Forum
Živjo! Sem Anahi in živim s svojimi starši. Hodim v 1. letnik srednje šole.
In to je moje življenje!
Ko sem šla v šolo z moja najboljšo prijatljico Ano, sve takoj videle dva lepa fanta. Ana je kar od lepote norela. Po tiho sve se pogovarjale o njiju. Kar na enkrat prideta k naju!
Onadva sta se nama predstavila >Živjo, sem Teo< drugi pa >Hey, jaz sem pa Marcel

A vam je prvi del My Love všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. april 2012
next
23. april 2012
23. april 2012
Ko je nekega dne prišel Marcel k Anahi je bila, kar presenečene ampak ga je pričakovala...
>Mojbog!< je zakričala. Anahi je Marcela takoj povabila noter. Pogovarjali so se kaj se mu je zgodilo. Marcel pa reče>Ko sem prišel domov z kinoja, me je samo naenkrat nešče udaril<
Čez nekaj minut pride pa Ana, ki je bila tudi prestrašena ko je videla Marcela.
Naslednji dan v šoli, pa ni bilo nikjer Marcela. Učiteljica je poklicala starše.
Starši so ji rekli, da Marcela ne bo, ker ima hude poškodbe na obrazu. Anahi je hitro hitela h Marcelu. Ana pa je šla domov skupaj z Teojem. Teo jo je vprašal če bi bila njegova punca in ona je rekla >DA!
23. april 2012
Kaj za boga! je zaklicala Anahi, ko je izvedela da je Ana Teojeva punca.
AnaA AnahiJ
JPa to je super! Pa to vesta tvoja starša??
ANe še. Danes bomo šli na večerjo in njima povem. A boš šla zraven?
JPotem vas bom motila...
A:Ne neboš. Samo želim da me podpiraš.
J:A jaz? Ah, to pa ne bo šlo.
AProsim, vem da te je sram.
JKaj?? Mene sram? Pa kaj si ti misliš?
ADa te je sram.
JDobro. Samo pod enim pogojem...
ADobro.
JDa nebom kaj jaz kriva če bom zraven! OK?
AOK!!
No, ko smo šli danes na večerjo sem šla kar z Marcelom. Ah, kaj pa moram... če pa mi je tako lep!
No, ko smo se pogovarjali o Ani in Teoju sta od nje starša rekla:
Starša(S) Ana(A) Teo(T)
S. Pa zakaj želita biti par?
A.Ker se ljubiva.
S:Kaj pa če nebosta skupaj držala v slabem?
In tukaj se je začel problem in to velik problem.
Oba sta se pogledala bila sta v paniki. Potem sta pogledala mene in sem rekla:
J.Gospod in Gospa Kumarica, nista onadva nič kriva, ker se ljubita ampak, vidva njiju morata podpirati. Ker to so zelo spoštljivi starši!
Želite izvedeti kaj sta rekla naslednjič!
24. april 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. april 2012
Rekli so:
S: Da nisva spoštljiva
J: Ja nista
S: Dobro žal zakon ne bo vajin. Morata se ločit in pika.
A: Mama, oči ne počnita tega.
S: Pa bova.
30. april 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!
01. maj 2012
Ko je Ana to slišala je grdo pogledala Anahi, ki je bila tudi užaljena zaradi svoje najboljše prijateljice Ane.
Drugi dan ko je Anahi prišla v šolo je Ana rekla: Anahi najin zakon si uničila!.
Anahi pa reče: Jaz sem samo pomagati želela.
Ana pa ji odgovori: Si hotela. In zdaj več nisve najboljšivi prijateljici ampak najboljšivi sovražnici!!
Ana ne počni tega!
Ana: Ja pa bom!
In tisti dan je bil usoden za Anahi, saj ni hotela da se ji to zgodi.
Doma vpraša mamo kaj naj stori in ona ji reče: Anahi, povej Ani, da si želela le rešiti od njiju zakon.
In naslednji dan je res to rekla ampak Ana tega ni sprejela.
Anahi ne ve kaj naj naredi. In zato naredi posebno torto.
Ana pa to sprejme saj se samo sladka. In je rekla, da ima eno priložnost če pregovori njene starše. In res je to storila, in starši so bili navdušeni nad govorom, ki ga je govorila. Ana in Anahi pa sta spet prijateljici. V nadaljevanju bo pa kaj vse sta naredili Ana in Anahi svojim fantom in poroki od Ane. Se vidimo! IN HVALA KER BEREŠ LAURAM, KER MI JE LEPO PRI SRCU!
16. maj 2012
Anahi je včeraj šla z svojo prijateljico Ano na sladoled, ko pa vidi njenega fanta Marcela, ki je poljubljal drugo dekle.
Ana jo je hotela pomiriti a je ni mogla. Saj ga je res ljubila!!
Ko je bila sobota je Anahi hitela k Marcelu. Prišla je njegova mama in rekla, da Marcela ni doma ker je šel z neko punco v kino. Takoj je šla v kino, in ga tudi našla, zelo je govorila glasno, da naj slišijo ljudi kakšen človek je on.
Ana je tudi prišla v kino s Teojem.
Ana je takoj tekla k Anahi in ju odstranila stran, da se ne bosta videla.
Ana je rekla, da je pripeljala enega ljubkega fanta in je Anahi takoj mirna in je šla nasproti fantu.
Anahi se je zaljubila v Mateja Horvata.
Matej je bil zelo nežen do Anahi. In Matej je Anahi zaprosil za punco. Anahi je potem bila čisto vesela, da ima spet srečo in ljubezen do nekoga.
Potem so šli vsi skupaj na kavo. Matej je rekel, da je zelo srečen ker je srečal Anahi, in ona je tudi to ponovila. Potem so pa šli domov k Ani in se šli igre RESNICA ALI IZIV. Matej je pa tudi imel nalogo, da poljubi Anahi. In je to storil.
Potem pa so imeli pogovor o Anini poroki. Datum so določili to bo kar na lep datum saj potem ima Anahi rojstni dan: 18. 5. 2012.
To bo jutri. Jutri vam bom vse opisala kaj vse se je zgodilo na poroki.
Želim vam še lep dan naprej.
17. maj 2012
18. 5. 2012: POROKA ANE!
Je napisala Anahi v svoj dnevnik. In oblekla se je v lepo obleko, ki je bila rdeča in šopasta. Ampak zgodilo se je da je nevesta zamudila 17. minut. Teo je bil obupan. Mislil je, da ga je zapustila. Ana in Anahi sta šle skupaj noter, in izrekle oprostite ljudem.
Ko pa bi moral Teo poljubiti Ano pa je prišel... Marcel!! Anahi je bila na poroki z Matejem, in Marcel je takoj šel k Anahi. In jo udaril, in takoj odšel. Anahi je pristala v bolnišnici, kar je za njo grdo!
Vsi so bili tam ko se je prebudila. Ana, Matej in Teo so bili prvi obiski. Čez čas pa sta prišla starša, ker sta šla bo doktorico, da ji je dala zravila.
In to se je prav na njen rojstni dan zgodilo. ALI BI VAM BILO VŠEČ ČE TE NEKDO UDARI IN PRISTANEŠ V BOLNIŠNICI NA SVOJ ROJSTNI DAN?
In zato se je Anahi počutila grozno!
Ko so bili obiski končani je Matej šel domov, in je srečal Marcela. Marcel ga je udaril tako zelo, da je omedlel in tudi pristal v bolnišnici.
Anahi in Matej sta bila skupaj v sobi. Tako, da sta vedno klepetala.
Matej je imel tudi mlajšo sestro, ki hodi v 9. razred. Bila je ljubka, in je seveda imela Anahi in Mateja zelo rada in da ne pozabim bila je tudi zaljubljena v Erika Bohinjca.
Anahi ga je že poznala saj je bil njeni prijatelj ko je še bila v osnovni šoli.
Teja, Matejeva sestra je bila čisto vredu, vedno jima je nekaj novega povedala.
In eno uro pred koncem obiskov je prišla Ana, in njima prinesla soka in domačo repo, ker je vedela da imata to oba rada.
Naslednjič na My Love! V bolnišnico pride Anka, ki je Matejeva bivša punca, Anahi se razjezi ko vidi Marcela pri njej in še Ana in Teo na medenih tednih.
Želim vam lep dan še naprej, in romantičen vikend dokler se ne vidimo naslednjič v zgodbi My Love!
18. maj 2012
Ko Matej vidi svojo bivšo punco takoj ponori! Kar vsal je in vzel stolec in šel na njo. Potem pa takoj pride Marcel in jo brani. Potem Anahi ogotovi, da je Marcel zaljubljen v Matejevo bivšo punco Anko. Takoj pokliče zravnika in zravnik pride in jo vpraša zakaj se dere.
In videl je, da zaradi tega fanta in punce, pa seveda zaradi Mateja, ker je vstal, saj ni smel. Ana in Teo sta prišla zadnjič na obisk saj gresta na medene tedne. In Anahi njima zaželi srečo da ne bo tako kot njej.
Tudi onadva sta rekla, da njiju bosta pogrešala.
To je zdaj bil kratek konec tega dela, jutri bo pa več za prebrati. Želim vam dalje še lepo popoldne in nasvidenje do jutri. P. S. Hvala, ker berete in včasih tudi kaj kometirate, in prosim pišite kaj next - tov.
21. maj 2012
Jutri bo nadaljevanje.
21. maj 2012
Se opravičujem, ker danes ne bo nadaljevanje bo pa v petek.
Torej pridite brat mojo temo v PETEK!
Lep dan še naprej.
22. maj 2012
Anahi je prišla iz bolnišnice, a ne zadolgo. Ko skoči pred njo Marcel in jo poljubi. Matej je to videl in ga udaril. Matej je pogledal Anahi in je odšel, oboga Anahi! To se je zgodilo samo zaradi Marcela. In odide domov.
Po tiho si je rekla, da se ne bo pokazala pred Mateja.
Ko nekega večera pride Matej, je Anahina mama rekla, da Anahi žal ni doma.
Matej je vseeno se zahvalil in odšel. Anahina mama je rekla, da je bil zelo žalosten, ko je odšel. Anahi mu je tekla nasproti. Dokler ga Marcel ne zgrabi in drži pred grlom nož.
Rekel je Anahi, da se naj k njemu vrne, ona je pa rekla, da ne bo.
Anahi hitro pokliče policijo in pove številko tablice in gdo je bil. Policija je bila celo noč pred hišo in stražila. Matej je prespal pri njih. Da ne bi bil v nevarnosti, saj je policija celo noč tu pri njih doma.
Anahi in Matej pa sta spet par. Matej se je Anahi opravičil zaradi sinoči, da je kar odšel, in ona mu je seveda oprostila. In sta se poljubila.
Ana je poklicala Anahi, če je z njo vse vredu. Rekla je, da je vse v dobrem redu. Teo se je tudi oglasil in rekel, naj Anahi pove Mateju, da mora nadljevati projekt.
Jutri več. Želim vam še lep dan naprej.
23. maj 2012
In res je Matej nadaljeval projekt. Minile so 3 ure in Mateja ni doma. Ko pa se pripelje njegov avto, iztopi in slišim pok. Rekla sem očetu, da je nekaj počilo.
Šla sva gledat bil je Matej ležal je in rekel, da ga je Marcel ustrelil. Oh, saj to je zdaj velika uganka!! Si je mislila in peljala Mateja v bolnišnico, kot vedno.
Čez eno uro ponoči pokliče Ana, saj ve, da Anahi še ne spi. Anahi je rekla, da je Mateja ustrelil Marcel, Ana ji je rekla, da ni vedela, da je tako hudoben. Anahi je rekla, da zaradi nje!
Teo je vprašal Anahi če mu da Mateja, in sta se pogovarjala. Prišla je Matejeva sestra, in je zelo glasno jokala zaradi brata, saj je mislila, da bo umrl!
Vseeno pa je bilo nekaj veselega, da Matej dobi malo sestrico.
5 let mine.
Matej in Anahi imata družino in enega otroka. Anahi je stara: 25 let. Matej pa: 27 let. Njun otrok pa je star 2 leti. Bil je fantek po imenu: Vid. Ana in Teo pa imata tudi fantka starega 3 leta.
No do zdaj so veseli, kej se pa jim še lahko zgodi???
Sta si mislila Matej in Anahi, saj imata srečo že pri sebi to je njun sin Vid.
Ampak, nikoli ne veš če še pride kdaj, Marcel ubit koga ali pa ga udarit. Zato sta sklenila, da bosta vedno z Vidom zunaj, saj ga lahko ukrade.
Aja, od Ane in Teoja sineku ime: Feliks Dan.
Lepo ime za otročičeka. Matej in Anahi pa želita imeti tri otroke. Ana in Teo pa dva.
No naj se jim njihova želja izpolni. Jutri pa Anahi, Matej in Vid na morju. In Vidove dogodivščine prvič na morju!! Naj mali Vid uživa.
Zato še pa vam zaželim, da se vam izpolnijo sanje, in tisto kar bi radi imeli.
Lep dan še naprej in nasvidenje do jutri!

P. S. Hvala, ker berete!
24. maj 2012
Matej, Anahi in Vid so se peljali na morje z avtom. Vid je spraševal kam so namenjeni saj mu nista hotela povedati, ker je bilo presenečenje. Rekla sta, da k star staršem. Rekel je saj tako daleč niso stran. Potem pa sta že morala rečti, da grejo na morje. Pa tudi je vedel ker sta pakirala kovčke!
25. maj 2012
TUKAJ SE NADALJUJE:
Ah, mama in oči saj sta vse pakirala in sem vedel, da gremo na izlet. Tega pa ni povedal glasno, kar šepetal si je.
25. maj 2012
Vid je že pri 2 letih zelo pameten! Vse ve skoraj pa vse razume. P. S. Ne razume grdih besed, saj to je dobro!
Feliks Dan je pa bolj spoštljiv in vsiljiv, enkrat ko so bili pri Vidu je Feliks Dan zahteval njegove sladkarije. To je zelo grdo bilo. Vid mu je rekel, da ne sme deliti te sladkarije, saj mu je dala od Mateja sestra! Feliks Dan pa ga je udaril, da je kar Vid padel. Feliks Dan pa je sladkarije dal v žep, in odšel. Šel je k Ani. Anahi je videla, da je te sladkarije dobil Vid od Matejeve sestre. Šla je noter k Vidu. Videla je, da je ležal na tleh in se jokal. Rekel je, da mu je Feliks Dan vzel sladkarije, in ga udaril. Anahi je Ano poklicala noter in je Vid vse povedal.
Ana je šla po Feliksa Dana in mu rekla naj da Vidu nazaj sladkarije.
In je seveda dal, saj se on boji Ane. Vid je šel k očetu (MATEJ) in sedel zraven njega. Rekel je teti Ani: Teta Ana, mi bomo dobili še enega fantka ali punčko.
In res, tudi Anahi je rekla, da bo samo še štorklji mora pisati pa bo otrok na poti. Saj ni še noseča! Matej je samo prikimal. Ni rekel ničesar, saj se je s tem strinjal, kar je rekla Anahi in Vid.
Feliks Dan je Vida grdo gledal, ker bo dobil bratca ali sestrico. Saj si je on tudi želel samo Ana in Teo ne želita! Feliks je poklical Vida ven. Anahi, Vid in Matej imajo veliko oken, saj vidijo kaj se zunaj dogaja. Feliks Dan je Vida tako zelo udaril, da je vse skričal. Matej in Anahi sta tekla ven po Vida. Vid se je močno jokal. Ana pa je šla po Feliksa Dana in ga zelo udarila po riti!!
Ubogi Vid ni se moral nehati jokati. Ana se je opravičila zaradi Feliksa Dana, in rekla, da ga ne bo nikoli več pripeljala sem.
Feliks Dan pa tega ni želel, ker so ga tu razvajali.
Anahi je rekla, da naj samo enkrat na mesec pride in ne bo nikoli dobil več tu poljuba ne sladkarij.
Vid je bil zelo vesel, ker ga ne bo več mogel Feliks Dan udariti. Ko so odšli je Matej Vidu pogledal lice, ker je imel vse črno. Matejeva mama je z njimi živela in je tudi čez dan pazila Vida, saj sta Matej in Anahi bila v službi. Dala mu je hrano in pijačo.
Vid ima rad svojo babico, ker ga ima tudi zelo rada in on njo nazaj. Naslednje jutro je bil torek. Starša sta bila zjutraj v službi, Vid pa z babico. Gledal je televizijo in zraven jedel puding. Če pa je želel iti ven je morala babica biti z njim. Saj je še pre majhen, da bi bil sam zunaj.
P. S. Vid vam pošilja poljubčke in pismo:
Z mano je vse vredu, oteklina me ne boli tako močno kot me je v ponedeljek. Feliksa Dana pa nimam več tako rad, saj me je udaril.
No želim vam lepo nedeljo še naprej in da ne boste nikogar tepli, kot je mene Feliks.
Nasvidenje!
Tudi jaz vam želim lepo nedeljo vsem skupaj in pa tudi to, da se vašemu najboljšemu prijatelju ne zgodi nič tako hudega kot se je Vidu!!
Nasvidenje do jutri!
27. maj 2012
Jutri pa:
Kako je Vid prebolel oteklino, Anahi pa njeno pismo za štorkljo, Matej na službenem potovanju in Vid pa Anahi z babico pol leta brez MATEJA!
Nasvidenje do jutri.
P. S. Nevem če bo jutri vse to bistvo, saj to je veliko razlage. Lahko je tudi še napisano v torek in sredo.
27. maj 2012
Vid je kar lepo prebolel to grdo oteklino.
No Matej pa Anahi sta pa spet pisala štorklji ko ni bilo doma Vida. Vid je bil pri Anahini mami. Oh, spet je dobil cele žepe sladkarij.
No, pa eno veliko čokolado.
P. S. Vid ljubi čokolade!
To je bilo značilno za njega, da ljubi čokolade. Vid je šel domov. Kričal je: Ata, mama in babi čokoladice sem dobil in sladkarije!!
Anahi ga je otišala in mu rekla, da je z očetom pisala štorklji. Vprašal je kako dolgo bo to trajalo, da se otrok pripelje na svet oz. k nam?
Oh, bila sta v paniki, saj Vid ne more tako dolgo čakati! Babica je rekla, da 9 mesecev in mogoče kak dan! Kar debelo je gledal in rekel mami, da bo dolge mesece čakala, da se pripelje bratec ali sestrica. Vid pa ni vedel, da lahko prinese štorklja dvojčka. Mislil si je kako lahko pripelje dva fantka ali deklici??
To je bilo še veliko vprašanje. No Anahi mu ni vedela odgovoriti.
Matej je naslednji dan moral odpotovati v AMERIKO. Anahi mu je zagrozila če bo tam kako punco poljubil naj se ne vrne. In že ga je bilo strah.
Ta dan je Anahi bila doma. Šla sta v trgovino za hišne ljubljenčke. Vid je dobil malega kužka in muco. Kuža in muca sta si med seboj bila prijazniva, nista se napadala, saj sta bila vzgojeniva pri isti družini oz. lastnikih.
Babica je pa Vida vprašala kdo bo vse skrbel. Rekel, da bo on sam. Ko bo mama delala, saj je babica pre stara.
P. S. Vid je že vedel za besedo skrbeti, zato bo skrbel za kužka in mačko.
Jutri bom nadaljevala z zgodbo My Love!
Lep večer in LAHKO NOČ DO JUTRI!
28. maj 2012
Minilo je pol meseca.
Anahi pa Vid še vedno pogrešata Mateja, saj ga že ni bilo en dan.
No, šla sta k babici Metki. To je Anahina mama. Nasljednji dan sta pa Vid in Anahi šla k Feliksu Danu. Spet ga je začel vlačiti. Ampak, vid ni želel k njemu.
Pogovarjali so se kako dolgo še ne bo Mateja. Vid je rekel, da v njegovih mislih misli, da še dolgo ne! Anahi je bila zelo napihnjena, saj je dobrih 6 mesecev noseča.
Vid je rekel, da bo deklica, pa bo res ena nova punčka pri hiši. Ko med pogovorom pokliče Matej. Reče, da bo prišel 9 meseca njene nosečnosti. Ona pa mu je rekla, da bo k hiši prišla nova deklica. Vprašal jo je kako ji bo ime. Rekla je, da ne more, saj je pri Ani. In mu rekla, da ga pokliče, ko pride domov.
Res ga je poklicala in rekla, da bo Vida. Ker je Vid sam izbral ime. Mateju se je zdelo ime super, saj Vidu samo dodaš A. Anahi je rekla, da bo šla jutri na pregled in rekla, da bo z njo šel Vid. Saj Vid bi rad videl sestrico. Matej se je strinjal. Pa ni pozabila povedati, da ima Vid dva hišna ljubljenčka, kužka starega pol leta, in muco staro 4 mesece. Samo eno leto imata razlike. Vid je rekel očetu (Matej), da ga že komaj čaka.
Lep dan še naprej in nasvidenje!!
29. maj 2012
Jutri več o Matejevem potovanju!
29. maj 2012
Anahi je noseča že kar dolgo.
Naslednji dan jo pokliče Matej in reče, da bo prišel jutri domov. Anahi mu je rekla, da naj pohiti saj je v 8 mesecu nosečnosti.
Res naslednji dan je bil Vid zunaj sam. In se pripelje avto noter pa je bil Matej, in je Vid tekel in Anahina mama ga je videla in tekla za njim.
Ko je Matej stopil ven z avta je takoj objel Vida. Vid mu je rekel, da bo imel sestrico Vido. 2 meseca sta minila in Vida je bila že doma. Vid je rekel babici, da bo sestrico imel zelo zelo rad, saj se bo lahko igral z njo ko bo 2 leti.
Matej je bil zadovolen z malo Vido, saj je bila podobna Vidu in Vid njemu!
Ko je bil Vid star 3 leta je Vida bila že 1 leto. Bila je zelo razigrana. Vidu pa je vedno nagajala. Že pri 1 letu je bila zelo poredna.
Anahi je rekla Vidu, da mora biti prijazen in ji ne sme stran zeti njene igrače, saj bo prišel na svet jok. Ojoj, si je mislil Vid in je šel na hodnik in rekel, da jo naj pomiri saj ne želi, da bo jokala, saj bo zelo nevarno.
Odprla je že usta, Vid si je držal ušesa dol in Vida je samo kihnila. Tako, da ni bilo nevarno.
Ko je prišla noč, je Vid lepo spal na svoji postelji, Vida pa v svoji nali posteljički.
Vsi so rabili čas za spanje. Matej in Anahi sta šla v službo Vid in Vida sta pa bila pri Anahini mami, saj se je Matejeva mama odselila drugam, Anahina mama pa je živela pri njih. Vid je gledal televizijo, Vida se pa je zelo lepo igrala.
Priplazila se je k Vidu in mu dala igračko, a Vid ni želel, ker bi začela jokati. Ampak je moral če ne bi se res jokala. Rekel je, da jo ima rad in jo objel.
Vid je torej zelo prijazen do sestrice, in sestrica do njega. Babica si pa je mislila, da je Vid zelo tako dobrodelen otrok, saj vedno, ko gre z babico v trgovino in je Anahi doma in pazi Vido ji on vedno nekaj kupi. Naslednjič pa:
*Kako Vid postane popolaren, do babice.
*Anahi izgubi službo.
30. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!
30. maj 2012

lepa zgodbica
kar naprej jo piši
30. maj 2012
rada jo berem
30. maj 2012
Hvala Laura!
30. maj 2012
Kot je bilo objavljeno je Vid postal popolaren zato, ker:
VSE JE KUPIL SESTRI
JO IMA RAD
JI DA POLJUBČKE NA LICA
JO OBJAME...
Juri več, ker danes ne morem.
31. maj 2012
Vidova sestra Vida je bila zelo prijetna, saj je že bolj velika (3 leta).
Vid je dopolnil srečne (4 leta). Anahi je šla v službo, ko ji šefica reče: Ne rabimo te več lahko greš nazaj domov!
Anahi je bila obupana, saj kako bodo preživeli z moževo plačo. Vsa obupana obleži na pločniku pred moževo pisarno. Matej odpre okno in na strežaj vidi na pločniku Anahi! Tekel je tako hitro kot je mogel.
Matej je prišel dol, Anahi zdigne in odnese v pisarno, ker ima tam kauč. Tam jo je dal torej dol. Prišel je šef začuden Matej mu pa reče: To je moja žena Anahi. Sem sem jo dal, ker sem jo videl, da je nekje padla in obležala na pločniku. Šef mu je rekel: Naj je samo tu da si spočije! Matej: Hvala šef, res ste prijazni!
Šef je dal Mateju papirje, da podpiše pogodbo za tisto novo pisarno v Nemčiji.
Anahi je vstala in rekle: Oh, kako me boli glava. Matej službo sem izgubila.
Matej je rekel, da lahko dela pri njih, saj rabijo še eno delavko.
Ko je Anahi prišla domov, si je odpočila. Vid in Vida sta pa bila v vrtcu. Babica pa je bila na obisku, pri Anahinem bratu. Matej je prišel domov z otrokoma. Vida je tekla, da bi bila notri pri mami prva. Vid jo je pa pri vratah prehitel.
Babica je že bili doma, pred dobro uro in pol. Kaj pa je bilo z Marcelom?
On pa živi z lepo deklo oz. ženo Adelo! Ampak vseeno ni pozabil Anahi. Pa veste koliko, dela je bilo z njim, ko je Mateja ustelil. Šel je 2 leti v zapor.
Anahi, Vid, Matej in Vida so šli k Ani. Ana je dala Vidu in Vidi dva bombona in 4 čokolade. Vid je tako lepo prosil sestrico, da mu naj da eno čokolado Milko tako, da mu je od ljubezni dala.
P. S. Vida nima ravno rada čokolad.
Vid je že eno celo pojedel. Ampak, sta pa oba sladkosneda. V nadaljevanju foruma My Love! :
*Vid ima rojstni dan
*Anahi dobi službo pri Mateju in
*Vida in Vid sta dobila trampolin in bazen!
Se vidimo naslednjič pri My Love! in lep dan še naprej.
06. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg