Forum
hay !
to je moja prva zgodbica ki jo pišem . upam, da vam bo všeč
sem lilly stara sem 14 let in živim v londonu.hodim v 8. razred . sem srednje visoka in še kar suha.imam rjavooranžne lase, kiso nakodrani in porezani na fru fru..imam najboljšo prijateljico niky.tudi ona je stara 14 let in hodi v 8. razred.skupaj igrava odbojko.

jaz

niky
moji mami je ime sara.po poklicu je učiteljica.stara je 34 let

moj oči je po poklicu neki menedžer ime pa mu je boris

imam mlajšega in starejšega brata mlajšemu je ime nik strarejšemu pa luka

nik

luka

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. marec 2012
uppsss

to je oči

04. marec 2012
u82266
u82266
next
04. marec 2012
ok za Ancii Peace

ok imam simpatijo ,ki izgleda takole

04. marec 2012
zazvonil je šolski zvonec ,ki je naznanjal konec pouka. z niky sva se zapodili iz razreda.ker stanujeva v isti ulici blizu šole sva se domov odpravili peš.Z nama je šel tudi luka.saj ne bi šel z mano (če bi šla sama ) a kaj ko sta z niky par.niky in luka sta se med potjo ves čas pogovarjala.

04. marec 2012
ko sem prišla domov sem si pripravila potovalko za odbojko naredila nalogo se najedla in odšla po lejo da sva šli na odbojko.danes smo imele tekmo z neko ekipo od kdo ve kod.z niky sva se pogovarjali o harryju .videla sem ga samo enkrat na tekmi z prav to ekipo.takrat je bil s svojo sestro.niky sem rekla da upam da bo tudi danes tam.ko sem prišla v telovadnico sem videla da se mi je želja uresničila on je sedel tam in se igral s svojo mlajšo sestrico.bil je tako lep.to sem tekla povedat niky.ko sem tekla k njej mi je pot prekrižala haryjeva sestra selena.
s seleno sva se spoznali na prejšnji tekmi.
pogovor
s-selena
l-lilly

s-hay
l-hay
se objameva
s-kako si kaj
l-dobro . kaj je novega pri vas
s-preselili se bomo sem saj je mama tu dobila novo službo
l-resss. jupiiiii
s-jaz in harry bova tvoja sošolca
l-super.zdaj pa morem iti trenerka nas kliče. bay
s-bay
rezultat tekme je bil ????? nimam pojma. z mislimi sploh nisem bila prisotna ampak sem bila preveč vesela da se bo harry preselil sem. po tekmi sem vse povedala nikky.
ugotovila sem da je njihova hiša nasproti naše.odločila sem se da bom jutri seleno predstavila nikky.
04. marec 2012
selena

04. marec 2012
kako se vam zdi
04. marec 2012
aha še sestrica od harryja

samantha
04. marec 2012
u82266
u82266
next
04. marec 2012
OK SPET ZA Ancii Peace

ko sem prišla domov mi je mama naročila naj peljem nika na sprehod.poklicala sem niky in jo vprašala če bi šla z mano. rekla je da .poklicala sem še seleno ,da bi se z niky spoznali..
pogovor
j-jaz
s-selena

j-hay
s-hay
j-greš z mano peljat nika na sprehod
s-ja tudi jaz bom peljala samantho
j-ok spoznala boš mojo prijateljico niky
s-super adijo
j-bay

vse tri smo se dobile pri meni doma.najprej sem predstavila niky in seleno. ker se je nik začel jokati smo se odpravile na sprehod.mislim da sta se niky in selena prav dobro razumeli.po poti smo srečale tudi harrya in luka.v njegovi družbi mi je bilo prijetno.
bila sem žalostna ker smo se morali raziiti. luka s katerim se odlično razumem in mu lahko vse povem je takoj vedel kaj se dogaja.jaz luka in niky smo odšli skupaj domov.niky je morala oditi saj jo je klicala mami.luka je rekel da bo poklical harrya in seleno da prideta k nam na obisk.vsi skupaj smo se igrali resnica ali kazen.imeli smo kartice na katerih so pisale kazni.kosem rekla kazen in povlekla kartico je na njej pisalo....

POLJUBI NAJBLIŽJEGA FANTA V SOBI!
meni najbližje je sedel harry. oj joj.najine ustnice so se zbližale in potem so se dotaknile uumm kako je dišal.meni se je zdelo da je poljub trajal celo večnost a trajal je samo 3 sekunde.

a nažalost je harryu zazvonil telefon in sta z seleno morala oditi.tudi selena je vedela da se nekaj dogaja med nama.tako je minil še en poletni dan

ko sem nasleednji dan prišla iz šole mi je mama rekla da v soboto gremo na poroko harryevih in seleninih staršev.juhhu spet bom z njim.z niky in seleno smo šle kupovat obleke za poroka.tudi niky je namreč šla na poroko saj je njena mama sodelavka od selenine.
selenina obleka

ona je bila tudi družica

nikyina obleka

moja obleka

vse tri smo imele iste čevlje

vse smo imele iste frizure

04. marec 2012
ko se je začela poroka in sem prvič videla harrya mi je vzelo sapo

04. marec 2012
ker se je nik jokal sem morala počakati z njim na dvorišču pred cerkvijo. tudi harry in samantha sta prišla ven. harry je stopil do mene me nežno poljubil in mi rekel
pogovor
h-harry
l-lilly

h-bibila moja punca
l-jaaa
h-ljubim te . ne vem kaj bi brez tebe .

ta trenutek je hitro minil saj je nik spet začel jokati.vzela sem ga iz vozička in ga pocartala.

niky,luka in selena so prišli iz cerkve saj je bilo konec poroke. vse sem jim natančno razložila.meni in harryu so čestitali.

mama mi je rekla da bova na slavju jaz in harry z nikom in samantho odšla spat v hotelsko sobo nad restavracijo.

hotelska soba

04. marec 2012
next ?
04. marec 2012
heej ????????? a sploh kdo bere
04. marec 2012
u82266
u82266
next
10. marec 2012
next
22. marec 2012