Forum
pišm že drugo svojo zgodbico sam da bo ta usebovala ONE DIRECTION!!!!!!!!!!!!!!!!! I love 1D!!!!!!
upam da vam bo ušeč!!! HMAL ZAČNEM!!!!!!!!!!!!

23. januar 2014
Next
23. januar 2014
next
24. januar 2014
Živjo! Sm Lucy Clark in hodim v 3. letnik SŠ. Stara sem 18 let. Živim v Sydney-u. Naša hiša je kar velika. Imam mlajši sestrici dvojčici Mary in Kate,

in brata Alexsa.
Moja starša sta odvetnika.
Naša hiša:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1) kakšn se vam zdi začetk?
2) next?
24. januar 2014
Super je
Next
24. januar 2014
alex(brat):

Ashley(BFF):

jst (Lucy):

25. januar 2014
Next
25. januar 2014
Ura zgodovine-živ dolgčas. Učitelj razlaga snov, ki me sploh ne zanima. Med vsako uro razmišljam o svoji prihodnosti. Kakšna bom, kje bom živela... ''Gospodična Lucy! Spet ne slediš pouku!Ponovi zadnji stavek.'' Zavpije name učitelj. ''Amm...'' ' 'Kot se mi je zdelo! Nikoli ne slediš. Presedi se v prvo klop! Takoj!''
''Ne ne sej bom sledila pouku!! Nočem sedeti zraven Davida!!''
'' Nočem ponavljati!!''
'' Ja ja sej grem!''
'' BY by my twin'' mi je rekla moja bff ashley
25. januar 2014
Namen teženja= ✗
Namen zabave= ✓
Tvoj namen, da tole pogledaš naj bo= ✓

https://www.igre123.com/forum/tema/chips-eating-chat-/67117/
P.S.: SORČI ZA OGLAŠEVANJE ;33
25. januar 2014
tuki ni oglasna deska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. januar 2014
next
04. februar 2014
Omg NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. februar 2014
ewo now next!! ni glih najdaljši ampak nej bo. dost mojga glupga nakladanja!!! grem pisat!!! <333333333333333333333333333 <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
'' BY, by, my twin'' mi je rekla moja bff Ashley.
''By'' sem ji rekla in odšla v prvo klop.
...
Presedla sm se zraven Davida. Uhhhh sm jezna!!! Glih zraven njega me je presedel.
''o moja pikica je tuki!!!'' čisto zadovoljen reče David. ''nism tvoja pikica!!! Dojem!''sem mu zabila. ''pikica moja!<3'' ''grrrrr....''
...
Naslednjo uro je na vrsti športna. V garderobi prišepnem Ashley '' ej Ash dons plešemo tist valčk.'' ''supr spet bom plesala z Mikom!!! =)'' mi reče. Mike je njen fant. Ona ima srečo. Jst pa ne.
Učitlca se zadere ''fantje zberajo!!!'' ''sam še tega je mankal!'' si rečem in se skrijem za Ash. Spomnim se in rečm'' učitlca a ni tko, dase mormo najprej ogret?'' ''oh saj res! Hvala Ashley!!! Gremo se lovca!''
mike-

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
sorry za tok mal neda se mi pisat!!!
razpište se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. februar 2014
u155895
u155895
neext
16. februar 2014
Next
16. februar 2014
dejte se razpisat no!!!!
16. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
OMGF Sam posluš. No ne moreš me slšat ampak JBG. Torej. Hm...... MORJO HITR PRIDT 1D NOTR!!!!!! KAPIRAŠ?????!!!!!! OKEJ SJ VEM DA.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
17. februar 2014
u147737
u147737
supr začetk, čeprou so nexti kratki ful dobr pišš in komi čakam da 1D pridejo not c: zlo mi je ušeč tale ff in seveda; neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;D
20. februar 2014
1d še nebojo hmal not sorry!!! tisti k me res poznajo npr. Pia:3 lihže unaprej zvejo k pišm tut u en zvezk k so že 10 str popisanih
NEXT BO HMAL!!!!
20. februar 2014
tuki ni oglasna deska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. februar 2014
hehe piki moj posluši. NASLEDNIČ K SE VIDMO MANEMOJ SI CRKJENA ČE NIMAŠ ZVEZKA SABO!!!
06. marec 2014
zdej smo pa tm... če ga slučajno pozabm me loh vidš že u grobi.
ZDEJ MI JE PA ŽOU DA SM POVEDALA ZA ZVEZEK!!!! piki moja posluši ne me tlele j***t!!!!
07. marec 2014
haha pa te bom j****a
08. marec 2014
tuki se ne preklinja razn omfg
20. marec 2014
haha ok. nexti clovek
20. marec 2014
file:///C:/Users/amadeja%20p/Pictures/Mapa%20fotoaparata/pizap.com13953436019701.jpg
25. marec 2014
to je link za slikico kr drgač noče prjet!!!! <333<333<333<333
25. marec 2014
sori k tok časa nism pisala!!! pisal smo anglo dobla sm 3, slovo 3, mto še nevem ocene, fizo 5 , itd... tko da sori ewo wam kratek next!!!!
----------------------------------------------- <3 ------------------------------------------------------------
''oh saj res! Hvala Ashley!!! Gremo se lovca!'' Lovec je igra fantje proti puncam (vsaj tko mi igramo) kjer se cilamo. Ko si zadet greš ven (na klopco). Ko so zunaj štirje gre eden notr. Igra z žogo; pač. Umikam se zelo dobro. Nisem še zadeta. Nato se začnem pogovarjati z Ash in sem obrnjena proti njej. pozabim na igro ko naenkrat dobim nekaj v rit - žogo. ''o šit!!! Kdo je to vrgu?'' se zaderm. ''jst pikica moja!'' se oglasi kdo drug kot David. Med potjo do klopce začutim spet neki na riti. '' David!'' ''ja?'' mi reče ''pust mojo rit na mir in me ne tep!!! Da ti je jasn!!!'' nato se usedem na klopco in se dolgočasim. Končno slišim zvonec. ''to! Nismo plesal!'' se veselim.
------------------------------------ <3 -----------------------------------
Končno grem domov. Z vlakom se odpeljem še do šole, ki jo obiskujeta Mary in Kate (OŠ). Hodita v 6. Razred. Še vedno moram iti po njiju, čeprav sta že dovolj stari. Alex je dve leti starejši od mene. Doma naredim dn in grem na fb če je kej nouga. Nič!!! Dolgočasim se še naprej.
------------------------------------ <3 -----------------------------------------------------------------------
Naslednje jutro sm vstala ob 6-ih.oblekla sm se in odšlado šole, ki jo obiskujeta Mary in Kate. ko.....
.........................................................................................................<33
<3) kaj mislte da se je nrdil?
<33) mnenje kritike
<333) n_e_x_t???
25. marec 2014
nextt
25. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg