Forum
Živjo! Predstavila vam bom z novo bralno točko, kjer prestavljam "My Little Diaries" kjer so vključeni tudi One Direction.

Sem Jane in bolj nežnega spola. Sem velika oboževalka One Direction, saj so me navdušili prvič, ko sem jih šla gledati v živo na X-factor leta 2010. Vedno bolj sem postala njihova oboževalka, saj so izdali svoj prvi "hit" "What makes you beautiful", ki je osvojil številne nagrade, medtem ko je skupina One Direction postala zelo popularna, ampak kako dolgo......!? Moj "naj" član te skupine je Zayn. Je po narodnosi musliman, a sem srečna zanj. Je črnolasec, ki obožuje svojo ogledalo. Neprestano potrebuje ogledalo ne glede kje je.

1.DEL:

Nedelja, 2.6.2013

Bil je navaden dan, nič več. Šla sem normalno v šolo. V šoli nisem imela nobenih prijateljic, ker mi je ena VEDNO nasprotovala, neglede kaj sem ji rekla. Vse moje nekdanje prijateljice je prepričala, da so proti meni, zato je nikoli ne bom imela rada!
Začel se je pouk in smo tedaj imeli uro zgodovine. Učiteljica me pokliče, da moram biti še vprašana, kar pa je zame bila "NOČNA MORA" saj nisem nikoli zgodovine znala. Ker je učiteljica zgodovine, ko je bil že pouk zamujala, se je ura hitro končala. Nato je bila že matematika in celotno uro smo reševali matematične liste, ki jih je nam učiteljica razdelila. Za tem je bila že malica. Ura se konča in vsi zdrvijo v kolono, le jaz sem bila pač kot veno zadna. Šli smo v jedilnico in ker so za malico bili jogurti, me je "Sara" ki me je grozno sovražila, mi je polila jogurt po laseh nekaj pa tudi po majici. Vsi so se mi smejali in počutila sem se grozno osramotena. Stekla sem domov, saj sem bila blizu šole doma. To vse sem mami povedala, kaj se mi je zgodilo in mi je obljubila, da se bomo kar že ta teden odselili. Vse smo si že začeli pripravljati (kovčke in te zadeve, ki jih potrebujemo s seboj), saj bomo kar že jutri odšli, ker je že mami imela vse to v planu. V šolo je odšla me izpisat in v drugo šolo vpisat. Tako, da večnih težav z Saro ne bom imela več...
Če katera me hoče kontaktirat imam tule svojo FB stran: https://www.facebook.com/pages/Zayns-Mirr%CF%83r-%CF%9F/493490620704195 lahko pa me tudi doda ali piše na ta profil na Igre123

5+ nextov za nadaljevanje

02. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. junij 2013
u95154
u95154
nextttt
02. junij 2013
u137156
u137156
neeextt
02. junij 2013
nextt
02. junij 2013
u123685
u123685
neeeeeeeeeeeeext
02. junij 2013
next
02. junij 2013
neeeeeeeeeext!!!
02. junij 2013
next
02. junij 2013
Ponedeljek, 3.6.2013

Kot sem že omenila, smo spakirali kovčke, šli v kombi in se odpeljali z družino. Odpeljali smo se na vas, kjer je bila lepo urejena. Ko smo prišli do novega doma, vse tam uredili, sem morala iti v šolo in tudi SPOZNATI NOVE PRIJATELJE. Šla sem normalno tja, a k meni pridervijo skupina deklet, ki me hočejo spoznati. Bile smo kar vse prijateljice a, ko sem videla, katera me res hoče za BFF in jaz njo, sem jo takoj vprašala. Seveda sva postali največji prijateljici, kaj je le možno. Imeli sma se lepo cel dan, ki sva ga preživeli v šoli. Bila sem tudi srečna zanj, da zelo blizu živi zraven mene, tako da sva kar prvi dan šle že na kakšno pijačo. Tam se začnema pogovarjati in razkrivati drug drugo. Povedela sem ji, da sem velika oboževalka One Direction. Ona je samo pokimala in čez čas povedela, da je ona enako & da je ponosna name neglede na to kakšna sem, ker me je sprejela taka kot sem. Odvrnila je čez en čas tudi, da je njen najljubši član v skupini Niall. Tako se še dalje pogovarjama, dokler nisma se zmenili, da grema malo nakupovati. Še dalje sva se pogovarjale o 1D medtem ko vidim revijo, da sta se Zayn & Perrie razšla, saj naj bi ga Perrie varala z Harryjom. Z Katy (moja BFF) sva šli to revijo prebrat in nisva mogli verjet, kako se je lahko to zgodilo...
3+ nexti

03. junij 2013
next
03. junij 2013
next
03. junij 2013
next
04. junij 2013
next
04. junij 2013
Torek, 4. 6. 2013

Normalno se je začel dan, ampak sem bila tudi malce v šoku, da se je "Zerrie" razšel.Normalno smo imeli pouk & ko pridem v šolo Katy pridrvi k meni, in mi pove, da je kupila vstopnice za One Direction koncert. Bila sem zelo srečna, saj me je povabila, da boma šli skupaj in to v četrtek 6.6.2013, v Londonu. Zelo sva bili veseli, da sma komaj čakali ta četrtek. Zraven še mi tudi pove, da je kupila tudi V.I.P karto, da boma lahko šli na backstage v petek, tako da si boma privoščile hotel z sedmimi zvezdicami. Ker vema, da bodo tudi v istem hotelu One Direction. Komaj sma čakale ta dan, a ni hitro minilo...

04. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. junij 2013
u137156
u137156
neext
04. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext!! Še vedno ne morem verjeti, da je tisto fotoshop...
04. junij 2013
Tisto je fotoshop?
Še dobro. Če bi Harry to naredu bi ga zasovražla z dna srca pa ceprav mi je naj član 1D
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
04. junij 2013
next
05. junij 2013
nexxxt
05. junij 2013
Četrtek, 6.6.2013

Joj zbudim se ob 8.00in se uredim do 10.00. Nisem vedela kaj bi 1D najbolj privlačilo, zato sem si oblekla kratko obleko, ki v temi sveti froloscento zeleno, tako da bodo me fantje opazili. Navedem si tudi make-up, dolge nohte, primerne čevlje, torbico,... ipd. Naenkrat zazvoni pri vratih zvonec. Nato grem odpreti in zagledam Katy, a ona me pogleda, kot da me ne pozna več. Rekla mi je, da sem zelo lepa,... Spakirali sva stvari jih vzele zraven in šli na avtobus. Vozile sva se 3 ure, ker že živiva v Angliji, sva hitro prišle v hotel, kamor so prišli tudi 1D. Jaz jih tam zagledam........ FAAAAAAAK. sem rekla Katy, >> Jaz ne morem več *________________* << in povlekla obraz po tleh. Ker so oni bili pred vrati, sva hitro odšle v najino sobo. Ura je že minila in šle sva na koncert. Nisva bili v prvi vrsti ampak kar v 15-i. Koncert se je že pričel.. In........ Stopijo na oder, ter začnejo pet vse skladbe iz Take me home albuma. Trajalo je kar uro in nato so še zapeli nekaj pesmi z Up All Night albuma. Na zadnje pa je bila Gotta be you. luči se ugasnejo in moja obleka se močno zasveti. Vsi me gledajo in tudi 1D. Bilo me je malce sram, da sem zgledala tam kot nekakšna grda račka.. A 1D me povabijo na oder,.. nisem mogla iti, zato me je Katy potiskala do odra.. In zapeli so mi Gotta be you. Na koncu koncerta pač pridejo do mene in mi rečejo da sem jim dala veliko pozornost na njih in na oboževalce & da jim je bilo to všeč, kajti sem bila prva, ki se je to zgodilo... Ker pa smo v istem hotelu bili, so mi rekli, da lahko ostanem z njimi kar en teden ali več v hotelu,.. bila sem zelo srečna, da sem njihova oboževalka, ker vidim da spoštujejo svoje fene in, da jih zelo cenijo, zato sem še bila večja oboževalka..In uživala sem z 1D v hotelu, kar njihova prijateljica sem bila,...

Proud to be a Directioner <3

06. junij 2013
next
06. junij 2013
next
06. junij 2013
next
06. junij 2013
next
06. junij 2013
next
08. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext!
08. junij 2013
u138043
u138043
nnnnnnnnnnnnnexxxxxxt!!!!!
23. junij 2013
next sory za oglaševanje ampak a bi kera brala http://www.igre123.com/forum/tema/pot-do-sanj/46716/
01. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg