Forum
pač ta zgodba bo namišljena

zdej pa komentirite če pišem al ne rabim 5 komentarjev
22. julij 2010
no pač osebe

jaz: bom govorila v osebi z imenom LaLy
lalyina bff- selly
sellyin fant-roky
ostale pa zvete sprot
22. julij 2010
še slike

jst- LaLy

22. julij 2010
selly

22. julij 2010
pa še roky

22. julij 2010
u21088
u21088
pisi
03. avgust 2010
u21088
u21088
pisi
03. avgust 2010
u21088
u21088
pisi
03. avgust 2010
u21088
u21088
pisi
03. avgust 2010
u21088
u21088
pisi!
03. avgust 2010
u25931
u25931
piš
03. avgust 2010
ok bom pa pisala
05. avgust 2010
heii!! sem deklica Laly!! Stara sem 15 let in hodim v 9 razred!!! moja bff je selly in jo poznam že od rojstva!!! živim ob čudoviti obali!! In moj problem je hm... no pač... moja bff selly ima fanta in na valeti bo plesala z njim kaj pa jaz edina sem brez soplesalca in kaj bo z mano???
05. avgust 2010
začelo se je ko smo vadili v šoli za valeto edina sem plesala z glupim bednim sošolcem vsi ostali pa so plesali z svojim partnerjem ( fant+ punca)
le jaz ne to me je zelo razjezilo in nisem vedela kaj naj naredim potem pa se je kar naeenkrat pred vrati razreda prikazal srčkan tip!! bil je naš novi sošolec in na prvi pogled sem se zaljubila vanj!! ime mu je bilo troy!! bil je tak cuty da ne znam opisat in tako se je začelo!!! naslednjega dne sem se sexy oblekla se naličila in odšla v šolo tam pa je že bil troy!! bila sem čisto rdeča ampak veeno začela pogovor
jst-L
troy-T

L- heii
T-oi
kako si kaj in kdo si
L- sem laly in sem ok
pa ti kdo si
T- sem troy že imaš soplesalca za valeto
L- ne zakaj
T - bi plesala z menoj
L- seveda

to je bil najin hitri pogovor in brž ko ne sva se strastno poljubila bila sem čist happy in to hitro povedala selly!!

ka nadaljujem????
05. avgust 2010
no bom kr nadeljevala
ko sem odšla domov iz šole mi je troy sledil in ko sem prišla do vhodnih vrat je rekel: alo ne morem čakati kaj bi spala z menoj že kr zdle

njegovo vprašanje me je malo zmedlo in rekla sem:
ok lahko sexsava ampak samo če imaš zaščito rekel je
seveda jo imam in odšla sva k meni v mojo sobo in začela sva se poljubljati slačiti... bilo je lepo ampak ni dolgo trajalo vrata sobe so se odprla in notri je stopila mačka uf mislila sem da je nori prišla mami ampak midva sva nadeljevala !! ko se nama ni dalo več me je poljubljal po moji muci po prsih in vse povsod aaaaaaa kako je bilo fajn potempa me je klicala mama rekla je da sta z očkom na službeni poti in da bosta prišla šele čez 1 mesec!! to pa je novica ni kaj hitro sem povedala troyu da lahko sexsava ne prestano in tudi začela sva zgodila pa se je manjša nesreča zaščita se je strgala amak midva nisva opazila bila sva zaposlena s porivanjem in ostalimi stvarmi!! ko sva nehala sva videla kaj se je prripetilo omg poklicala sem ginekologinjo da bi se naročila na pregled in hitro sem stekla k njej da me pregleda ali imam otroka ali ne!! ko sem dobila izvide sem videla da nisem noseča bila sem zadovilna in brž ko ne sem stekla k troyu....

ka nadaljujem???
05. avgust 2010
ja
05. avgust 2010
plisssssssssssssss
05. avgust 2010
nadaljujjj
05. avgust 2010
še enkrt plisssssssssssssssssssssss
05. avgust 2010
dobra zgodbaaa
vreji pišeš
05. avgust 2010
ok bom nadeljevala
05. avgust 2010
no pač bližala se je valeta še 2 dni nujno rabim obleko hm eno hot hm.. pa čevlje pa frizo pa cel kup kondomov pa take... prišlo pa je tudo do spremebe ne ljubim več troya ampak selly tudi ona mene zato sva postali par samo midve veme za to plesale pa bove z fanti vsaka z svojim potem pa bova odšli v hotel in tam uživali( mislim spolno)
05. avgust 2010
no dan valete

tako valeta se je začela troyu bom povedala da sem lezbika in da morava končati ampak še prej a moram zvabiti v posteljo!! no on je to komi čakal zato ni blo problemov amak hm.. ni bilo nobene sobe zato sva odšla na wc pod tuš in se porivala kot fukjena tako zelo da mi je kar žal da sn lezbika
05. avgust 2010
u157108
u157108
dej še slike
12. april 2014
Next
18. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg