tko govoriti z mano" je rekla malo jezna."ampak če je tko bolj všeč" sm vztrajala. "no prav" je rekla hannah.ko sva prišli do šole je bila tam moja sovražnica darla.

"glej glej kdo je prišel. piflakra in en idiot" je rekla z zlobnim glasom.vzela sm zveske in šla v ušilnico za matematiko.tam pa sem videla.....
25. januar 2014
u152233
u152233
tam pa sm vidla justina.najbolj bogatega in hot tip na šoli.v njega sm že od prvega razreda.aja pa pozabila sm povedat de imam 14 let.ko sm gledala nekja po učbeniku sm se zaletela v njega. "joj oprosti nism te vidla oprosti" sm rekla sramežlivo. "sej ni nč.vsakemu se to zgodi." nasmehnila sm se mu in odšla za han v učilnico.tam pa sm se vsedla čist v zadno klop.tko de me noben opazu.dokler pa ni prišla učitlca sm pa brala knjigo.donc sm prašana mat.pa me nč ne skrbi ker jes se fuul učim in sm se tut matko.nato pa vstopi skozi vrata. "dobro jutro učenci.danes sprašujem pa bom kar začela.am....prva bo kar darla." ona je zelo slaba v vseh predmenit in že komaj čakam de vidim kako se bo pred tablo osramotil.nato jo je učiteljica spraševa mi pa smo delal neke vaja.darlo je spraševala 20 min ker ni nč vedla tko de lahko sam enkrat ugibaš kolk je dobila....................1halo.tipično.ko sm šla jes pred tablo sm vedla vse tko de sm jes takoj opravila in dobila 5.jej.nato pa smo imeli biologijo in smo pisali test.jes sm spet vse zna in dobila sej že veste kaj.nato pa pri kosilu je prišel justin do mene in me je nekaj vprašal."oj ariana.a si prosta donc popoldne." takrat nism vedla kaj naj naredim kajti me je zagrabila panika in sm samo nekaj jeclala. "am.... je imam" "no dobro ob 15.00 pridi k meni domov." bila sm tolk vesela kajti mogoče me je prašal za zmenek.ko sm prišla domov me je mami in mia čakali pred vrati.bila sta zelo resni.aja pozabila sm de imam še mamo in sestro mio.oče pa je v parizu službeno.rekli sta de bomo šli k................
to je mia

________________________________________________________________________________

anketa:
vam je všeč?
ali naj nextam?
a moram kaj spremenit?
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

7 nextov
26. januar 2014
Next!<3
26. januar 2014
u162388
u162388
vam je všeč? ja itak!!
ali naj nextam? ja nneext
a moram kaj spremenit? ne ful je dobr ne nč spremenit
26. januar 2014
u150010
u150010
next
26. januar 2014
u152233
u152233
rekli sta de bomo šli k................očetu v paris.in de bomo bli 3 leta. "mami nemoraš mi tega naredit prosim.kdaj pa gremo.?" "zdaj!" je rekla mia. "mama a res zdaj ta trenutek"
"jap" je spet rekla mia. " ma tamala no tebe ni nobeden kaj vprašal!" "mama prosm ne bo danes tega naredit.prosim te no.a nemoramo iti kdaj drugič? recimo ko bom poročena!?"
"lol no" je rekla mia. "ljubici.prosim da vama razložim.poglej mi se pravzaprav selimo. "neeee" sva z mio rekle v en glas. "mama rekla si mi da samo na obisk gremo ne pa de se selimo." je vpila mia. "punci dovol!pojdita v sobe po kovčke in pridita dol." je zakričala mama.žalostno sm šla v sobo in vzela kovčke in druge stvari.namoram vedeti de mi je to mama naredila pred prvim zmenkom. "ariana.jes ne moram vereji de je nama to naredila" je rekla mia žalostni. "in to pred najinima prvim zmenko!" je govorila "čaki kako pa to veš de imam jes zmenek?" sm bla začudena. "najblajša sm vse se izve.nato je naju poklica mama in smo šli z avtom do letelišča.ko smo prišli sem šla z velikim srcem na letalo.ko smo si poiskali sedeže sm jes gledala tv mia je poslušala musko mama pa nekaj brala.ko pa smo šli z letala sm zagledala..........................
3nexte
27. januar 2014
neeeext hitr!
28. januar 2014
next
28. januar 2014
u163412
u163412
next+nova
30. januar 2014
u152233
u152233
ko pa smo šli z letala sm zagledala očeta ki je tam stal.stekla sm mu v objem in ga cmoknila na lička.toliko sm ga pogreša. "živjo bučka moja" je rekel. "oči.nism več stara 5 let" lol.
"močno sm vas pogrešal.pridi še ti mia in seveda mama." tako smo se nwm kolk časa objemali.potem pa smo šli do njegove vile.bila je božanska.RES.fuul je bla lepa.nato pa se je nam oče razkazal vse nato pa sm hitro šla na skype ki je bil tam tudi justin.nato sva se pogovarjala še pozno v noč.potem pa mi je rekel de...............in tako mi je zmankalo materije pri prenosniku.no fino.pomojm mi je hotel rečt de me ljubi.
30. januar 2014
u163412
u163412
next
30. januar 2014
u162388
u162388
NEEEEEXT
30. januar 2014
u160014
u160014
neeeext
30. januar 2014
u152233
u152233
nato sm šla spati.zjutraj me je prbudil otroški glas. OTROŠKI GLAS!?kaj se dogaja.vstala sm in šla v dnevno.tam so bili oče,mama,mia in še en dojenček. "kaj se dogaja" sm rekla začudeno. "no kot vidiš mami je včeraj rodila punčko.ime ji Liza." je rekla mia. "o moj bog mama čestitam.waw kolk lep dojenček." sm rekla.šla sm do nje in je pobožala po glavici. "no jes moram iti v službo.pomebno delo me čaka. "kako?ne moraš iti k ose ti je rodila 3 hčerka?" je rekla mami z ostrim glasom.jes sm hitro se šla preoblečt.ko sm šla po stopnicah navzdolj sm vidla de je čiza začela jokati.ampak mami se je ravno tuširala mia ja pa šla v shoping.tam pa zagledam.............
30. januar 2014
u163412
u163412
next
30. januar 2014
u150088
u150088
next+nova+ sori za smetenje

http://www.igre123.com/forum/tema/dragons-love-war-.../67146/
30. januar 2014
u152233
u152233
little flower NEHAJ SMETIT
30. januar 2014
u152233
u152233
TUKI JE PA ŠE SLIKE OD JUSTINA

31. januar 2014
u163651
u163651
neeeeext
01. februar 2014
next
02. februar 2014
neeexxxtt
02. februar 2014
u153117
u153117
next zelo dobra zgodba
04. februar 2014
u152233
u152233
hvala za nexte<333
_________________________________________________________________________________
tam pa zagledam neko črno postavo.mislila sm de je tat.hitro sem se skrila v mojo sobo in razmišljala kdo je bil tisti človek. "nemoram pustide da vzame izo." sem razmišljala.nato ko grem nazajvidim de je tisti človek uzel je ....nato pa pogruntAm de sm le sanjala.ko sem se zbudila sm šla pod tuš.šla sm v kuhinjo in si pripravila kosmiče. "jutro srček.kako si spala?" me je uprašala mama.ampak še predem rečem dobro je prišla mia in rekla "dobro." "mami?a zdej bom hodila tukaj v šolo?" sm rekla tiho. "tako je.z mio bosta tukaj hodili v šolo." pa zakaj no.tedej je hitro mineval in prišla je nedelja.ko sm vstala sm imela tak slab občutek.ko sem mislila vzeti mleko iz hladilnika mi je padlo po tleh.nism vedla zakaj.nato vzamem kosmiče in se mi stresejo.potem pa prideta mama in mia ker sem zgannjala tak hrup.še preden rečete kaj se je zgodilo je prišel skozi vrata ata.
"oj amy(tako je ime moji mami)
"lahko govorim s tabo na samem"
"okej" nato gresta v kopalnico ampak mi je ata rekel de ne bi poslušala kaj govorita.ampak jes se nism mogla upreti zato sm šla poslušati.govorila sta:
"glej amy jas moram službeno v nemčijo.
"veš kaj zdej mi je pa dovolj.mi se zmeraj selemo de lahko preživijo otroci malo z svojim očetom.glej tako ne gre več.a veš v koliko državah smo bili.ti se nezavedaš.veš kaj? ZAHTEVAM LOČITEV.
nato sem jas do časa šla v kuhinjo ko je prišla mama.bila sem zelo žalostna.nato pa je prišel večer in šla sem spat.zjutraj me je zbudila iza ker je jokala ker je bila lačna.ker sem bila sama z mio in izo sem morala izo nahraniti.nato je prišla varuška de je varvala izo.midve z mio sva šle v šolo.tam pa sm videla felik otrok ki so se mi smejali. samo ena ne.šla sem k njej in je uprašala.

"hej jes sm amy
"jes sm pa ariana
"sam neki bite opozorila ne se društ s to važičko.ime ji pa emma
to je ona (amy)

in to je tista važička emma

________________________________________________________________________________

7 nextov
08. februar 2014
u163412
u163412
next
08. februar 2014
u160155
u160155
next
08. februar 2014
next
09. februar 2014