Forum
u156631
u156631
Hello all!!
Torej to bo tema o my little ponijih. Obljubim, da bo zanimiva. Nekaj sem sicer pobrala iz druge teme, ampak bom vse skupaj malo spremenila. Če se hočete prijaviti izpolnite tole:
Ime:
Slika ponija (ne krilati samorog):
To je to Pisali pa bomo zgodbo o my little ponijih in sicer. Jaz napišem en del, pol npr. en drugi nadaljuje... In bomo počasi ustvarili neki... Nevem, a bo uredu
Še neki pravil:
- Ne se kregat!!
- Ne oglašuj!!
- Ne tečnari
Drugače letiš na blok!!
Moja prijavnica:
Ime: Sunset Shimmer
Slika:

Boš sodelovala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. maj 2015
u156631
u156631
Ok, bom jaz začela, da vidite, kako zgleda
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nekega lepega poletnega dne sem se odpravila na sprehod po mestu. Bilo je izjemno lepo, po tem, ko je Twilight odšla nazaj v Canterlot sem rada veliko zunaj. Sprehodila sem se do majhnega lokala, kjer sem srečala Pinky, Rainbow, Fluttershy, Applejack in Rairty (P, R, F, A, Ra) Stopila sem k njim in jih veselo pozdravila

Jaz: "Živijo"
P, R, F, A, Ra: "Heyy!!"
Jaz: "Amm, lahko prisedem?"
Torej usedla sem se h P in začele smo se pogovarjati o šoli, učenju in takih stvareh...
Po pogovoru smo mogle iti nazaj v šolo... Čez eno uro smo se spet srečale na šolskem nogometnem igrišču. Res, dan je bil izjemen!! Popoldne smo se skupaj odpravile Do spomenika (kjer je Twilight (T) prišla skozi). Sedele smo tam in nenadoma je začel portal valovati. Ko je nekaj časa neprestano valoval in valoval je skozenj priletela T! Vse smo se zelo razveselile, ko smo jo zagledale

Ampak, verjetno sem se edina spraševala, le zakaj je prišla nazaj?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prosim prijavite seeeeeee!!!!! In lahko samo date next, ni treba sodelovat
16. maj 2015
ime:Nova Star Sparkle
slika ponija:

25. maj 2015
next
25. maj 2015
u156631
u156631
Super, hvala za prijavo!!!
25. maj 2015
u198897
u198897
OMG zakaj delate tok bedne teme
23. avgust 2015
u156631
u156631
Tko al tko je verjetn propadla...
ce ti kej ni prov se pa SPOKEJ PROČ OD TLE -.-
23. avgust 2015
u198897
u198897
mislim 11 let si stara in delaš take teme
23. avgust 2015
saj ni tvoj problem kake teme dela ona problem je da se ti brigaš za to!! saj je to njena odločitev kake teme dela glej nekaterim ( kot sem jaz) so pač take teme všeč!!!
26. avgust 2015
se lahko prosim ta tema nadaljuje
26. avgust 2015
u156631
u156631
Eh, ja... mogoce lahk... In Hawai, a si na igrah sam zato da kritiziras ostale?
26. avgust 2015
ok next
27. avgust 2015
mislim,da je tema res propadla kr ni vodje...
sam js bi z veseljem sodelovala ampak...
05. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg