Forum
u62816
u62816
Hei!
Pisala bom še eno zgodbico, pisala sm sicer dve, Zadnja je ful bedna tko d bom na novo jo pisala pa bo ful drgačna, plis berte mojo prvo zgodbico : svet izpod rožnatih očal .
--------------------------------
Heei everybody! :* Sem Amadeja. Živim u Lubljani . Stara sem 14 in hodim u deveti razred Obožujem modo, shopping, ritmično gimnastiko ki jo treniram že nekaj časa, igranje Saksofona in seveda Fotografiranje, moja največja strast ; ).
Mam tudi dve najboljši prijateljici na ceumu svetu! :* To Tjaša & Eva.
Najbrž sm kot use zaljubljena. In sicer ALJUBLJENA sem v krasnega tipa z ful lepimi modrimi očkami*__* (slika je spodaj). Ime mu jeJan.
Mam tud Mlajšo Sestrico Zalo, Grozno tečna Osebca, drgač pa odlična za igranje ; ) .
Poleg nje mam še Mucko Bombažko, na kratko Bombi ki sestavlja našo 4 člansko družinico.
( 5 člansko če štejemo zraven Bombi.)
No, tko, to je to...
Nextam?

Jaz

Tjaša

https://s1.favim.com/orig/18/beautiful-girl-mustache-sexy-shorts-Favim.com-196054.jpg
Eva

Jan

Bombi
08. november 2011
u62816
u62816
Eva

08. november 2011
u53139
u53139
nexxtt
08. november 2011
u60375
u60375
next :3
08. november 2011
u60375
u60375
jei. amadeja ji je ime tk ko men < 3
08. november 2011
next ful dobra zgodbica!!
08. november 2011
nextt
08. november 2011
u62735
u62735
nexti
08. november 2011
u62816
u62816
Jap, Amadeja mi je fuul lepuu ime,
ja hvala vsem za vse nexte,
Zdejle Nextaam
08. november 2011
u60375
u60375
jiiii :*
komej čakam. dej čimprej < 3
08. november 2011
u62816
u62816
"Drrin drin diin!" mi je zvonila budilka.
Zastokala sem in eno izmed blazin vrgla v budilko ki pa je še vedno ustrajno brnela.
Končno sem jo z tretjo blazino utišala. : D .
Zavila sem se v odejo ter poskušala nazaj zaspati. preden sem zaprla oči sem poškilila proti budilki, njena kazalca sta kazala 6.45 .
Zaprla sem oči ter poskušala zaspati nazaj ...
"Zbudi se , ljubica, zunaj je čudovito vreme pa še šolo imaš" je v sobo udrla mama in mi odgrnila zavese.
"Mamaaa!" sem zagodrnjala ter vanjo vrgla blazino.
"Daj no, ustani! Kaj si taka zmrda!" se je zasmejala mama in šla dol v kuhinjo pripravljat zajtrk.

Le s težavo sem ustala in šla v kopalnico. Stuširala sem se in to me je nekoliko zbudilo.
Lase sem si spletla v površno kito , si oblekla Bele Kavbojske kratke hlače, Zeleno Majico z kratkimi rokavi, in Obula moje ponošene Zelene Allstarke. (Ne ta nizke, tiste k segajo čez gležnje) .
Naličila sem se: Malce Maskare, svetlega Glossa za Ustnice, in si obrobila oči z barvico.
Tako, pa sem.
Pogledala sem se v ogledalo...
Hm... Še kar sm normalna, A videti sem precej naravna in ne kot Nina , ki je videti kot klovn.
"Amadeja!" tokrat to ni bil mamin krik, temveč Anjin .
"Kdo mi je ukradel Maskaro?!"
Upsi, včeraj sva si jo "sposodile" z Evo.
V torbo sem še zbasala peresnico, nekaj zvezkov, ključe ter mobi in stekla dol v kopalnico. ( Živim na podstrešju in zaradi tega imam tudi zgoraj kopalnico, za ostale je spodaj) .
V kopalnici je stala Anja, Moja Čudovito Tečna Starejša sestra ki si je živčno česala Lase.
"Si mi ti vzela Maxaro?" Je besno rekla.
"Hm..." sm zazehala...
"Slučajno sem jo našla v moji kopalnici." sem ji vrgla Maxaro v roko in stekla v kuhinjo.
"Kaj se spet gresta z Anjo?" se je zasmejala mama.
"Mah nič, spet hoče biti popolna." sem zopet zazehala in ugriznila v kos kruha, debelo namazan z Nutello.
"Zredila se boš." mi je privoščljivo dejala Anja ki se je medtem prikazala iz kopalnice.
Oblečena je bila v Črne kavbojske kratke hlače in Nebesno modro Majico brez rokavov.
"Ne ne bom!" sem ji pokazala Jezik.
"Punci, bi lahko enkrat nehale se kregat? Prosim, vsaj Danes." je zazehal Očka ki se je nepobrit prikazal iz Spalnice.
"Če pa sta takooo otroočji." se je pojavila še Zala.
"Kdo se oglaša." ji je zabrusila Anja, a jo nato objema in začela neusmiljeno žgečkati.
Pojedla sem do konca, medtem ko sem opazovala napet boj žgečkanja na Kavču med Zalo & Anjo.
"Čau, Mami, Čau Oči, se vidmo popoldne!" sem dejala, razdelila vsem poljubčke (Zala je dobila le objem, in Anja le cukanje za pramen njenih las.) .
Stekla sem ven in Pred hišo me je že čakala Eva.
"Živjo šjora moja, ku si kej?" me je objela.
"Ma, doro no, sej boo." sem se nasmehnila.
Odpravile sva se proti avtobusni postaji.
Tam naju je že vsa živčna pričakovala Tjaša.
Razburljivo nama je zašepetala, da bi jo slišal še tisti stričko v drugem mestu ki je napol gluh:
"Jan je Samski."
Te besede so mi zadonele v ušesih. Ozrla sm se proti Janu ki se je breskrbno pogovarjal z Ostalimi Fanti, in Hano ki je imela solzne oči.
"Zakaj?" me je zanimalo.
"Oh, Hano je videl kako se poljublja z Timom." Je rekla Kaja ki se je pridružila pogovoru.
Pristopila je še Miša.
S tema dvema se kar dobro razumem, a ne lih ful, onidve sta pa bff.
"U, Ja vidim" se je namdrnila Eva, ki je opazovala Tima kako je miril Hano.
Končno je prišel Avtobus. Z Tjašo in Evo smo šle v zadnji del avtobusa. Zadnji sedeži so bili sicer že polni Fantov, vsedle smo se pa v predpredZadnjo vrsto. Tjaša & Jaz na ene sedeže, Eva pa za nama.
Medtem ko sta se Eva pa Tjaša nekej Menle, sm opazovala Jana, Čudovitega Fanta...
Njegov pogled je obstal na meni. Spogledala sva se, in sramežljivo sem hitro umaknila Pogled.
Prispeli smo.
Z Evo in Tjašo smo se odpravile k omaricam.
Iz omarice sem uzela knjige k sm jih potrebovala pri delanju Referata, ali Plakata. obrnila sem se in vame se je zaletela Saša in knjige so mi zletele na tla.
"Oprosti." se je zahihitala in skupaj z Hano se odpravila gor.
"kar pojdita." sem naročila Evi & Tjaši, kajti zvonilo je.
Prikimale sta in kmalu sem sama zmedena pobirala knjige in jih zlagala na kup. Zadnja knjiga je bila daleč in že ko sem jo hotela prijeti jo je prijela druga roka. Skrati sva ustala in iz oči v oči sem se srečala z Janom.
Zastal mi je dih.
"Najbrž je to tvoja knjiga." se mi je nasmehnil.
"Em... Ja, ja itak." sem zmedeno dejala in jo vzela.
Nazadnje sem jih pustila v omarici in skupaj z Janom sva se odpravila proti učilnici Biologije.
Pred vrati sva se spogledala in nasmehnila sem se mu. Odprla sem vrata in šla sva v razred.
Hana je osuplo gledala, kajti ponesreči se je dotaknila njegova roka moje.
Stekla sem v zadnjo klop, Jan pa v klop pred mano.
Učiteljica z vzdevkom Žaba naju je premerila in hvala bogu nama ni ničesar očitala.
"Kaj se je zgodilo?" mi je sumničavo zašepetala Eva.
"Nič, več povem potem." sem ji zašepetala nazaj.
Končno je zvonilo in Evi ter Tjaši sem povedala kaj se je zgodilo.
Takrat pa se spet zaletim...
Fak, no , jaz mam prav tako nesrečo da se skozi Zaletavam ...
08. november 2011
u62816
u62816
Moja Soba:

Anja ( Anjino Pravo ime je AnaMarija a jo vsi kličejo Anja, še v redovalnici je zapisana kot Anja) :

Zala:

Mama:

Očka:

Saša:

( Ima Blond Lase)

Hana:

08. november 2011
u53139
u53139
nexxxttt
08. november 2011
u62735
u62735
nextttt
09. november 2011
u62816
u62816
Okej bom nextala!
09. november 2011
u59715
u59715
next!!!
09. november 2011
u62735
u62735
neeext
09. november 2011
u59330
u59330
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt
09. november 2011
next
09. november 2011
u62816
u62816
"Oprosti." se mi je opravičil Jan.
"O, ne dej, ti mi oprosti." sem bila zmedena.
Tjaša & Eva sta se hihitale jaz pa sem zardela kot paradižnik. Fak!
"No, se vidva." sem tiho izjavila.
Nato sem se spravila na Tjašo & Evo.
"Nehajta!" sem ju nadrla.
"Oprosti no." se je smejala Tjaša.
"Haha..." sem se namrdnila in ju objela.
"Gremo popoldne v Pingvinčka? Če hočeta lahko tudi v Sladki greh?" sem ju vprašala.
"Šur, a bo ok ob 4?" je še vprašala Eva.
"Itak de." se je strinjala Tjaša.

Zdaj smo meli še Matematiko, Slovenščino, Zgodovino in Angleščino ter nazadnje še 2 uri Tehnike & Tehnologije.
Ta predmet sem preprosto oboževala.
Tokrat smo delali ptičjo krmilnico.
"Zaboga, no lahko bi se zmislil kaj bolj izvirnejšega." sem zašepetala Tjaši.
"Ah, saj veš, obožuje Klasiko." mi je zašepetala nazaj.
Šla sem po kladivo v Delavnico ( Soba povezana z Učilnico, razno orodje, žage ter drugi stroji.) Že ko sem ga hotela zgrabiti, ga je prijela druga roka.
Zazrla sem se v Jana ki se mi je nedolžno smehjal.
"Pardon..."
Zasmejala sem se in zapletla sva se v pogovor o urah.
*O bog, kako sem grozna* sem si mislila. Da se z čudovitim fantom z Plavimi očkami pogovarjam o šoli... Klasika...
Hana je samo izbuljeno gledala kako sem se smejala Janovi Šali o Učiteljih.
Besno je zavrtala oči vame...
Hehe, sem si navijala koder las, medtem ko se brala navodila za Izdelavo P. Krmilnice.
Če je zapravila priložnost, Sem zdaj na vrsti jaz. Ni ga Vredna ; ) .
"Kaj si pa ti tako vesela?" me je navihano vprašala Eva.
"Hm... Sm pač vesela." sem ji pomežiknila.
Že je zvonilo in ravno se pribila zadnji žebelj.
"Čestitam Amadeja & Kaja ter Nejc & Žan. Prvi ste končali. Naslednji teden bodo ostali končali in vsem bom ocenil Delo." Se nam je nasmehnil Učitelj.
"Bravo." mi je čestital Jan ko sem pospravljala Orodje.
"Tudi tvoja krmilnica je super." sem se nasmehnila.
"Em..." je jecljal.
"Bi šla zvečer ven z mano? Saj veš, Kino, mogoče Sladoled v Sladkem Grehu?" me je nedolžno vprašal.
"Seveda." sem se nasmehnila.
Šla sva ven pred šolo.
"Torej ob 6. zvečer pri Hrastu?" je še zadnjič vprašal Jan.
"Zmenjeno." sem se Zopet Nasmehnila.
Hana je že dobila solzne oči.
Eva in Tjaša pa sta ble fuuul Navdušenee.
Že ko sem hotela it na Bus mi je pot prekrižala Saša.
"Ne boš mi ga ukradla!" se je zadrla name.
"O pa, kaj pa ti je?" sem jo nedolžno vprašala.
"Sem mislila da stojiš ob strani Hani."
"Ne, Hana se bo preselila."
"Aha torej je to tvoja priložnost." sem jo hladno vprašala.
"Jaa." mi je zabrusila "In Jan je moj! Samo Moj!" mi je še zadnjič rekla,
Potem pa stekla na Avtobus.
Besno sem ji sledila in se usedla zraven Eve.
"Kaj ti je?" je začudeno vprašala Tjaša, ki je sedela pred nama.
Razložila sem jima.
"A zato te tako dolgo ni bilo.Pa..."
"Ne poslušaj Saše, Če te je Jan povabil v Kino, gotovo je vate. Saša pa naj govori, ampak ne bo ga dobila." je Evo prekinila Tjaša.
"Ti prideva Pomagat se uštimat?" je vprašala Eva.
"Jaz ne morem, zmenjena sem z Nikom. Oprostita ampak kaj če se ne bi dobile Popoldne v Pingvinčku? Mislm rajš ne." Je previdno predlagala Tjaša.
"Prau Maš, no ma sej se vidmo jutre."
"Ja Nujno nama moraš poročati takoj ko prideš z zmenka!" je še zaklicala Tjaša, preden je izstopila na avtobusni postaji. Midve z Evo sva se peljale še do Centra Ljubljane in končno je avtobus ustavil. Z Avtobusa smo stopili Nejc, Jan, Eva & me.
Jan & Nejc sta se odpravila v drugo smer, midve pa v drugo smer.
Eva je moja Soseda. Ful je Fajn.
"Čau, se vidmo ob 4, prav?" se je poslovila Eva.
"oKI, pRidi!" sem ji zaklicala nato pa stekla v hišo.
"Živjo, Doma seem!" sem zavpila.
Nobenega odgovora.
Šla sem v Anjino sobo.
Anja je bila na Njenem prenosniku.
"Pa ne moraš potrkat preden Ustopiš?" je zagodrnjala.
"Ne, na žalost... Kaj je za jest?"
"Mama je skuhala Gobovo Juho (Mineštro). Ter na pultu pustila 4 Kebape."
"Jees! Neč čau." sem jo pozdravila in šla v svojo sobo.
Stuširala sem se, sprala Znoj in umazanijo s sebe. Nalakirala sem si par nohtov na roki, (Črno Zeleno). Lase sem si spela v Figo in si oblekla Navadne Bombažne sive hlače, (saj se je zunaj ohladilo, sončke se je skrilo za oblake) Ter majico z kratkimi rokavi z koncerta v Italiji od One Direction. Oh, Ljubim One Direction!
Kar bosa sem stekla v kuhinjo kjer je že jedla Anja Kebap.
Pojedla sem še malo Gobove juhe, bla je zlo okusna, Nato pa ugriznila v Kebap.
Mmmm... Mešano meso ( Piščančje & Goveje) , Zelenjava ter razne omake.
Božansko!
Anja me je užaljeno gledala ko sem jedla Kebap.
"Saj, ti se nič ne zrediš pa če fuuuul Ješ." je zopet zagodrnjala.
"Hja, Kaj češ." sem komaj uspela reči.
Anja je hitro pojedla Kebap.
"Ti pa res ješ počasi." se je nasmehnila in izginila v sobo
"Kaj?! Uživam v hrani, to je vse." Sem smeje zaklicala Za njo.
Ko sem pojedla sem šla nalogo narest -.-
Beda, učitli nam jo dajejo preuč, totalno preuč!
Medtem sem šla na moj prenosnik, Midve z Anjo ga mava, pa seveda še Očka & Mama. Zala pa hodi na tistega monitorja, ki je v Očkovem Kabinetu. Tam notr je tud Anjin Klavir, Moj Saksofon in Zala vadi tam Flavto.
Uglavnem soba za delo.
No, Upisala sm se na Fb. Nobenga pametnega ni blo, razen moje stare Prjatlce z Ritmične Gimnastike Neže.
(N- neža , j- jst)
n- Oi
j- oii... ku si kej?
n- ma bo ti?
j- uredi sm jaa... Fuul ok
n- Pridš jutre n R. Gimnastiko ?
j- ja, ja pridm ja.
n- ok.

No pač sva se še mal pogovarjale, pol se mi ni več dalo in sm se odjavla in izklopla prenosnik.
V sobo je primjavkala Bombi. Oblizovala si je gombček in očitno je bilo da je pila Mleko.
"Ma ki si bla, Bombica?"
"Mjaaaaaaaau" Je zamjavkala in začela presti. Prijela sm jo v naročje in nato naslednje pol ure brala Knjigo.
Pozvonilo je. Čudno, Eva naj bi prišla ob 16.30, Zala je v Šoli v Naravi, Mama & Očka prideta šele zvečer iz službe.
"Ama, Pejdi ti odpret!" se je zadrla Anja.
Saj, takšno delo je zmeraj pripadlo meni.
Leno sem šla dol z Bombi v naročju.
Odprla sem vrata in na pragu je stal/a ...
Nextam?
Zdej grem še Slike dat.
09. november 2011
u62816
u62816
Bo dovolj?
Hvala za vse komentarje, A zdaj Čakam na več Komentarjev!
09. november 2011
u53139
u53139
NEXTTTTTTTTTTTTT
09. november 2011
nextt dobr pišeš sam mal na krajše pišii ne pa full kratko
09. november 2011
u62816
u62816
Wtf? Kaaj? Ne štekam te *girl of dream* kaj češ povedat, saj ne pišm ful kratko?
Prosim še usaj 2 Komentarja.
Zdej dam slike
09. november 2011
u62816
u62816
Pardon, Dam Jutre Slike
09. november 2011
u62735
u62735
next
10. november 2011
u62816
u62816
"Hei." je žalostno me pozdravila Eva.
"Kaj pa ti tle? Saj naj bi prišla šele Čez Eno Uro." sem se začudila.
"Joj, Sori mi, sm se pršla sam opravičt kr Ne morm pridit, Kr si je Jošt Zlomil Nogo, Pa mobiji je zmanjkala Baterija, in Pole naj bi šli še k Babi v Kranj, ampak milsm da ne bomo šli, kr bodo Joštu mogli dat kar gibs. Sorri, res Sorii." Eva je bla na robu solz.
"Ah sej je že vredu." sem jo objela.
Zgleda da ma Eva Slab dan. Njen Bratec Jošt pa je igral nogomet in prau možno je blo da bo enkrat mel nogo v Gibsu.
"No, Bai, morm it, se vidmo Jutre v Šoli. Ne pozabi, Pojutrišnjem je zadnji dan.!" mi je še zavpila Eva in stekla k Avtu, ki je trobil Naj pohiti.
Šla sm notr. Bombi je medtem skočila ven, kr je opazla Metulje k so bli na rožcah. Skakala je v zrak in jih lovila. Zelo je Zamotena in najbrž ne bo šla nazaj notr. Nasmehnila sem se in šla notr. Napotila sm se proti Anjini Sobi.
Tudi Tokrat nisem potrkala kljub usem napisom na vrati ( Preden ustopiš potrkaj... in take fore). Ustopila sem. Anja je tokrat sedela na potelji, Poslušala Glasbo in si lakirala nohte na nogi.
Potrto sem se usedla na Posteljo.
"Kaj ti je?" me je celo prijazno vprašala Anja.
"Eva ima opravke in me n more uredit. Saj veš, da mi mal svetuje pr oblačilih pa to.
"Kam pa greš?"
"Ah, dobila naj bi se z Janom, saj veš, prijateljsko." sem skomignila Z rameni.
Anja je dvignila levo obrv in se navihano nasmehnila.
"A Prijateljsko? A... Ja ja sej razumem." se je začela Smejati.
"Saj, ti se kar smej! Ti maš že Fanta." sem ji jezno zabrusila.
Res je. Anja je mela fanta, in sicer po imenu Mišo. Res čudno ime, Ampak on je Faca.
Vozi Motor, se oblači doro, pa tko...
Mislm da mu je Jan precej podoben.
"Aha, zato se torej gre." je modro prikimala Anja.
"Pridi, Greva v Tvojo Sobo." je ustala, si Še zadnjič popihala Lak na Nohtih na nogah, saj je bil itak že suh ampak za vsak slučaj.
"Kaj nameravaš, Draga moja?!" sem jo sumničavo uprašala.
"Danes bom nadomestila Evo. Preprosto Kaj ne? Sploh pa si moja sestra." se je zasmejala in začela metati obleke iz moje omare.
Bla sem vesela da si je Anja uzela čas zame.
"Samo prosim, nežno delaj z mojimi oblekami." Sem jo še opozorila.
Nato sem se šla konkretno stuširat, Z lepim dišečim milom, in si še umila lase. Splaknila sem jih z kamiličnim čajem in neverjetno so se mi svetili.
"Ferpektna si!" je zaploskala Anja. Zala ima navado da zamenjuje črke v besedi.Super, zdaj se je tega še Anja lotila. Sicer pa je to Naš Družinski Jezik.
Nazadnje sva se odločile za Bele Kavbojske Kratke hlače, Mogoče take umazano bele.
Oblekla sem si Majico z Kratkimi Rokavi z Temno Modrimi & Belimi Velikimi Črtami.
"Saj bom kot, da sem iz zapora Ušla." sem se zgrozila ko mi je pokazala tole majčko.
"Daj no, obleci jo, Boš videla da si super." me je priganjala Anja.
Nazadnje le nisem bila Tako grozna. Ko je Anja opazovala moje Suhe Noge, ko sem si česala Lase,
Je zavistno rekla
"Res imaš srečo, Niti Dlačice nimaš na Nogi. Jaz pa se depiliram in hodit v Salone se z Voskom Mazat. In res imaš srečo da si Tako Suha. Jaz se moram paziti da se ne zredim." je zavzdihnila.
Obula sem Živo Modre Ta visoke Allstarke ( Tiste k grejo mal čez Gležnje) ki imajo Malce Belih pikic po nekod. A le na redko so posejane.
Anja me je še Naličila.
Ona je res mojstrica Ličenja.
"Malce Vlažilne Kreme... Nato puder... Ah ti pudra niti ne potrebuješ. Čudovito barvo kože imaš. No, Maskara, Malce Barvice, da ti očke obrobim, Pa še svetlo rožnata Šminka... Aha, pa sem. Super si." je na koncu rekla.
Pogledala sem se v ogledalo. Sploh se nisem mogla prepoznati.
Mlado, Zapeljivo dekle, A naravno se mi je zapeljivo smehljalo v ogledalu.
"Hvala, ti, stokrat hvala," sem se ji zahvalila.
Med urejanjem sva se lepo smejale, in kot se spodobi sem zaupala sestri skoraj vse moje težave. Od Saše, pa Hane in drugo...
V žep sem vzela moj mobi in se poslovila od Anje. Torbice nisem vzela, saj se nočem obremnjevati, mobi in ključe ter malce denarja sem dala v žep in se odpravila k Hrastu...
Nextam?
10. november 2011
u59715
u59715
next!!!!
10. november 2011
neext
10. november 2011
next pa sorry za tisto
10. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike