Forum
u36875
u36875
Heej;3
Pisala sem že polno zgodbic anpak nobene nisem tok redno tko da zdej eno res začnem in jo bom pisala usak dan. Za usak del potrebujem 3 nexte. Zmeri bo mtut devala slike. No bom kr začela. Če bi rad/a da ti sporočam po zs ko bo nov del napiš spodi (:

HEEJ:3
Sm Emma. Stara sem 14 let in sem kot usaka povprečna najstnica. Končujem osnovnošolko. Še teden dni pol pa poletne počitnice *_* .. komi čakam. To sem jaz:

Mam tut najbolšo prjatlco na ceumu svetu. No pač ime ji je Taraida. Svoje ime sovraži, ato jo usi fredni kličemo Tara. To je ona:

.....Next?
10. avgust 2011
u53481
u53481
next
10. avgust 2011
u36875
u36875
Še dva nexta pa nextam! ;33 < 333333333
10. avgust 2011
u40987
u40987
next!
10. avgust 2011
u55586
u55586
next hitr
10. avgust 2011
u40987
u40987
dejmo dejmo čas teče!
10. avgust 2011
u36875
u36875
Nextam..
10. avgust 2011
u55586
u55586
oky supr
10. avgust 2011
u36875
u36875
Budilka zvoni... driiin -.- znorela boom. Ugasnem jo, in zaspano ustanem. Biuu je že čas. Ura je bla 7.25. 'U 8.05 se začne pouk. Ojooj spet zamujam. 'Emmaaaa! Ustaan že' se je drla moja mami. 'Pa ja nooo. Sj sm že.dEEJ bot tih prosim'. Joj kk je učasih tečnaa. Hiter sem pogledala u omaro in nism nč našla kar bi lohk mela gor. Pol pasm neki čist preprostga dala na sebe. noo ja konč neki. tkole sem se oblekla:

Šla sem še u kopalnico naličit, uredit lase in odhitela na zajtrk. Ura je bla 7.50. Hiter sm pojedla naktarino in popila kozarec ledenega čaja. Vzela sem torbo in zaklicala mami adijoo. Stekla sem po ulici. Od neprevidnosri sem se zaletela. V najbooolj čudovitega fanta kar sem jih kdaj koli vidlA. Nasmehnil se mi je. 'Heej! Jan sem. Pa ti?' 'Emma' sem rekla. 'Koki razred si?' 'Prvi letnik' je odgovoril Jaan. 'Aha, js pa 9, razred' sem rekla. 'No, morem it mudi se mi u šolo, če ne bom zamudil!' je rekel v zadregi. 'Okej, uživi a mi daš fonsko?' 'Ja, itak.' Iz žepa je potegnu vizitko na njej pa je pisalo. Jan Urbanc 051 876 345 (fonska je izmišlena) Okej, tenks, čauuu' sm rekla in odhitela. Ta fant je bil takšen:

Do šole mam sam 3 minute. No tam sm bla glih ob 8. 03. ... Tam pa naprej naletim na ...

Next? ;***Rabim ri nexte na nou del! ;3333
10. avgust 2011
u55582
u55582
Neekšt :'3 < 333
10. avgust 2011
I love u :*
nextiiii!fuŁ dora zgodba
10. avgust 2011
hmmm....tole mi je pa neki znan.....
10. avgust 2011
u36875
u36875
Okej nexštaam... ;*
11. avgust 2011
u36875
u36875
Bom kr nextala, ker mi je dougčas;** ;3
Tam pa naletim na Taro. Prišla je do mene in bruhnila v jok. Objela sem jo in jo vrašala 'Tara, ka je narobe? Ajj povej mi!' 'eM a veš ka mi Anja nardila? je rekla Tara(Anja je zlo mutava oseba, midve se skoz z njo kregama. 'Kaaaj?' No, pač a veš Tomaž. No prejle sem vidla u garderobi da je pršla do njega in a kušnala. in veš kako dolgo. celo večnost sta se.fuuj men se Anja dobesedno gnusi. oh, tomaž je tako budalo.(Tomaž je Tarina ljubezen :*) 'Ofaak! Dej js grem zdejle do Tomaža pa ga grem use uprašat če je z njo pa to. A greš zraun mene?' sem jezno rekla.. 'eh, rajš ne.si grem na wc popravit maskaro. Hvala da te skrbi tame! je rekla in me objela. 'nočem tja pred njega stopit čist objokana.' je rekla.' Eh, nizakej, si pač moja bff in bi use nardila zate. No oki za dve minuti bom nazaj. šLA SEM po stopnicah navzgor in že od daleč zagledala Tomaža z tisto grdobo. fuuj kk sta se kušvala. Potem sm stopla do njega. 'Hej! A mamo nov par' sm rekla ampak Anjo preziro pogledala. 'Hai, em ja učeri sm jo uprašu pa je rekla ja, an lubica?' objel jo je in ji dal strasten poljub. Nato sm šla rajš stran. Ojoj, kok naj zdej to povem Tari??... Kmal sm jo našla in ji rekla: 'Res je, hodita. sorii, da timorm povedat sam ti morm. Js sm pač pršla tja pa ga vprašala če je njo pa je reko pač ja pa jo objel pa kušno. fuuuuuuj!' Tara je zadrževala solze. 'eH, pusti tega kretena pri miru .eiii midva z tomažu greva itk usak dan po šoli skupi domov ker sm soseda, ga bom uprašala še mal o tem, ok?' U redu. je uspelo reč Tari. Nato je zvonec zazvonil in odšli smo v razrede. Prvo uro pa najbolj nagnusen predmet.Pač učitl je zakoon, ker se skoz smeji pa mlad je še, sam ka ti morem če mi ne gre matematika .......
profesor za matko:

Nexštam? < 33 ;**
11. avgust 2011
u36875
u36875
Pa še Tara:

Nexštam? ;** < 333
11. avgust 2011
u55096
u55096
Next
11. avgust 2011
u51999
u51999
Nexšt! :3
11. avgust 2011
u48778
u48778
nexti
11. avgust 2011
u36875
u36875
Nato je zvonec zazvonil in odšli smo v razrede. Prvo uro pa najbolj nagnusen predmet.Pač učitl je zakoon, ker se skoz smeji pa mlad je še, sam ka ti morem če mi ne gre matematika. Bla je u reduu. No zdej itak ni veči ocen tk da je pač blo zakooon*_* Profesor je legenda*_*
In oblubu nam je da pripravlja presenečenje samo za naš razrede. Upam da bo keej fajnega(: ! ;33
No, po šoli sva se z Taro poslovili. Šla je na bus, js pa peš domov ker mam čist blizu. No šla sem domov z Tomažu, kot ponavadi. 'Hej. a greš domov al maš 'zmenek' z svojo 'ljubico'?' sem rekla in zavila z očmi. 'Joj, Emma, a zdej pa mi boš ri govorla s komu naj hodim al ka. Reku sm ti da sm ful u Anjo in ka zdej? Ušeč mi je in res ful dobr se poljublja.' je reku. 'OMG, Anja je tok prizadeta pa skoz menja fante. Js te se razumem kok si lohk z njo. Joj, si mutav.' sem naazaj rekla. 'Če te kej moti pa adijo!!' Pospešil je korark in odšel. Kura je mutav. Kmau sm pršla domov. Doma je že bla moja starejša sestra Lina. Stara je 16 let, učasih je ful fajna, ti pomaga, učasih pa je tut kr tečna. Hodi na srednjo medijsko šolo in gre ji ful fobr. Je zlo čedna, ampak še nima fanta. To je ona: No sj men tut kr gre. Verjetn bom pravdobra. nO ZDEJ pa še mal u moji familiji. Živimo v ful lepi vili. in smo bogati. pač nočem se važit.Živimo ob morju in je res ssuperca. Usak ma svojo kopalnico. to je naša hiša:

moja soba:

sestrina soba:

No sj men tut kr gre. Verjetn bom pravdobra. nO ZDEJ pa še mal u moji familiji. Živimo v ful lepi vili. in smo bogati. pač nočem se važit.Živimo ob morju in je res ssuperca. Usak ma svojo kopalnico. to je naša hiša:

moja soba:

sestrina soba:

soba za goste:

Nexštaam? ...< 3333
11. avgust 2011
u36875
u36875
oprostite za napake;* internet mi šteka! :3
to je moja sestra:

11. avgust 2011
u55586
u55586
nexšttttt hitrr plizzz ;3
11. avgust 2011
nextttt takoj
11. avgust 2011
nextiiii!
11. avgust 2011
u40987
u40987
nexsti!
11. avgust 2011
NexT :3
11. avgust 2011
u56528
u56528
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttiii hitr prec
paplis mi na zs piš k bojo novi delik hvala !!!
11. avgust 2011
next
pa po zasebcu prosiiim powej kdaj bojo novideli,če lahko.. hvala.
neex.t
11. avgust 2011
u36875
u36875
ohh:$$ hvala usem za nexte;*
mickeyy mousee in BuBaBu_8 ko bom pisala nove dela vama sporočim..

nexštaam takooj! ;3,...*
11. avgust 2011
u36875
u36875
Kmalu sm pršla domov. Doma je že bla moja starejša sestra Lina. Stara je 16 let, učasih je ful fajna, ti pomaga, učasih pa je tut kr tečna. Hodi na srednjo medijsko šolo in gre ji ful fobr. Je zlo čedna, ampak še nima fanta. (sliko sem dala že prej!;33)
'Heej^^Koku je blo u šoli?' me je vprašala. 'Haaj! Ma ne glih najbolš. eh pa itak je u redu.' sem rekla in odpšla v my room. Vzela sem prenosnik in se vpisala na fejsbuk.

moj prenosnik:

Na fejsbuku pa vidim eno prošnjo za prijateljstvo. Bil je en fant. Blo mu je ime Žan Kopol. Nism še nikol slišla zanj ampak sem ga sprejela, ker je bil tko srčkan*_* no takšno profilno ma:

Kmau zatem me je kliknal.
J=js Ž=Žan
Ž: Hej^^
J: haaj! ;3 a te mogoče poznam?
Ž: Ne, dans sm se preselil sem. No živim v tem mestu kot ti in bom obiskovAL šolo na katero ti hodiš.
J: Ahaa. In kk veš kje js živm pa na kero school hodim?
Ž: Imenik dela svoje. Hahaaha
J: Aha, kul. In a ju3 prdieš u school? Sam tk an tk je do konca sam še en teden.
Ž: Sj vem, sam mami pa fotr mi ne pustita da sm doma.
J: Aa. tko tko. noo pol pa fajn. Kje točno pa živš?
Ž: U hiši nasproti tebe. Sj veš da je že neki tednov na prodaj an?
J:Aha, kuul. Čak da pogledam skoz okno. Aha, sj vidim luči.
Ž: No pol pa se fajn mej. A lohk pridem ju3 pred šolo k teb?
J: Okeii itak, a že morš it dol iz fejsbuka?
Ž:jp, fotr teži. Aj čauu :** MWA
J: baaj! ;3 ;*

Uf to pa je hud tipček.sm si mislila. .....
Sosedova hiša (Od Žana*_*)

Nexštaam? ;** < 333333 (:
11. avgust 2011
u56528
u56528
nexšššššššššššštttttt tkoj prec zdej nč čakat na nexšte! < 33333
11. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg