Forum
Hejla,
že dolgo sem si želela pisati slovensko zgodbico. Mogoče si se uprašal/uprašala zakaj sem si želela pisati slovensko zgodbo. Sem namreč iz Nemčije. Sedaj se vas je morda kaj nekaj vprašalo kako potem znam govoriti slovensko. Prvo leto mojega življenja sem preživela v Sloveniji po tem pa me je mama, ki je iz slovenije naučila pisati in govoriti.
Mislim, da sem odgovorila na večino vprašanj in mislim, da vam je zdaj jasno zakaj bodo v besedilo manjše napake.

PROLOG

Nevem kako in nevem zakaj se je izmene razvila taka razbitina. Vščasih sem bila vesela in brez skrbi. Z leti sem postala vedno manj srečna in imam veliko več skrbi. Res nevem kam naj se dam in kdo mi še lahko pomaga.

To je zgodba o mojem življenju in upam, da boš zgodbico bral/a, če prav je bil prolog res kratek.

Naslovnica še seveda pride...

Res bom vesela vsakega mnenja pa tudi kritik, še posebaj pa nextov. Za nasledni del pa bi rabila vsaj dva next.
28. december 2017
Next
28. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Odlično! Lepo, da si se odločila tole napisati.
28. december 2017
Hvala obema
28. december 2017
Hannek
Hannek
Next!! ne morem še nič reči, zato upam da pride Next kmalu! Next!!!
28. december 2017
Next bo verjetno jutri. Nisem pričakovala take podpore. Res hvala!
28. december 2017
Next
28. december 2017
Rai
Next
29. december 2017
Hvala za vse nexte
Če mi uspe napisati prvi del bo že danes Next
29. december 2017
neext ^^
29. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Komaj čakam! Next
29. december 2017
Next
29. december 2017
Danes mi verjetno ne bo uspelo napisati celega nexta, bi raje videle zelo kratek Next, ali pa normalen, če mi ne uspe napisati normalnega ga dam jutri
29. december 2017
Gta/123
Gta/123
daj raje krajše
Next
29. december 2017
Meni se zdi dolžina odlična
29. december 2017
Next jaz bi raje krajšega
29. december 2017
Dobro bom dala krajšega.
Ta krajši Next je malo razbit, ker sem nekako tudi to želela.
...................
»Kdo sploh sem in zakaj sem tu?« To je vprašanje, ki si ga zastavim vsak dan. Na pol vprašanja mi je že uspelo najti odgovor. Sem Janja, stara sem 16 in res nevem kaj naj s svojim življenjem. Seveda tudi mene zanima drugi del vprašanja, torej »Zakaj sem tu?«. Na to vprašanje pa še mi ni uspelo najti odgovora. Mislim, da mi je Bog pač to namenil. Nisem popolnoma prepričana, ampak, kaj naj, ko si obupan ne veš nič več rezen tega kjer živiš. Ko smo že pri »kje živiš«. Ta kraj sem že velikokrat zamenjala, najprej sem živela v Sloveniji na Ptuju, potem smo se z družino preselili v Berlin v Nemčiji, nato pa sta se starša ločila. Moj oče se je preselil na Hrvaško v Zagreb in tam tudi našel službo, z mamo pa sva se preselili v Gelsenkirchen, v Nemčiji. Takrat se je moje življenje začelo podirati. Veliko selitev, veliko novih ljudi, nova okolica, nove šole… Na nobeni šoli se nisem dobro ujela. Na vsaki šoli, razen na prvi in trenutni, sem bila eno leto ali še to ne. Imela sem le par prijeteljc.
..................................
Next je res zelo zelo kratek, jutri pride nadaljevanje
29. december 2017
Aja, pa pišite kritike in mnenja
29. december 2017
super Next
29. december 2017
Next + super je ! + drugič samo še podaljšaj del + nimam še nekakšnega mnenja
29. december 2017
Rai
Next
29. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next
29. december 2017
Next dobro ^-^
29. december 2017
Melissa_Black
Melissa_Black
Next
naslednjič mogoče res mali daljši del, drugače pa super!!!
29. december 2017
Res mi je žal da nexta nisem napisala prej, ampak nisem imela veliko časa, preiskave, praznovanje
02. januar 2018
Next
02. januar 2018
Next
02. januar 2018
Next
31. januar 2018
Ko sem videla tvoj Next ko si mi ga prek snepa poslala sem mislila da ga boš dala takoj gor, ker je bil res prfekt... Zakaj ga še nisi objavila??!!
31. januar 2018
komu to praviš
31. januar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg