Forum
Moja zgodbica...tuki bom pisala Love and not love storyes =)
Bom kr začela
30. junij 2010
No ta je bl pustolovska,pa ni moja ampak bom prepisvala odlomke iz knjige:
Veliko okno
30. junij 2010
ma ne...neki si bom že zmisnla...povem čezz kšne pouu urce...
30. junij 2010
OK,zei pa res že pretiravam!!!
Pisala bom eno iz knjige (kr tko še nikol nism)
ŠOLA ZA ZVEZDNIKE
Skrita želja!
30. junij 2010
u23840
u23840
Okk*
Začni!
30. junij 2010
Pop in Lolly slavni dvojčici Lowther,sta se po mačje premikali za supermodelom Tikki Deacon.Vse tri so bile oblečene v eksotična oblačila z dolgimi vlečkami iz šifona.Njihovi koraki so bili v stilu disko glasbe,ki jih je spremljala v ozadju.
Ko je Tikki prišla do konca modne brvi,se je obrnila in se z očmi srečala z dvojčicama.Obleka se ji je nežno ovila okoli gležnjev.Potem pa se je brnila tudi Pop.Slediti bi ji morala nena sestra Lolly,ki pa se je ustavila in slepo strmela v luči.Pop se je hitro obrnila nazaj,jo prijela za roko in jo sunkovito povlekla nazaj.Po mačje sta odkorakali nazaj.Dvorano je zajel smeh,in ko sta izginili za zaveso se je zaslišal še močan aplavz.
Kaj za božjo voljo pa je bilo to?
Je besno vprašala Tikki,ki je bila slavna tudi zaradi svoje hitre jeze.Kako si me drzneta pustiti na cedilu?! je rekla.Morali bi se vrniti takoj za mano in ne pohajkovati kot kakšni idiotki!
Kdo pa mislita da sta?Oprosti,je rekla Pop.Mislim,da se Lolly loteva neka bolezen.Mogoče gripa.No potem jo pa drži stran od mene!
Tikki se je bila kot stekel pes odpravila nazaj k stojalu z oblačili in se preoblekla.V torek imam fotografiranje v Acapulcu in nesmem zboleti.Lolly je odšla v svoj majhen kot,ki je bil rezerviran samo za dvojčici,in se začela preoblačiti.V zaodrju je vladal kaos.Vse povsod je bilo polno modelov in asistentov,ki so pospravljali dragocene obleke.Pop se je prerinila do Lolly in jezno odvrgla obleko ki jo je nosila....
30. junij 2010
A nadaljujem???
30. junij 2010
30. junij 2010
u16515
u16515
JAAA NADALJUUUJ!
30. junij 2010
...bom ju3...k se mi res ne da =D
30. junij 2010
u16515
u16515
ook sm rees nadaljuj ;D
30. junij 2010
Zdeeile bom
01. julij 2010
u23840
u23840
NeXt!
01. julij 2010
Skoraj bi vse uničila,je zasikala.Če nebova previdni Tikki ne bo več želela delati z nama,in tudi modni kreator ne!
Obleko je podala asistentki,ter si oblekla kavbojke in majico.Kaj je narobe s tabo? Je vprašala.Ponavadi nisi tako sanjaška.
Oprosti,je rekla Łolly.Ne loteva se me gripa.
Saj vem da se te ne,je rekla Pop.Nisem si mogla spomniti poljšega izgovora.
Odšli sta v hotelsko vežo kjer sta ju že čakali mama in njuna menedžerka Satin Fountain-Blowers.
Lepi sta kot ponavadi...je rekla mama.
Ličila pa si le odstranita.Ja kasneje je rekla Pop.Lahko gremo? Satin je pokimala.Taksi že čaka.Vem,da se vama mudi nazaj v đolo.Je vse v redu?Je vprašala.Satin ju je zelo dobro poznala.Že leta je bila njuna agentka,vse od dne,ko ji je njuna mama poslala fotogrsfije takrat še majhnih deklic v njeno agencijo.Priskrbela jima je veliko dela,današnja modna revija pa je bila poseben dosežek,četudi sta bili že zelo slavni.Pop si je z las potegnila sponke in z nasmeškom pogledala Satin.Seveda je v redu,je rekla veselo.Mami pridi.Gremo!Pripraviti si morava šolsko prtljago.Pop je bila še zmeraj razburjena zaradi Lolly.Ko sta sedli v taksi,pa se ni mogla več zadržati.
Maimi si videla kaj se je zgodilo?Se je razburila ko je taksist odpeljal.Kaj pa Pop?
Jo je vprašala mama.
01. julij 2010
OK no začetk je res bedn k sam od une modne revije govori...poii ie pa men cooŁ
01. julij 2010
u26898
u26898
to sm pa že prebrala....
07. september 2010
=)...Sj tega sploh nam več pisala k je itak brez veze,pa še noben ne ber tko da:
ADMIN PLISS ZBRIŠ TO TEMO.!
07. september 2010
u28099
u28099
nextii col
16. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg