Forum
Zgodba bo govorila o punci,ki je stara 16 let in o njeni mlajši sestri,ki ima 9 let.
Starejša ima skos težave v šoli in pije,zato ker si je nekaj zgodilo.
Zato jo mlajša sestra skos opazuje in hoče biti kot ona.
Imata samo mamo,ker oče jih je zapustil ko se je ta mlajša rodila.
Mama je skos v gostilni kjer dela.

Narejim?
22. januar 2011
ne beda!!!!!!!!!!!!!!
23. januar 2011
JaPpS!! NEXT!!
23. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttttttttt
23. januar 2011
Cat ->

Lucy ->

Sandra( mama )->

Kelsey ->

23. januar 2011
DjmooDjmooo NEXT
23. januar 2011
No naj se vam predstavim moje ime je Catherine,ampak vsi me kličejo Cat tudi učitli.
Včasih sm bila med najbolj pridnimi v razredu ampak se je to use spremenilo.
Imela sm najboljšo prijateljico Kelsey,ampak sm jo izgubila.
Moja mama je zelo mlada in lepa,v srednji šoli je bila najbolj popularna, bila je navijačica.Jas sem popolno nasprotje od tega,sovražim navijačice,ker se vse važijo.
S Kelsey sma bile nwm posebne oblačile čisto ne moderno ,vedno sma nosile hlače in obično majco.Rade sma se rolale.
Vendar se je to spremenilo,in zdaj mi je žal,da se je.Na šolo je prišla nova punca, bila je črno namazana,oblačila se je zelo prostitutsko, noben se ni tako oblačil kot ona,popularne punce so bile vedno roza oblečene ali pa v uniformah.Ime ji je bilo Trace,vem imela je moško ime,kadila je,pila, po moje se tudi drogirala.
Doma sem imela mlajšo sestrico Lucy,sovražila sem jo,bila je najbolj razvajena smrkla na svetu,nikoli se nism menla z njo ,če me je kaj uprašala sm jo ignorirala.
Naenkrat mi Kelsey ni bila več dovolj,hotela sem imeti tudi druge prijatelje.
In zato sem se začela družit z Trace,vendar to zdaj obžalujem..Povedala vam bom kako se je vse zgodilo.Takrat sem imela 16 let.Zdaj jih imam 21.

P.S.
To cat pripoveduje kaj se ji je dogajalo ko je bla 16 let stara.

NExt?
23. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttttt
23. januar 2011
u35674
u35674
nextii plizz
23. januar 2011
u35674
u35674
pa deii še sliko od Trace
23. januar 2011
NEEEXXXXTTTTT.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HiiiT : DDDD1
23. januar 2011
Ughh spet šolaa.Spet naju bodo z Kelsey vsi zajebavali.
Cat vstani se mi je rekla mama.V šolo še pelji Lucy jas grem zdaj v službo,prosim.
Ja,seveda.Tistega jutra sem poklicala Kelsey in jo vprašala če jo spoti poberem.Rekla je ja,tak kot vedno.Smrkla zbudi se sm se zadrla.Zakaj si tak hudobna mi je rekla Lucy,jas sm ji nazaj rekla,zato ker te sovražim.Lucy se je skor začela jokat,rekla sm ji,da je jokica in šla ven.
Spoti sem pobrala Kelsey.Šola spet mi je rekla ,vem ja sm ji odgovrila nazaj.
Ko sma prišle v šolo so kot ponavadi se vsi pozdravlajli kr so prišli iz počitnc, navijačice so se drle in ploskale...in tak naprej.
Do naju dveh je kar naenkrat prišla Denise-ona je vse vedla kdo je nov,kaj je novega, v glavnem z vsemi se je zastopla mela je tut svoj Blog_West,tam je pisala vse svoje trače itd.
Vprašala naju je če sma že videle novo punco, rekle sma ji da ne.Povedala nama ja,da je ful čudna.Čist iskren naju z Kelsey nič zanimal.
Nato pa je skos vrata ene učilnce prišla ta nova punca,imela je kratko oblekco,prekratko*,imela je dolge blond lase,in bila zelo močno naličena,ni se ozirala ko so menili o njej samo hodila je naprej.S Kelsey sma šle k pouki.Noben ni hotel sedeti zram Trace, zato kr je bila tak grozna,zato sm se jas usedla zram nje.
Rekla sm ji,da mi je ime Cat,pogedla me je hladno in rekla zakaj sploh govorim z njo ,vprašala sm jo zakaj nebi smela,rekla je,da noben ne govori z njo,začela se mi je smilit in zato sem ji rekla,da se naj pri malici zraven mene in Kelsey vsede,skomignila je z rameni in se obrnila naprej.
Končno je bil čas za malico.Usedla sem se za svojo mizo ,tam me je že čakala Kelsey, nato pa je prišla še Trace.Kelsey me je čudno pogledla, zašepetala sm ji da sm ji jas rekla da se naj tu vsede.
Ko je bilo konec me je Kelsey povlekla ven in me vprašala če sem nora,da se menim z Trace, rekla sm ji da se mi je samo smilila,Kelsey pa je rekla, če še nism čula govoric ki krožijo po šoli in da se ji zdi Trace zelo sumljiva ,rekla sm ji da je vse izmišljeno.

NExt?
23. januar 2011
Trace ->

Denise->

23. januar 2011
nextii plizz
23. januar 2011
u35429
u35429
nextttt
24. januar 2011
še 1 next