Forum
Živjo sem katy imam 16 let .Imam prijatelyico roxy .Starša sta se ločila zato sm z mamo živela v L.A. ampak je naredila samomor.Šla sem živet k očetu on pa je imeu že družino.Ima ženo jessico
(zdej je moja mami) in 3 otroke:
lindo ki je zelo sitna stara je 8 let in mami se zanima samo zanjo
potem je sestra nicki ima 15 let in je zelo prijazna
in še brat jack ima 17 let z njim se pogosto prepiram.

Bil je pondelk ura me je zbodela že dve uri prej.Zbudila sm se se umila zrihtala in šla na zajtrk.Pogledala sm na mizo in videla kako se linda baše z waflji.Bili so moji zato sm ji rekla naj mi jih da nazaj.Ne nebo jih dala ker spet hoče da sm kaznovana ,končno sm jih uzela iz njenih rok ko se je zečela dret in jokat.Umešala se je mama :
linda:L mami:M js:J :

M:Kaj se spet kregata !
L:katy mi je ukradla wafle
J:Ne nism itak so bli pa moji wafli
L:rekla si da jih lahko pujem
J:Nism tega rekla!!
M:katy dej ji nazaj wafle če si ji rekla da jih lahko poje !!!
Kaznovana boš jutr ne boš smela it nikamor razn u šolo!!!

Linda se mi je potihm smejala js pa sm šla odpret roxy ki je zvonila pri vratih . Ko je roxy vstopila je zagledala jacka...

slike bom še dala zdej pa plizzz nextite!!
05. marec 2012
u50385
u50385
next
05. marec 2012
u81268
u81268
next
05. marec 2012
...malo sta se spogledovala potem pa je jack odšu.tvoj brt je tok luštkan a ma punco,me upraša roxy .itak da ne nubeni ni všeč,sm rekla .Ura je bla že tolk da sva mogle it .V šoli nam učitlca pove da bomo dubl novga učenca.upam da bo kkšn luštkan sm rekla roxy .Vstopu je v razred usedu se je za najino klop.Uprašale sva ga kako mu je ime.Ker je bil slovenec je imel slovensko ime ampak je znau anglešk ker je že prej 4 leta živel tuki.Rok sm je reku,tudi midve sva se mu predstavile.Nevem zakaj ampak skos je gledu mene.Po pouku me je uprašu če grem z njemu na sladoled.itak sm rekla in sva šla.
S sladoledom sva se usedla na klopco in se pogovarjala.Potem je bil čas da se posloviva in potem sva šla domov.Tako so minevali dnevi in prišla je sobota.Bil je jackov rojstn dan.Priredil je zabavo ob 21:00 starši in linda pa so odšli nekam v hotel da nam dajo mer.
Na zabavi se je veliko pilo in vsi so postali zelo pjani eni fantje so hoteli da grem z njimi v posteljo ampak tega nikoli nebi dovolila.ura je bila 00:00.tudi js sm se zelo naila potem pa me je eden izmed jackovih prijateljev odpeljau v sobo...
plizzzz next!!
05. marec 2012
u78785
u78785
next
05. marec 2012
next
07. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg