Forum
Moje ime je Ana, stara sem 15 let & imam 2 leti starejšo sestro Nino ki mi zmeraj stoji obstrani
Tekom zgodbice vam bom predstavila moje življenje, prijatelje,...
22. april 2012

me
22. april 2012
next
22. april 2012
Z družino živimo v stanovanju (v bloku) v Mariboru v okolici nasega bloka zivi tudi kar nakaj mojih prijateljev & prijateljic z katerimi skupaj hodimo v nocne klube
...ura je osem kmalu prideta Maja & Nataša jas pa se še nisem niti oblekla niti naličila...še frizure si nisem uredila, hitro se moram pripraviti
uredila sem se nakar zazvoni zvonec odprem in pred vrati stojita moji 2 prijateljici vzela sem torbico in ze smo se odpravile proti klubu
v klubu sem spoznala nekega tipa ki ni biu prav napacen v bistvu me je kar malo privlacil in ker nisem bila vec cisto trezna sem sla do njega in se mu obesila okoli vratu...zacela sva plesati ko sva najin ples koncala pa me je povabil malo ven na svez zrak sla sva ven tam me je poljubil in me vprasal ce bi danasnjo noc presivela z njim zbrala sem pogum in ga zavrnila, mislim da mu ni bilo najbol po godu ampak je moral sprejeti mojo odlocitev sla sva nazaj v klub in narocil mi je pijaco in ob pijaci sva se malo klepetala, k meni sta pritekli Maja & Natasa in poslovila sem se od mojega novega ''prijatelja''
ko je ura bila 1:00 zjutraj sem se rahlo pijana vrnila domov, v sobi me je pricakala sestra, rekla mi je naj nekaj pojem in se spravim spat, poslušala sem njen nasvet in šla spat ju3 je sola ups upam da bom lahko vstala...
22. april 2012
next
22. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg