Forum
hoyla.
Jaz sem se odločila, da bom pisala svojo zgodbo in upam, da vam bo všeč. Govorila pa bo o 16 letni Maji........... Ostalo boste že izvedeli.
-----------------------------------------------------------
Hoyla sem Maja.
To sem jaz:

Imam svojo najboljšo prijateljico Bello, ki mi vedno stoji ob strani. Skupaj preživima cele dneve, tedne, mesece............. Rada ima sprehode s svojo psičko Eli. V šoli je zelo dobra ima samo dobre ocene in jaz no ........ ne ravno. V šoli je zelo popularna vsi jo imajo radi. Mene pa .......... ne vsi se mi izmikajo. V časih sem zelo ljubosumna na Bello. Ampak jo imam rada, ker mi vedno stoji ob strani in se lahko ob žalosti, dobrih novicah vedno zanesem na njo. Ni koli ne bo izdala najine skrivnosti. V šoli imam tudi svoje naj večje tekmice - sovražnice. Imam še svoja najboljša prijatelja Jan-a in nik-a. Ki mi tudi stojita ob strani.

----------------------------------

Lepega sončnega dne mi je zvonila budilka za šolo. Počasi sem se prebudila ter se oblekla v svojo naj ljubšo obleko. Danes sem se odločila, da sem bom nališpala, če prav sovražim me-up. Hotela sem biti popolna. Prispela sem do pol poti, ko me je že ustavila moja prijateljica Bella. Skupi sva šle do šole. Pri šoli so me že čakale moje sovražnice Pia, Lea in Lara. Hitro sem skočila v grm in tako sem si uničila frizuro. Bella me je čudno pogledala >> Zakaj se skrivaš saj te bom branila << je rekla. Prišla sem vem in ji rekla >> Res.......<< pogledala sem jo sramežljivo >> Seveda saj si moja najboljša prijateljica in prijatelji si vedno stojijo ob strani<< je rekla z veselim obrazom. >>........................Hvaaala<< sem ji rekla ter jo močno objela. Skupi sva šle do šole. Gledala sem v tla nisem jih hotela pogledati. Prišle sva do nji in spet so me začele izivati << Kaj je narobe, da gledaš skoz v tla<< Bila sem jezna hotela sem jim povedati svoje ampak sem bila kar tiho. >>Pustite naju namiri << je rekla Bella pogledala sem jo ter se mi na obrazu prikazal nasmeh. Grdo so naju pogledale ter se nama umeknile. Ko je kazalo, da nebojo nič storile sem z veselim obrazu hodila po stopnicah dokler me ni Pia spoteknila. Grdo sem padla vsi naokrog so se mi smejali >> Upss....<< je od govorila Pia ter se žačela grdo smejati. Na obrazu se mi je pojavil jok. Stekla sem na ženski wc. >> Maja stoj << mi je govorila Bella. Kmalu zatem je prišla do mene Bella ter me pomirila. Počasi je zvonil šolski zvonec odpravile sva se k poukom. Po konec vseh šolskih ur sva se od pravile domov. Obe sva se veselile saj je bil petek in jutri seveda ni šole. Bella se je odločila, da bo povedala fantuma ( Nik-u in jure-tu), da bi skupi šli ...............

a) ali vam je sploh zgodba všeč?
b) kam bomo šli?
19. marec 2015
u187099
u187099
next
19. marec 2015
Šli boste... na bazen mogoče
am, maš dobre ideje samo moraš večkrat skoz pa malo pazit na pravopis, ideja se mi zdi super.
next
19. marec 2015
hvala
19. marec 2015
Jutri bom dala next
21. marec 2015
NEXXT
01. april 2015
Vem, da ži dolgo obljublam next in tuki je hvala vsem ki berete

Bella:

da bi skupi šli na večerjo. Ampak meni ni bilo za iti za to sem povabilo odvrnila. Seveda so me vsi gledali čudno ali je zmano vse v redu ali sem bolana ampak jaz sem spet preprosto odvrnila "Ne"."Prav če nočeš iti bomo pa sami šli" je rekla Bella. Hotela me je prepričati ampak moj odgovor je spet bil "Ne".Sploh nisem vedla zakaj sem to sploh rekla ampak kar izmene je vse letelo. "Če si moja prijateljica boš šla zraven" Ko sem to slišala me je prizadelo ampak nevem zakaj sem spet rekla"Ne negrem. Žal mi je ampak nočem preprosto nočem iti. Pa seveda so moja prijateljica moja najboljša prijateljica" Se jo tolažila ter jo objemala. Ampak me je čudilo zakaj je ona rekla "Ne. Res je, če bi bila moja prijateljica bi šla zraven ampak nisi nisi in nisi". Pogledala sem nastran oči so mi letele povsod ampak me res ne mara več sem si pri sebi mislila. Pogledala me je čudno in rekla "Nimam časa za take pogovore" U brnila se je ter lepo časi se odpravila na avtobus. Seveda bi preprosto lahko šla na avtobus ampak nisem mogla. Od pravila sem se seveda peš. Ko sem že mislila,da sem brezupna in brez malo sočutja sem hotela poslati sporočilo Belli in se ji uparvičiti na široko spet nisem mogla. "kaj se dogaja z mano zakaj to počnem" usedla sem se na klopco in tam malo premišlevala. Ko kar naenkrat zaslišim za grmovju šumenje. Prestrašila sem se hotela sem bežati ampak se mi je torba za taknila in je nisem mogla potegniti ven. Vedno bol se je slišalo, da se približuje ta stvar ampak kar naenkrat in grmovja skoči kuža majhen kuža. Za čela sem se na vse široko smejati. Prija sem ga v roke in si mislila, da je potepuški pes. Od pravila sem se domov z kužkom. seveda je bil malo suh zgeda, da je bil lačen. Hitro sma prispela domov. Vstopila sem v hišo ter probala na vsak način skriti kužka. Dala sem mu ime rolf bilo mi je smešno ime. Skupaj sma šla v mojo sobo zgleda,da nobenega ni doma. Dala sem mu hrano ter pijačo lepo se je namestil ter se že valjal po moji pojstelje.

Kar naenkrat od ne pričekovanja sem slišala policijo, ki se je približevala naši hiši. Ustavila se je pred naša vrata ter iz nje iztopil..............
Napake maš, vsebina je pa dobra kot vedno.
next
01. april 2015
u187099
u187099
Next
01. april 2015
next, pa fulllll dobr pišeš
04. april 2015
hvala
05. april 2015
potrebujem še saj en next, da bom nadaljevala z zgodbo.
06. april 2015
next
06. april 2015
seveda od drugega ampak vse eno HVALA.
06. april 2015
ni kj
06. april 2015
u187099
u187099
Next
16. april 2015
mislim da se nebo zlo hiter next
24. april 2015
u193008
u193008
next
08. maj 2015
hvala za next in res se opravičujem da nisem prej opazila danes dam gor next
17. maj 2015
Next
04. julij 2015
Pred našo hišo so se ustavili policisti. Iz policijskega avtomobila je stopil moj očka,ki ni bil ravno vesel. Pristopil je k meni ter me močno objel ter z težkim glasom rekel "še sreča,da si dobro zaskrbljen sem bil" Pogledala sem ga sem začudeno in žalostno "Žal mi je očka. Žal mi je, ker nisem prej prišla domov pač....." Še preden sem povedala do konca me je že ustavil "ne ne ,ne mislim tega... pač pa to, da se je zgodila nesreča" "Kaj...." "No tvoja prijateljica Bella se je ponesrečila in mislil sem, da si zraven ker vedno greta skupaj domov" "Ne tokrat ne... dolga zgodba sam saj ni umrla" " Na žalost ni preživela" Padla sem v jok in se krivila, da sem za vse kriva jaz. "Žal mi je ljubica vse še bo v redu na žalost ti moram sporočit, da se bova preselila. Dobil sem službo zato boš mogla hoditi v drugo šolo" nisem vedla kaj naj ali naj bom vesela ali žalostna. Ampak sem se le odločila ter rekla "Ja greva čim prej, nočem več biti tukaj in očka nekaj še ti morem povedati" "Nisem si mislil da boš bla zato. Ja kaj mi moraš povedati" "Našla sem izgubljenega kužka" Očka je z visokim glasom rekel kje je. Povedala sem mu in že je odšel v mojo sobo ter zakričel "NAŠEL SEM GA, NAŠEL SEM GA" bila sem šokirana kar mi je povedal, da je to izgubljeni pes, ki za njega ponujajo veliko vsoto denarja. Bila sem jezna na očeta ampak res je bilo, da ni moj kuža. Od peljal ga je jaz pa sem šla v svojo sobo. Nisem mogla več misliti nanjo preveč žalosti sem mela nisem se mogla več spominjati nanjo zato sem od žalosti zaspala. Naslednjo jutro, ko sem se prebudila sem zagledala kovčke in potovalke. Od pravila sem se v kuhinjo, da bi si pripravila zajtrk. Stopila sem v kuhinjo in od šoka odprla usta. Na mizi je bilo že pripravljen zajtrk. Očka pa je vse vesel sedel. "Si se končno prebudila pridi na jej se" usedla sem se za mizo ter začela jest. Kmalu sva se odpravila na pot. Nisem vedela sploh kako bo zgledala najina nova hiša. Med vožno so me poplavila vprašanja ki nisem imela odgovorjev na njih. Kmalu sma prispela hiša je zgledala kot vsaka hiša nič bol lepša. Očka je bil zelo vesel, saj je dobil novo služb. Meni sploh ni zgledala kot služba saj je šlo samo za izomitelstvo. Kar meni ni vseč ampak sem se morala s tem sprijazniti...

žal mi je ker skoz ubljublam nov next pa še ga nisem dala gor zdaj je upam da je ok.
06. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg