Forum
Živjo!Moje ime je Alexandra, stara sem pa 16 let in hodim v srednjo šolo.Starše bolj malo vidim, ker sta turistična vodiča ampak imam zato moje najbolš prjatlce Katjo in Amando, ki sta pa tudi moje sosede, zato gremo skupaj v šolo in iz nje.Stare sta pa toliko kot jaz in so moje sošolke tudi.V šoli nažalost ni nobenega pametnega fanta, zato sem samska.No vsaj zame ga ni.Moje bestice ga majo Amanda ima Alexa no saj je še kr cute ampak mi je od Katje lepši.Kaj čš vsak ma svoj okus ane?No Katjinemu fantu pa je ime William. V šoli smo zelo popularne in imamo dobre ocene.
Zjutraj sem vstala, se stuširala, se oblekla, pojedla zajtrk in šla ven iz moje hiše, kjer sta me pa že pred vrati čakale bestice.''Dobro jutro'' je rekla Katja.''Hei!'' Sem ji zaspano odgovorila.''Pa menda nisi celo noč bedela?Izgledaš kot, da bi te povozil kamion ali nekaj takega.''Je dejala Amanda.''Nisem mogla spati.'' ''Aha zdj te pa mamo.'' Je šaljivo rekla Katja.''Mhm si spet celo noč fante na netu iskala, ane?'' se je pošalila Amanda.''Ne, to pa ne!Jaz se bom zaljubila samo na prvi pogled.'' ''Ja vežde take reči ne obstajajo ti kar sanjaj dalje.''je rekla Katja.''Ja jaz verjamem v to če ti verjameš al pa ne.No pojdimo v šolo nočem biti pozna in dobiti kakšne neopravičene ure!'' ''Uuu ja če bo ena neopravičena te bo že kap, ane?'' je humorno rekla Amanda.''Tiho, da ne bo tebe kap.''sem ji sarkastično odgovorila.Ko smo prispele v šolo so se že slišale govorice, da na šolo pride nov/nova učenec/učenka. ''Ta bo pa sigurno zate.''je rekla Amanda. ''Haha.Saj niti ne vemo če je fant ali punca.'' ''Grem stavit, da je fant.'' je rekla Katja.''Okej, za kaj?'' ''Če stavo dobim jaz mi kupiš nove čevlje po moji izbiri, če pa stavo dobiš ti pa dobiš..'' prekinila sem jo in rekla: ''Mi pa ti kupiš novo oblekco po moji izbiri.Zmenjeno?'' ''Zmenjeno.''je dejala Katja. ''Amanda sekaj.''sem dejala in Amanda je sekala. ''Pojdimo že!Hočem izvedeti ali sem dobila stavo!'' sem nestrpno dejala in odšla v razred,kjer je ravnateljica predstavila....
Kaj mislite?Fanta ali punco?
Nadaljujem?????
29. april 2011
V zgodbici: Jaz

29. april 2011
Katja http://www.socints.com/SocintsPictures/emo_girl_haira26256.jpg
29. april 2011
Katja

29. april 2011
OMG! Pravš da sm jz nadarjena, sebe poglej! Wow, ful dobr, na lep humorn način.
NEXT!
Aja dej slike gor : D!

NExT!!!!!!!!!!1
29. april 2011
Katjin fant

29. april 2011
Amanda

29. april 2011
Amandin fant

29. april 2011
Tnx Andreiia ampak še veno mislm, da ti bolš pišeš!
30. april 2011
neext!! .... ampk povem vama da obe ful dobr pišete !!
30. april 2011
Nadaljevanje....
In ravnateljica nam je predstavila fanta z imenom Erik.''Šmentana gora!''sem rekla sama sebi.Ozrla sem se proti Katji in Amandi,ki pa sta se veselo smejali še posebno pa Katja.Ravnateljica je odšla, učiteljica pa je Eriku dejala naj sede zdraven mene, ker je bil prost sedež.Pogledala sem ga in to je bilo to.Mislim,da sem se zaljubila na prvi pogled.Imel je oceansko modre oči,rjave lase,super postavco....Le kaj bi si lahko želela še bolj?Po pouku je Vanessa (moja največja sovražnica) odkorakala do njega in se mu ponujala kot kakšna k...a. Bila sem tako jezna,da sem odšla ven iz razreda. Na hodniku pa me je že zalotila učiteljica in mi naročila, da naj se vrnem nazaj v razred ampak sem se hitro izmuznila z izgovorom:''Samo na stranišče moram.'' in učiteljica mi je seveda dovolila.V stranišče pa so kmalu prikorakale Katja in Amanda.''Ha,dolžna si mi nove čevlje!'' je dejala Katja.''Vem.''sem ji odgovorila malce jezno.''Je kaj narobe?'' me je zaskrbljeno vprašala Amanda.''Nič ni razen to,da sem se zaljubila na prvi pogled Vanessa pa je vse uničila.''sem dejala.''Še vedno verjameš v ljubezen na prvi pogled?In praviš,da si se zaljubila v Erika?In,da je Vanessa vse uničila?''je dejala Katja zmedeno.''Glej ne štekaš..'' in že me je prekinila Katja.''Seveda ne, saj nisem štekar''je šaljivo povedala Katja v smislu, da bi me spravila v dobro voljo.Jaz pa sem še bolj jezno odgovorila:''Ta dec bo moj pa pika!Dost mam tega, da mi Vanessa vse ukrade, to ni pošteno!'' ''Ustavi konje.'' je dejala Amanda.'' ''Prav imaš.Oprosti nisem mislila biti tako nesramna.Nevem kaj me je pičilo.To nisem jaz!'' ''Čist prov maš,da se enkrat upreš tej zlobnici.Vse kar počne je to, da ti greni življenje,saj ji nisi nič naredila.'' je dejala Amanda.''Pridi, pojdimo nazaj v razred.Prepričana sem,da ne bo tak kreten k se bo vanjo zagledal.''je tolažljivo dejala Katja.''Upam,da imaš prav.''sem žalostno dodala.Ko sem prišla v razred sem videla,da se Vanessa in Erik trdno držita za roke in da flirtata med seboj.Moje srce je bilo strto pa čeprav ga še nisem poznala.Usedla sem se na svoje mesto in se delala kot, da me ne briga.Po pouku sta se Amanda in Katja dobile s svojima fantoma, jaz pa sem odkorakala domov.Nenadoma me prime ena roka in reče......
Nadaljujem????????
30. april 2011
Erik
http://www.starsareblind.com/wp-content/uploads/2010/07/zac-efron.jpg
30. april 2011
Erik:
http://www.starsareblind.com/wp-content/uploads/2010/07/zac-efron.jpg
30. april 2011
Hvala Nika.
30. april 2011
Ja, kaj še čakaš! Piši piši!
WaW.. N-i-k-a Tenx za kompliment, a Klavdii bolš piše od mene, to je ta prava resnica : D! Go on! NexT!!
30. april 2011
Erik
30. april 2011
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.chinadaily.com.cn/showbiz/images/attachement/jpg/site1/20091105/0023ae9885da0c5cb4b012.jpg&imgrefurl=http://www.chinadaily.com.cn/showbiz/2009-11/05/content_8919225.htm&usg=__NyVCBMDmK0ONAjUV0gpgkjdNmfY=&h=400&w=300&sz=17&hl=sl&start=12&sig2=T8b976dmS7c3cSj9uFn-rg&zoom=1&tbnid=LTjuUwurPGf1pM:&tbnh=196&tbnw=147&ei=idO7Tbj8JNDcsgaWiaWGBg&prev=/search%3Fq%3Dzac%2Befron%26hl%3Dsl%26sa%3DG%26biw%3D1024%26bih%3D553%26gbv%3D2%26tbm%3Disch0%2C456&itbs=1&iact=hc&vpx=313&vpy=203&dur=2784&hovh=259&hovw=194&tx=136&ty=197&page=2&ndsp=10&ved=1t:429,r:6,&biw=1024&bih=553
30. april 2011
Pač noče pokazat slikce od Erika
30. april 2011
Ma dej dej Andreiia pa tnx.
30. april 2011

Evo to je Erik
30. april 2011
u39401
u39401
nextiii :Đ zakon zgodba!!
30. april 2011
Tnx
30. april 2011
neeexxtttt!!
30. april 2011
Next..)
30. april 2011
Nadaljevanje.....
In reče:''Hei, ti si ta punca katera zdraven mene sedi, ne?''je dejal Erik,''Um ja.Ti lahko kako pomagam?'' ''Nene samo predstaviti sem se hotel.Jaz sem Erik.'' '' Me veseli.Jaz pa sem Alexandra.'' nenadoma je Vanessa zakričala iz daljave.''Cukrček!Pridi, kaj se pogovarjaš z mojo sovražnico?'' Erik me je začudeno pogledal in dejal: '' No ja, če si njena sovražnica pa še ne pomeni, da si tudi moja.'' zardela sem in bila kot paradižnik v glavo. ''Lepo je vedeti to.''sem mu z velikim nasmeškom dejala.'' ''Cukerček!Kaj boš kar tam stal?Ti povem, da boš obžaloval!Pridi no!'' je nestrpno rekla Vanessa.''No ja morem it.Ajde.'' je dejal Erik in odšel.''Čaw.'' sem mu odgovorila še preden je odšel.Obrnila sem se in šla domov.Ko sem prišla domov pa sem si naredila nekaj za jesti, ker sem bila zelo lačna.Ko sem ppojedla sem pomila posodo in odšla v mojo sobo, ko pa sem prišla notri pa sem se z velikim nasmeškom vrgla na posteljo.Ves čas sem mislila nanj pri tem pa sem opazila, da zardevam.''To je bila zagotovo ljubezen na prvi pogled!'' sem govorila sama sebi.A veselja je bilo kmalu konec, ker je nekdo pozvonil na vrata.Z težkim srcem sem vstala in odprla vrata.Pred vrati pa sem zagledala moje najboljše prijateljice in njena fanta.''O živjo!Kar naprej.'' sem dejala. ''Ker vemo, da si sama doma in se zagotovo dolgočasim smo ti prišli delati družbo.'' je dejal Aleks.''O kako lepo od vas.'' sem srečno rekla. ''Ja mal mormo pa tud nate mislt.'' je šaljivo rekla Katja. ''Samo malo?'' sem ji šaljivo odgovorila nazaj. ''Ja.'' je sarkastično dejala Amanda. ''Ah.'' sem rekla in se delala potrto.''Sej se hecajo.Mi te mamo veliko radi.''je dejal William.''O kako lepo vsaj 2, ki skrbita zame.'' šla sem do Williama in Aleksa in ju objela.''Ja kaj pa me?'' Je rekla Katja.''Ah kaj bom z vama?Jst nerabm bab.''sem jima šaljivo povedala.''A tako?Mhm si bomo midve že zapomnile.Boš ti vidla hudiča.'' je komično povedala Amanda. Zasmejala sem se in dejala: ''Pridita sem!Prijateljski objem.'' prišle so do nas in nas objele.Tako smo bili videti kot vesela družina.
Next?
30. april 2011
Vanessa
http://cdn0.wn.com/vp/i/4b/7bb5c37a511b93.jpg
30. april 2011
uau... romantikušš ; D i love it! go on! go on!
30. april 2011

Slika od Vanesse

evo tu je. sej si misnla na to sliko?
aja NexT!
30. april 2011
Ja tnx Andreiia
30. april 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
01. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani