Forum
u81497
u81497
hayy!!!! sem še ena zmešana pisatlca, ki piše zgodbe od 1D, ampak kaj čmo- so takoooooo zelooooo dobri!!!!!!!!!!!!! najprej bom pisala še brez 1D, da ne boste užaljeni!!!! no, čas je, da začnemo!!!
___________________________________________________________________________________
ima mi je emma parker. sem smo se preselili iz new yorka in tukaj je takooo bedno. vseeno imam še bff, ki je velika (zame prevelika) fanica 1D. meni so bedni in navadni pudlji in zato se ne razumem najbolje z njo. imam tudi fanta in mislim da je tudi moja bff- ki ji je ime jessica- vanjga. . mahnjena sem pa na jezike in govorim špansko, francosko in angleško. ja sem tipična piflarka. ampak ,kaj morem! tudi pojem in igram kitaro (naučil me je oči)in igram v šolskem bendu. čez 1 teden se bo kočala šola. juhuhu!!!!!!!
peljala sem se v šolo z avtom.imam izpit za motor, ampak nimamo denarja za motor.
peljala sta me starša,ki me odložita pri šoli in gresta potem v službo.
tudi tokrat smo se peljali in imela sem oblečeno prelepo poletno oblekico

to sem jaz:
https://favim.com/image/489279/

to je moja bff:
https://favim.com/image/497058/

moj fant:
https://favim.com/image/512086/
na sredi poti sem se spomnila, da sem doma pozabila mojo naj jopico in prosila sem očija, če gremo plisss nazaj. pogledala sem ga s svojim najlepšim puppyfacesom in pristal je. zapeljal je v križisče in.......BUUUUUUUUM!!!!!!
Bila je samo še tema.
27. september 2012
u81497
u81497
oblekica: https://favim.com/image/497601/

rabim 5 nextov!!!!
27. september 2012
Neeeeeeeeext
27. september 2012
u81497
u81497
hvala!!!!
27. september 2012
u34085
u34085
neext
27. september 2012
u54901
u54901
next..
27. september 2012
A lah en next zdele plissss... next!!!!!!!
27. september 2012
next!
27. september 2012
neeeeeeext
27. september 2012
neeeext!!!!!!!!!!!!
27. september 2012
u59458
u59458
Neeext
27. september 2012
next
27. september 2012
next nina next
next nujno pilss
28. september 2012
u81497
u81497
ok evo vam nexta!!!hvala vam za vse nexte!!!!!

zbudilo sem se. vse je bilo v belem. glava me je strašno bolela in nisem se mogla spomniti kaj se je zgodilo. "zbodila se je!!!" prepoznala sem glas. jess.nasmehnila sem se. prihitela je neka gospa in me vprašala kako se počutim. nisem je dobro slišala in besede so se mi pomešale v glavi ter zgubile smisel. glava me je grozno zabolela in stisnila sem zobe. od bolečine sem zapiskala in tista gospa mi je dala nekaj proti bolečinam. še zmeraj mi je zvonilo v glavi, ampak sem vseeno mukoma vprašala kje sem in kaj se je zgodilo. gospa je brez odgovora odšla, jess pa mi je potiho zašepetala:" bila je prometna nesreča..."" ali lahko govoriš glasneje? slabo te sliši ker me boli glava" "no morem, rekli so mi da ti ne smem povedati, no vsaj ne še zdaj...." "povej prosim" " ok sam plis ne se razburt ker tu ni dobru zate... no v prometni nesreči se je v vaš avto zalete kombi in... in no, tvoji starši so umrli." "kaj!?" zalile so me solze.

u59458
neeeeeeeeeeeeeeext še dons plisss

28. september 2012
next
28. september 2012
neeeeeeeeeeext nina neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
28. september 2012
Neeeeeeeext
28. september 2012
next!!!!!
28. september 2012
u81497
u81497
zbudila sem se v neki beli sobi. hotela sem se dvigniti, a v glavo je udarila huda bolečina. kar bobnelo mi je v glavi. glas zraven mene je rekel: zbudila se je!!!!!!!" nasmehnila sem se. tega glasa ne bi nikoli pozabila-jess.do mene je stopila neka gospa in me vprašala kako se počutim. ob njenem glasu me je znova zabolela in hotela sem odgovoriti, ampak mi je bolečina zameglila misli in besede so izgubile pomen. vedela sem, da ga ne bodo nikoli dobile nazaj, zato sem raje mukoma vprašala: »kje sem? Kaj se mi je zgodilo?« gospa je nezadovolno odkimala z glavo in odšla.vprašujoče sem pogledala jess, ki mi je rekla:trenutno si v sobi 232v bolnišnici na naslovu,…« oh, moja stara jess vedno filozofira. »Prosim, sem rekla slabotno. Brez filozofiranja« no prav. Se je udala jess. Nadaljevala je« v glavnem zgodila se je prometna nesreča in udarila si se v glavo in tvoji starši,…..«zavzdihnila je« moje sožalje, emma. Niso preživeli« to mi je vzelo sapo.začela sem jokati. Čez pol ure se je jess naveličala mojega cmeranja in odšla.no, saj ima prav. Skoraj. Začela sem razmišljati, kam me bodo poslali. Sorodnikov nisem imela. No, se mi zdi da ne. Mislim da imem še eno nevemkero teto v nevemkirem kolenu, ki živi nevemkje. Verjetno me bodo poslali v kakšno sirotišnico bogu za hrbtom in me tam pustili gniti do konca mojga lajfa.čisto mogoče. 100% me bodo poslali tja. Glava me je spet zabolela .: a zdaj še razmišljati ne smem več!!! Kaj bom pa počela, če ne razmišljala!?
Jezna sem bila sama nase.zakaj sem potrebovala tisto bedno jopico! Ko le ne bi šla ponjo. Če ne bi prepričala očija,da gre ponjo se nesreča ne bi zgodila! Le kako sem bila lahko tako neumna?! Bedno se počutim. Prav bedno.
zajokala sem. zakaj sem tako cmerava? moja mami mi je vedno pravila , naj bom močna in naj se postavim sama zase.spomnila sem se nanjo in kako sve imele "tiste" pogovore, kako sva se skupaj smejali, kako...zalile so me solze.zaspala sem

čez nekaj ur....

počasi sem odprla oči in bolečina je ponehala, a le začasno. zazehala bi, a sem se bala, ba bi mi začelo spet bobnati v glavi. le kaj me je zbudilo? pa saj sem bila še vedno,tako, tako zelo zaspana. zakrulilo mi je v trebuhu. no,našla sem krivca.že cel dan nisem jedla, zato je logično, da se lačna. poklicala sem sestro, naj mi prinese kaj za požrt(dobesedno)in kmalu je prišla.najprej sem pojedla tableto proti bolečinam in še neko tableto. ne vem zakaj. sestra je predme potisnila pladenj, na katerem je v globokem krožniku plavala neka grozno zelena brozga, ki naj bi jo morala pojesti in kruh z medom. sestri sem se zahvalila in končno je odšla.bila sem zelo lačna in odločila sem se, da bom poskusila brozgo, ki naj bi bila juha in s tem postavila svoje živjenje na nitko preživetja. možnosti preživetj: 0.1 %,ki se lahko zgodi,če bom požrto takoj pobruhala po sebi. zajela sem sapo in porinila žlico v usta.nisem si upala pogoltniti. zmolila sem še svojo najverjetneje zadnjo molitev, ki se je glasila nekako takole:
o,hrana,ki si ve nebesih,
prosim, ne ubij me.
zdaj pojedla bom to brogo,
prosim, odpusti mi. amen.
nisem verna in v resnici ne poznam teh kletvic, zato sem si morala nekaj zmisliti.prišel je usoden trenutek....pogoltnila sem.skoraj bi se zadušila!!!! fuj! bljak!!bila je neka nesoljena grahova juha!! in povem vem prvič in zadnjič- sovražim graaaah!!!!!!in če mislijo, da bom to jedla, so se zelo zmotili.popila sem kozarec vode, a mi je okus vseeno ostal v ustih. zmagoslavno sem se nasmehnila- preživela sem pa le!!! čeprav sem zaradi te brozge izgubila tek.
28. september 2012
neeeext
28. september 2012
u81497
u81497
rabm vsaj 5 nextov!!!!
28. september 2012
next!!!
28. september 2012
next
next
next