Forum
hejj! spet sem nazaj in tukaj je nova zgodba, ki upam da jo boš bral/a! Govorila bo v mojih občutkih, mojem početju, o mojem življenju. Izpolni spodnjo anketo, ko bo 5 glasov za DA, BRAL/A BOM, začnem pisati ps. zgodba bo brez slik, da uporabljate domišlijo in si sami naslikate sliko + se opravičujem glede napak pišem na telefonu ... hvalaa

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. december 2017
Živim normalno življenje...najbrž…imam prijatelje (včasih so nepravi) , imam družino(katero jo zadnje leto zelo 'nemaram' ali kako se naj izrazim) in simpatijo (slaba izbira) imam vse? Ne… manjka mi življenja, manjka mi pozitivnosti. V razredu se bolj ja kot ne pogovarjam z vsemi. Najboljše osebe nimam .. jo ne potrebujem, ko sem jo še imela, sva se vedno kregali + vse je biloo zelo zakomplincirano. Dovolj imam tega,raje je nimam. Imam 4 osebe ki so mi najljubše iz razreda.. te osebice so pravi sončki. Vsaka je drugačna pri vsaki se počutim drugače. Ena mi pomaga , druga me nasmeji, spet tretja je zaljubljena in četrta vse pove realno. Ampak še vseeno se včasih nepočutim tako, kot bi se morala .. peti razred, ko ti oseba uniči življenje osnovne šole, (verjemi mi na besedo) nemoraš biti celotno pozitiven, kot si bil prej. Potem je še tu družina, staromodna družina*. Včasih je nerazumem. Preveč se ravna po pravilih iz 19.stol. (hec) .. skorajdaa nikoli mi ne pustijo nikamor s prijatelji. Potem pa je tu še prepir, jok, strah, zalost, pretep,… simpatija <3 napačna izbira? Yess.. 2 leti sem že zaljubljena vanj in zmeraj znova, ko ga hočem pozabiti me nekaj ustavi. Toda vedno zamanj se trudim, ker pac on ni vame. Le kaj bi pomenila ta znamenja? Na odmorih v šoli, ko se srečava se spogledava, ko ga še nisem poznala sem ga sanjala namesto obraza je imel uprasaj in sanje, ki sem jih sanjala so se leto kasneje res zgodile do natankosti isto kot v sanjah. Da ima v istem delu omarico kot jaz? In da se je priselil in hodi na našo šolo? Da sem se velikokrat na odmoru zabila vanj? In da sva plesala? .. tolažim se z besedami mojega učitelja glasbe »Jaz neverjamem v naklucja, vse se zgodi z nekim namenom«
...........................................
Za nadaljevanje 3 Next
11. december 2017
Prjavu te bom adminu ker nisi vadila poštevanke
12. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
Next
12. december 2017
Next
12. december 2017
Next
12. december 2017
Včasih se vprašam, zakaj sem na tem svetu. Kdo sem? Kaj sem vredna temu svetu? Namen. Z nekim namenom. Kakšnim? Pojma nimam. Nihče mi še ni povedal, nisem še odkrila.. rada bi odkrila. Včasih bi rada umrla, včasih bi rada imela kar raka, včasih se režem. Žalostno. Zakaj to delam? Zaradi sebe, svoje družine, prijateljev, simpatije. Včasih se zajočem v upanju da bo boljše. Pa ni. Nimam nikomur povedati. Če pa že, pa to tem prijateljcam. Govorijo, da mi bodo pomagale, da me razumejo, da me bodo potolažile, da bodo ob meni. Čeprav sama vem da to nedrži.. tudi povedala sem jim da nima smisla, da jim govorim, saj bo čez teden dni vse isto…in vse je isto. Rada bi imela življenje, kot v filmu .. da ima zgodba nakoncu srečen konec. Pri meni to nedrži. Moja želja že od malih nog je pomagati svetu. Da bi bila kot Jezus. V Afriko bi odpotovala in jim zgradila domove, bolnice, jih zdravila in nudila hrano. Toliko nasplošno in en kratek Next … od jutri naprej pa se začne moja zgodba, moje življenje.

5 Next in nadaljujem
12. december 2017
Next
12. december 2017
Next
12. december 2017
Dejte no pliis hitro se 3 nexte ljudje radi bi brali naprej
12. december 2017
Next
13. december 2017
hvala za nexte se kak Next?
14. december 2017
Autumn girl<3
Autumn girl<3
Next
14. december 2017
uh sori vcer nism mogla prebrt k sm se mogla ucit pa sm dala sam Next, sam hocem to povedat da je ful zanimiva tvoja zgodba in velik razmislanj imas enaka kot jaz, sam neki ti mas vsaj moc jz pa ne da bi se rezala, res si mocna oseba, im so weak(pa ne mislt da podpiram rezanje, ne delat vec tega)
14. december 2017
hvala .. zou ..
15. december 2017
Next zkaj me tole spominja tko na moje otroštvo
01. februar 2018
Next
19. februar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg