Forum
Hei! To je moja prva zgodbica! upam da vam bo všeč!
No pa začnimo!

Sem Alisha Darks. Stara sem 15 let.
To sem jaz:

Imam najboljšo prijateljico Katy McHottnes. Stara je isto kot jaz.
Ona:

*************************************************************************************

upam da dobim čim več bralcev
29. december 2014
za začetek vsaj 1 next!
29. december 2014
next
29. december 2014
hvala za prvi next! bi prosim oglaševala??
29. december 2014
bom ja
29. december 2014
tnx!
29. december 2014
će oglašujem
29. december 2014
next posvečen chelsea awesome

Bilo je čudovito jutro in odločila sem se da ta dan preživim pri svoji najboljši prijateljici, ki mi vedno stoji ob strani. Vstala sem iz postelje ter se uredila.Stekla sem v kuhinjo ter si iz hladilnika vzela nutello. Vzela sem si še kruh in si nutello namazala nanj. Ko sem vse pojedla sem seveda odšla k Katy. Še preden sem odšla z dvorišča sem se spomnila na Smileya. Smiley je moj pes. Takoj sem stekla k njemu ter mu dala hrano ter pijačo. Uf še sreča. Hitro sem stekla k Katy. No, ker je bila sobota je bilo celo mesto veselo in se je zabavalo..
"cin, cin" se je oglasil zvonec. Prišla je Katy. Pozdravili sva se z najnim pozdravon (imava poseben pozdrav) ter odšli noter. Pokazala mi je nekaj novih igric. jah.... Skoraj vsako soboto je tako. Vem nič ni razburljivo... ko bi se mi vsaj pripetila kaka super stvar, ki bi moje življenje spremenila. Jah lahko samo sanjamo. Kmalu sva odšli v park. Vse je bilo kot po starem. Vse je bilo brezveze dokler se ni nekdo zaletel vame.
hvala za posvečen next in nexttttt
29. december 2014
naj od zdaj naprej dajem daljše ali krajše nexte??
29. december 2014
pa prosim oglašuj
29. december 2014
daljse
nneeeeeeext+nov bralec
29. december 2014
zbik hvala ker nisi spregledal te zgodbe ki se ti jo poslala
neeext
daljše
29. december 2014
nzk
29. december 2014
next bo ko dobim še en next!
bi plis oglaševala?
29. december 2014
next
29. december 2014
ok
29. december 2014
chelsea awesome ti si že dala next... zdej mora dat še nekdo drug---
29. december 2014
u181765
u181765
nnnnexttt
29. december 2014
hvala da nextate!
29. december 2014
●☻☻ My life☻☻- part 2!●
Vse je bilo brezveze dokler se ni nekdo zaletel vame. " Auč pazi malo!" sem se zdrla. " Sej bom!" se je zadrl nazaj. Pogledala sem nazaj ter videla nekega fanta. Takoj sem pristopila k njemu ter mu povedala da naj malo pazi kjer hodi. Tudi on ni bil ravno zadovoljen. Katy me je poskušala spraviti stran a ni in ni mogla. Ves čas sem stala kot kip. Ne vem zakaj saj fant več ni bilo. Ta fant je pa res zopern. Katy me je ves čas spraševala zakaj nisem šla stran. " Hočes da je ves čas vse brezveze?!?! jaz bi mnogo spremenila!" to mi ni bilo podobno saj sem se prvič zdrla na Katy. Oou. Naj vam povem še to da je bila zelo jezna. Hitro sem zbežala v najbližnji gozd Katy pa takoj za mano. Ko sem Prispela do nekega skrivališča sem se odločila, da se ji pustim. Katy je pridrvela do mene ter me čudno pogledala. Mogla sem se ji opravičiti. Nekaj časa sva gledali to skrivališče nato se pa odločili da bova to raziskali. Še vredu da sem imela s sabo svetilko saj je bila tam trda tema. Spotaknila sem se čez eno stvar. Hitro sem pogledala kaj je in na srečo je bil samo kamen. Šli sva še naprej. Zagledali sva neko pismo, ki je ležalo na tleh. Začela sem brati:
"Kdorkoli zdaj to bere naj ve, da tukaj ni varno. Pred polnočjo se reši drugače...."
Le kaj je s tem mislil?? Hitro sva pogledali na uro ter videla, da je ura komaj 13:34. Začeli sva hoditi naprej. In glej, spet pismo. Tokrat ga nisva odprli le vzeli sva ga s seboj. Tema je postajala čedalje bolj močna. Začeli so odmevati čudni zvoki in čedalje bolj naju je s Katy bilo strah. Kaj se dogaja?!!? Bila sem sva razburjena. Vzela sem v roke telefon. Hotela sem že poklicati mamo kadar mi je telefon nenavadno padel na tla ter se spotrl. Šit! Ta telefon je bil predrag! Že sva hoteli oditi nazaj, a jaz sem hotela videti kaj se dogaja. Ura je bila 14:00 in imeli sva še dosti časa do polnoči. Hodili sva naprej. Zvoki so bili bolj glasnejši in strašni. Vau! To bi lahko naredilo vtis v moje življenje! Mogoče bi potem imela bolj razburljivo življenje....Kdo ve?? Odšli sva naprej ter prišli do nekakšnih vrat. "O mogoče pa kaj o teh vratih piše na pismu" sem povedala. " Da mogoče pa res" je rekla Katy. V pismu je pisalo da................
29. december 2014
tisti fant v katerega sem se zaletela:

29. december 2014
še 2 nexta!
29. december 2014
kako se vam zdi??
29. december 2014
kulsko
29. december 2014
29. december 2014
še 2 nexta!
29. december 2014