Forum
Hey napisala bom zgodbo ki ni resnična in upam da vam bo všeč

Jaz sem Emmy kličejo me Em stara sem 14 let in hodim v 8 razred osnovne šole na šoli sem kar pupolarna moji sošolci so res najboljši ful se razumemo in veliko časa preživimo skupaj. Živim ob mestu v mirni vasici. Moja bff je Melanie kličemo jo Meli al Melča kako pač pride. Imam dva starejša brata Simona in Iana res ju imam rada sicer sta veliko starejša od mene saj moja mami dolgo ni mogla imet otrok Simon je star 25 Ian pa 23 oba sta se že odselila in imata pinci s katerima se ful dobr razumem. Moja mami je Sofija moj oče pa je Alex doma mismo nevem kako bogati revni pa tudi nisno tko nekak povprečje. V šoli mi gre tud kar dobr ninam sam 5 in 4 ampak zmes tudi kakšno 3 in 2 sam prevladujejo pa itak 4 in 5
jaz:

meli:

mami:

oče:

simon:

Ian:

02. maj 2012
next !
03. maj 2012
neeext
03. maj 2012
Next!
03. maj 2012
drin,....drin,....! zazvonila mi je bodilka pa zakaj more bit ponedeljek vstala sem se šla stuširat in oblečt nase sem zvlekla nase sem zvlekla belo majico z modrimi črtami in modro krilo zdraven pa še obula moje modre balerinke

napake na mojem obrazu sem prekrila z pudrom na ustnice pa sem nanesla lipglos lase sem pa spletla v kito. Hitro sem odhitela na zajtrik pojedla sem kruh in nutelo potem pa vzela torbo mami sem he hitro rekla adijo in odšla na avtobusno postajo tam je že bil on ja prej nisem omenila seveda imam tudi simpatijo ime mu je rok in sva si sošolca ampak on neve da sem jast totalno zaljubljena v njega z6ato me je pozdravil in skupaj sva klepetala o šoli.... in že je prišel avtobus ker pa danes ni blo njegovega najboljšega prijatelja luka me je prosil če lahko sedi polek mene na poti sva se pogovarjala in rekel je da nikoli ni opazil mojega prečudovitega nasmeha čutila sem kako sem postala rdeča v lica obrnila sem se stran in po tiho rekla hvala.
vas zanima če bo med njima kaj več ali samo prijateljstvo....Next pa izveste
03. maj 2012
n - e - x - t ______________________ n - u - j - n - ¨!!!¨
03. maj 2012
next
03. maj 2012
Ko smo prišli v šolo sva šla vsak v svojo smer on k drugim sošolcem jas pa k Meli vse sem ji na hitro razložila saj je že zazvonilo skupaj sva stekli v razred prvo uro smo imeli slovenščino kjer sem bla vprašana dobila sem 4 drugo uro smo mel fiziko, tretjo zgodovino, četrto kemijo, peto nemščino, šesto glasbo to je pomenilo da sem bila še eno uro prosta preden smo šli na bus z meli sva se hitro obuli in odšli v park pred šolo tam sve se v miru pogovarjale za kakšnih 10 minut pa so prišli ven še moji sošolci in mednjimi seveda tudi rok vsedli so se na nasprotno klopco in rok je ves čas gledal proti nama ko je Blaž(sošolec) to obazil ga je hitro udaril v ramo in mu nekaj rekel nisem slišala kaj ampak se je rok samo nasmehnil in rekel saj itak nikoli ne bo vame in se nakremžil. Za nekaj časa je prišel do naju in me pogledal in prosil če grem z njim na eno klopco ker me mora nekaj vprašat Meli mi je sam pomežiknila in odšla k drugim sošolcem Roku pa rekla bodita kar tu jas grem k fantom in res je šla Rok se je vsedel polek mene in začel govorit……….če dobim vsaj 2 nexta bom kesneje še nextala
04. maj 2012
neeeext
04. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg