Forum
u123396
u123396
Približujem se mu........malo še in se bom dotaknila njegovih toplih ustnic in zbudila sem se iz pravljičnih sanj!!! In pred sabo videla mojo mlajšo sestrico Anne, ki se mi je sladko smejala! Oh Anne že spet si v moji sobi....Pojdi se igrat kam drugam...sem jezno rekla! Anne pa je žalostno odšla iz moje sobe. Pogledala sem na mojo majhno nočno omarico, kjer je na njej stala majhna ura. In na majhni uri sem videla .......Da bom zamudila v šolo!!! Hitro sem iz omare uzela oblačila se oblekla in pojedla kos kruha namazanega z nutelo. Odšla sem v kopalnico se umila in naličila! Zakričala sem Adijo in že sem stopala po oski ulici! Uh sreča me je doletela! Ko sem prišla, do avtobusne postaje za vogalom sem videla avtobus! Imela sem srečo, da ga nisem zamudila. No naj se vam predtavim sem : Lia!
Stara sem 16 let! In hodim v srednjo šolo. Rada pojem in plešem. Moja naj prijateljica je Kaja! In je zelo zabavna! Imam tudi mljašo sestrico Anne, za njo ste pa že slišali!
Jas :

kaja :

Anne :

next?
18. februar 2013
u109209
u109209
nnenxti!!!!!
21. februar 2013
jojjj ka dobrrr
21. februar 2013
u123396
u123396
hvaaala!
21. februar 2013
u123396
u123396
Ok hvaaala za prve nexte!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hitro sem se podala na avtobus in se usedla zraven Kaje! Malo sva se pogovarjali o novi modi in dobrih pesmih, ki se vrtijo po radiju! Preveč dobra tema je bila, da sva čisto pozabili, da je avtobus prispel dokler se ni avtobusni šofer zakričal : Punci prispeli smo! Midve sma ga samo začudeno pogedali in se nasmejali! Prvo uro smo imeli na urniku športno vzgojo in z Kajo sva že hodile proti telovadnici! Smejali sva se smešnim šalam, dokler ni prišla, do naju Fina in nama rekla : Ej bodita malo bolj tišje pogovarjam se z mojim fantom! Z Kajo sva se pogledali in nasmejali! hahaha Ti imaš fanta sva rekli na ves glas! Fina naju je pogledala in rekla : Mhm....Lovro mu je ime! In se je nasmejala ter odšla naprej! Midve z Kajo sva se pa smejali še 10 minut. Dokler ni Kaja rekla: Kaj res ima fanta?
jas : hahahh x D nevem!
In odšle sva k telovadbi!

Fina : Je moja sosolka! Je dobra prijateljica in se veliko druzi z nama z Kajo!

24. februar 2013
u109209
u109209
nnext!
24. februar 2013
u123396
u123396
hvaala
24. februar 2013
u109209
u109209
nzk!!!!!