Forum
To je že moja druga zgodbica in upam da vam bo všeč < 3 . je nekako po resničnih dogodkih.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dragi dnevnik.
Danes je bil moj rojstni dan. od sestrične sem dobila tale dnevnik in se odločila, da ga bom začela pisati. torej naj se malce opišem: ime mi je Ashley Stone. toda vsi me kličejo Ash. stara sem 15 let. imam svetlo rjave lase in zelene oči. in pa, na žalost, očala. imam najboljšo prijateljico Tio, ki se je nekaj let nazaj preselila v kraj oddaljen približno 45 minut. ampak se še vedno slišiva po telefonu in facebooku. imam tudi nekaj zelo dobrih prijateljic, ki so z mano v razredu. - Kathy, Emma, Eli in Tjash. took jih mam rada use ^^^

Jaz:

Tia:

Nadaljujem z zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. november 2012
u40877
u40877
next
02. november 2012
next!
02. november 2012
next
02. november 2012
next
02. november 2012
neext!!!
02. november 2012
Dragi dnevnik.
Ko sem se danes zjutraj zbudila me je skoraj zadela kap. Ura je bila 9.00. pouk se začne ob pol devetih. Zaklela sem in se hitro spravila pokonci. Oblekla sem se in stekla v šolo. V šoli imamo pri vhodu neko mizo in vsak dan sta dva učenca dežurna in izostaneta od pouka. In ko sem tekla mimo dežurnih sem zaslišala ' Ash! No kdo pa zamuja?' zmedeno sem se obrnila in za mano zagledala sošolca nejca. Očitno je danes on dežuren, sem si mislila in ga na hitro pozdravila. Stekla sem do omaric in se preobula. Ko sem prihitela v razred sem učiteljici pojasnila in na srečo nisem dobila neopravičene … zdaj imamo matematiko. Itak use znam in zato pišem. Ojoj… učitlca me gleda… bolš da za nekaj minut neham.

nejc:

02. november 2012
next
02. november 2012
u40877
u40877
next
02. november 2012
neext!!!
02. november 2012
haha next
02. november 2012
Dragi dnevnik.
Spet sem nazaj  učitlca je bila neki slabe volje in sm raje pospravla dnevnik za nekaj minut. Zdaj je odmor in skrivam se na wcju. In pišem tole.

Na šoli so namreč neke punce, ki me ne marajo preveč. Predstavljajo si da so emo alneki in zgledajo ko bi jih povozila kosilnica, pol bi pa še en klovn eksperimintirau z njihovo barvo las. In ker me ne marajo mi ves čas težijo. Eno leto so starejše zato sploh ne pomaga, kar koli pač naredim. Uh. U tem trenutku je nekdo prišel v wc. Potuhnit se bo treba. ' Ash! Koj se sprav iz wc-ja!' sem zaslišala znani glas. In pol sem ugotovila da tam stoji barby. Še ena moja frendica k sm jo prej pozabila omenit. Ja presneto še zmeri teži naj grem ven. Zavzdihnila sem. No uredu. Pol grem pa ven če že morem.
une punce:
tajda (najbol nadležna) :

nika:

eva:

pa še ena nika:

pa še en zoprn tip k se tut druži z njimi:
ažbe:

03. november 2012
nextt!!!
03. november 2012
next
03. november 2012
next! pa dej aš da sva midbe z julijo te coprnce u kinu srečale -.-
03. november 2012
ha. js sm pa marušo c:
03. november 2012
Next.
03. november 2012
u40877
u40877
neext
04. november 2012
se opravičujem, ne bom nextala do petka. naravoslovn tedn mamo(:
04. november 2012
jej... veselim se že
04. november 2012
mrs.saade kdo se pa ne!?
04. november 2012
shit.happens kva veš mogoč se pa kdo ne:-D
04. november 2012
u40668
u40668
neeeeeeeeeeeejc ;D <333

NEXTII!
08. november 2012
uh -.- joooj no a si zj hepi k sm ti nejca dala na telefon? c; glih d nis skp padla ..
09. november 2012
Dragi dnevnik.
Prej smo imeli razredno uro in učiteljica nam je povedala da gremo jutri v tolmin na naravoslovni teden.

Pa usi razredi gremo. YEAH! To pomen da bo tut on zraven! 'on' je en tip iz c razreda k mi je ful ušeč. Ime mu je Domen in je toook popovn < 3. resno. Ampak problem je ker nevem ali sem tudi jaz njemu ušeč. Verjetno ne :c . ampak karkoli. Komaj čakam da gremo.! Zdaj bo pa vsak čas zvonilo in moram končati s pisanjem.

Dragi dnevnik.
Omg omg omg! Zdej smo že u tolminu in je najaćće! Totalka najbolš. Vozil smo se z dvema avtobusoma in on je bil v drugem kot js -.- . zato pa je za mano sedel njegov prijatelj Rok. Ta osebek je najbolj nadležno bitje na planetu. Včasih je hodil s Tio, ampak jo je pustil po nekaj mesecih zaradi 'razdalje' . wtf. U glavnem, ne razumeva se. Zdajle sedim na postelji in pišem tole. Oh. Nekdo trka. Samo sekundico…
… Nejc pa Ažbe sta bla. Onedva sta moja frenda in res največji faci. Skupi se imamo res kul. c: Povedala sta, da moram na kosilo..

Domen:

Rok:

Ažbe:

09. november 2012
next
09. november 2012
haha next
09. november 2012
next
09. november 2012
u40877
u40877