Forum
Hey! KOt vidite sem se odločila, da napišem še eno zgodico izmed mnohih.

Bom kr začela.

Sem Lura in stara sem 17 let. Skupaj z mamo Alico, babico Sofio in Beatrix živim v mestu Florida. Oče nas je zapustil, ko se je rodila Beatrix takrat sem bila stara 3 leta in takrat se je mama skupaj z mano in sestro preselila k babici. Moja babica je največja faca in zelo dobro kuha. Mama je najbolj prijazna ženska, kar jih poznam moja sestra Beatrix pa je najbolj prikupna petletnica, kar sem jih kdaj videla. O mojem očetu nevem ničesar saj mama noče govoriti o njem jaz pa se ga iz svojih otroških dni ne spomnim. Imam popolno življenje saj imam popolnega fanta Jacka najbolj razumejočo družino in sem najbolj popularna punca na šoli.

Laura:

Mama Alica:

Babica Sofia:

Sestra Beatrix:

Naša hiša:

Moj fant:

Vse je bilo popolno dokler...

a boš brala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. maj 2014
Vem, da začetek ni kej preveč zanimiv obljubm, da bo nadaljevanje boljše
17. maj 2014
next
17. maj 2014
1.del
Ura je bila 7.00 in budilka mi je zvonila kot nora. Vrgla sem jo na tla in se hitro preoblekla. Danes je moj 18.rojstni dan!! Stekla sem v kuhinjo kjer so me čakale Beatrix mama in babica z darilom. Vse najboljše Laura so mi voščile. Za rojstni dan sem dobila 500 evrov. Babica je bila nekoliko bleda in ko sem je vprašala kaj je je rekla, da ni nič. Škoda da je petek v šolo moram. Tedaj mi je začel zvoniti mi je začel telefon. Klicala me je Anna, ki mmi je po telefonu pela vse najboljše. Prejela sem tudi sms z čestitko od Lucie moje druge najboljše prijateljice. Hitro sem odšla v šolo kjer me je že čakal Jack. Sladko me je poljubil in mi zaželel vse najboljše. Skupaj sva odšla do učilnice za matematiko kjer sem srečala Anno in Lucio. Dan je minil zelo počasi in ko je bilo konec pouka sem odšla na kosilo nisem njiker videla Jacka. Čez nekaj časa mi je nasproti prihitela objokana Anna, ki mi je povedala da je Jack v bolnišnici. Kosilo sem pustila na miru in se s taxijem odpeljala v bolnišnico. Sestro sem vprašala kje je soba Jacka Whita ni vedela kdo je to sem odšla naprej in na hodniku zagledala čisto zdravega Jacka, ki se je strastno poljubljal z Lucio. » ti prasec!« sem zvpila nanj in ta se mi je samo smejal v glavo. Lucii je bilo nekoliko nerodno ampak je to dobro skrivala. Ti pizdun prevaral si me sem se zdrla nannj. In ti Lucia ti naj bi bila moj prijateljica. »In« mi je odvrnila. Stekkla sem iz bolnišnice kjer me je čakala Anna. Vse sem ji razložila in Anna me je potolažila. Dejala je da jo je Lucia klicala da je Jack v bolnišnici in rekla naj ti povem. Hvala da me nisi zapustila sem rekla in ona se mi je samo nasmehnila. Odšla sem domov. V legla se m se na pojsteljo in k meni je prišla babica. »nekaj ti moram pokazati« je rekla me prijela za roko in odpeljala v klet. » Babica kam me pelješ?« »nekaj ti moram povedati« mi je odvrnila. Odpeljala me je v shrambo. »zakaj si me odpeljala v shrambo?« sem jo vprašala Nič mi ni odvrnila ampak je začela odmikati lonce kjer je bilo nekakšno stikalo. Babica se ga je dotaknila in stena se je obrnila. Za steno sem zagledala nenavaden prostor in tam je bilo tudi naše družinsko drevo. »prosim vsedi se » me je prosila babica« sedla se in jo gledala ter jo poslušala«. Rekla je : » Laura danes dopolniš 18 let in kot vsako tretje dekle iz naše družine boš postala vila.«. Gledala sem jo in vedela sem da je nora. Nadeljevala je: » jutri se boš zelo slabo počutila začela boš pridobivati moči in zrasla ti bodo krila. »Hecaš se« sem ji odvrnila ampak ker je imela smrtno resen obraz sem vedela da se ne.

Kaj mislite da se bo zgodilo?
Je babica tudi vila?
Kakšna se vam zdi zgodba?
Slike pridejo takoj.
Zgodbo bom nadaljevala ko dobim saj 3 nexte.
18. maj 2014
anna:

Lucia:

ena izmed slik na steni v shrambi:

18. maj 2014
NEXT
zgodba je supr, pomojm da babica ni vila, pomojm da Laura ne bo dobila kril
18. maj 2014
hvala za mnenje
19. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike