Forum
u125787
u125787
Živjo!To bo moja prva zgodba,ki bo govorila o najstnici Ashley,ki ima vse kar si navadna najstnica sploh lahko želi.Prijatelje,popolnega fanta in družino.Vendar sredi tega razkošnega življenja,Ashley spozna tudi kruto stran.Če vas zanima nadaljevanje,zgodbo preberite in HOPE U LIKE IT!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Heii.Sem Ashley Jade Smith.Vsi me kličejo po prvem imenu,saj drugega sovražim.Zveni preveč staromodno.Izbrala mi ga je babi,ki je nažalost že pokojna.Stara sem 16 let in hodim v gimnazijo.Živim v prečudovitem mestu z imenom Los Angeles.Imam vse kar si srce sploh lahko poželi.Denar,ljubezen in srečo.Z družino živimo v veliki hiši,ki ji lahko rečemo kar vila.Zelo smo bogati.Mami je ime Kelly,očetu Chris sestri pa Anne.Stara je 19 let in jaz sem ponosna na to da sem mlajša.Imam fanta Nicka.Je najbolši fant pod soncem.Skupaj sva že 2 leti in v tem času me ni še nikoli razočaral.Na šoli sem zelo priljubljena in imam veliko prijateljev.Rada se prepuščam sanjarjenju,kar pa počne tudi moja najbolša prijateljica Amy.Imava res veliko skupnega in spoznali sva se že v vrtcu.Vse ji lahko zaupam in je res najbolša svetolvalka mojim težavam.Vesela sem da jo imam.Moj hobi je igranje odbojke.Treniram že od 6.leta in ta šport naravnost obožujem.Nudi ti veliko rekreacije in pa tudi zabave.Imela sem zelo dobro učiteljico,ki me je naučila ogromno.Ime ji je bilo Samantha.Pred 4 leti so jo odpustili,češ da se nekateri starši pritožujejo,da je zelo stroga glede njihovih otrok.Jaz sem bila zelo žalostna,ker je potem nisem nikoli več videla.Igram tudi klavir.V osnovni šoli sem zaklučila že vse razrede teorije.Potolaži me kadar sem žalostna.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Next??
11. marec 2013
u125787
u125787
Jaz:

Anne:

Nick:

Na levi je njegov prijatelj Mathew.
Amy:

11. marec 2013
u117761
u117761
next
11. marec 2013
u117761
u117761
bom oglapeval ok?
11. marec 2013
u117761
u117761
oglaševala
11. marec 2013
u125787
u125787
juuuuuuj prva bralka;3
ja ti krrrr:****
11. marec 2013
u113305
u113305
Jss 2
12. marec 2013
u125787
u125787
>>Driiiiiiiiin,driiiiiiiiin!!<<zaslišim budilko.Joooj že spet ta šola,pomislim.Pogledala sem na koledar in videla da je zadnji dan šole pred počitnicami.Bila sem zelo vesela in takoj sem stekla v kopalnico ter se naličila.Nato sem odšla nazaj v sobo in pogledala v omaro z oblačili:

Nazadnje sem se le odločila,da oblečem tole:

Obula sem se še balerinke in se odpravila v kuhinjo.Naredila sem si zajtrk.Ko sem pojedla sem odšla v sobo in prižgala svoj prenosnik:

Šla sem na Facebook in Twitter.Ker ni bilo nikjer nič zanimivega sem ga ugasnila,vzela torbo in se peš odpravila v šolo.Vreme je bilo sončno in zelo lepo.Kmalu mi je Amy poslala sporočilo.Pogledala sem na svoj iPhone in se zasmejala njeni šali.

Kmalu sem prišla do šole,kjer me ja že čakala Amy.Objeli sva se in skupaj odšli v telovadnico,kjer smo imeli zaključno prireditev.Zagledala sem Nicka in ga šla pozdravit.Poljubil me je jaz pa sem ga močo objela.

Odšli smo sedeti,saj je v telovadnico prišla ravnateljica.Začela je s svojim dolgočasnim govorom,v katerem je govorila,da nam čestita,ker smo premagali še en razred in bla bla bla...Nato je sledila podelitev spričeval.Pel je še pevski zbor nato pa je bilo konec.Ravnateljica nam je rekla,da se sedaj lahko še družimo,saj se potem ne bomo 2 meseca videli.Z Nickom,Amy in Mathewom smo odšli v garderobo.Jaz in Nicka sva se poljublala,Amy in Mathewu pa je bilo kar malo nerodno.Ko je bil res že čas,da gremo domov smo se odpravili še na sladoled:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
NEXT??
12. marec 2013
u117761
u117761
next
12. marec 2013
u113305
u113305
Next
13. marec 2013
u125787
u125787