Forum
Živjo!
Moje ime je Katty.
Sem mama samohranilka. Imam dva otroka, ki mi pomenita vse. Ima jima je Brandon in Angie.
Brandon:

Angie:

Jaz:

ali boš bral/a forum

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2016
u186827
u186827
Nexz
03. julij 2016

JUTRO
zbudi me otroški jok. Brandon vleče Angie za lase. Dvignem jo ter ji obrišem solze.
V drugo roko vzamem Brandona in ga poljubim. Skupaj se odpravimo v kuhinjo,kjer je moja mama.
aja,nisem vam povedala:
Živim z mamo in očetom v njuni hiši,odkar me je zapustil moj fant, Brady.
Brady:

Brady je bil popoln fant,dokler se ni začel drogirati. Takrat je postal grob in nesramen.
Nekega večera me je posilil. Tako sta na svet prišla Brandon in Angie. Onadva mi pomenita vse, sta moje življenje. Nekateri pravijo,da sem kurba in prasica,ker imam že dva otroka pri 21 letih.
Ampak,nekatera dekleta imajo že pri 15 letih otroka.
...V glavnem,ko sem prišla v kuhinjo,je moja mama spekla nutelline piškote

"Kukiii" je zakričal Brandon. Naslednji trenutek si je v usta tlačil topet piškot.
Angie je naredila nekaj korakov proti moji mami. Nasmehnila se je s svojimi 4 zobki.
Ko smo pojedli zajtrk,me je mami vprašala: "Are we going to the park?"
Prikimam in grem v spalnico.
Oblečem:

Ko se sprehajam po parku,zagledam znan obraz.
"oh no" šepnem.
Proti meni teče Brady in se smeje.
Next?
04. julij 2016
u186827
u186827
Next
04. julij 2016
Začnem kričati. Stečem globje v park in se skrijem v malo igralno hišico.

K meni pride moja mama z Brandonom in Angie.
"Spet haluciniraš" mi reče. Jaz: "Torej... ni Bradija?"
Mama resno odkima. "Mislim, d-da boš mogla k p--psi---psihiatru" potiho pove."
Vzdihnem in grem domov. Mama pravi,da je najbolje,a grem kar takoj tja, in se naročim.
Oblečem:

Naličim se in odidem. Ko sem prišla,sem mislila,da bo zelo grdo in umazano, a je pravzaprav zelo lepo,kot pri navadnem zdravniku. Ko se želim naročiti,pride psihiatrinja in mi reče,da je prosta ter da se lahko pogovoriva zdaj. ko ji vse razložim,mi pove,da bi bilo dobro,da spremenim okolje.
"Želite,da se preselim?" jo vprašam. Prikima in mi reče: "Mislim,da si odvisna od svojih stašev. Dobro bi bilo,da se preseliš in da z otroci sama živiš celo poletje.Svojih staršev NE SMEŠ videti. Če ti nebo šlo,Lahko prideš oktobra nazaj. Moraš postati samostojna,saj si konec koncev stara 21 let..."
..................
Ko pridem domov,začnem na internetu iskati stanovanje. Mama pravi,da mi lahko z očetom dasta nekaj denarja.
Najdem majhno stanovanje,ki je blizu parka in malih trgovinic. Sosedska je otrokom prijazna. Cena je 730$ na mesec. To si lahko privoščim.
"Mammmi! Našla sem stanovanje!" zakličem.
"Kje pa?" me vpraša.
"V....NEW YORKU?"

Next ?
05. julij 2016
u186827
u186827
Next
05. julij 2016
Next+nova bralka<3♥
17. julij 2016
nextt <33
17. julij 2016

.........Nekaj dni kasneje.........
Sedim na letalu. Zraven mene sedita Brandon in Angie. Brandon spi, Angie pa grize svojega medvedka. Čez nekaj ur pristanemo. Poiščem svoj kovček in pokličem taksi. Ko taksist drvi po ulicah, k sebi trdno stiskam Angie in Brandona ter gledam skozi okno.
Wow. Nemorem vrjeti,da sem v New Yorku. Vzamem svoj Iphone in pokličem lastnico stanovanja. Povem ji,da bomo kmalu prišli.
.........10 minut kasneje.........
Taksist ustavi pred blokom. Tam stoji stara gospa s širokim nasmehom.
Ko izstopimo, jo slišim kako z angleškim naglasom reče: "Hello, how was your trip?"
Pred mano stoji lastnica stanovanja, Molly. Po kratkem pogovoru gremo v stanovanje.
Pričakovala sem majhno enosobno stanovanje, a stanovanje je bilo velikooo.
Šla sem v 1. sobo. Tam je bila spalnica.

Takoj zraven moje sobe je bila otroška soba.

Nasproti spalnice je bila kopalnica.

Na sredini stanovanja je bila kuhinja.

zraven kuhinje je dnevna soba

v kuhinji so vrata,ki vodijo v sobo za goste.

Molly mi skuha čaj. Nato odide in reče,da jutri spet pride,da mi razkaže mesto.
Ko gre, zaklenem vrata in razpakiram. Nato pripravim mehurčkasto kopel. Brendon in Angie sta kmalu zaspala, vsak v svoji postelji.
Ko se prepričam,da dobro spita,se slečem in grem v vročo banjo. Čez nekaj časa se posušim in grem v mojo sobo. Prižgem svečko z vonjem vanilije in berem knjigo. Nato zaspim,ponosna nase.

Next?
17. julij 2016
u186827
u186827
Next
18. julij 2016
Zjutraj me zbudi kruljenje v želodcu. Grem v kuhinjo. Danes moram v trgovino. Kuhinja je popolnoma prazna. "Joooj! Kaj bojo moji otroci jedli???" se vprašam.
Grem v spalnico. Iz omare vzamem nekaj oblačil in se oblečem.

Nato na tleh opazim torbico. v njej je vrečka z rogljički,ki jih je spekla moja mama za na pot. Grem v kuhinjo in dam rogljičke na krožnik. Nato zaslišim glasen smeh. Ko pridem v otroško sobo, vidim Brandona kako pleše in Angie, ki se mu smeje.
Po zajtrku ju oblečem.
Brandon:

Angie:
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=107572198
Nato pri vratih pozvoni. Tam stoji Molly. "Its shopping time!" zakliče.
Vzamem torbico in previjalno torbo,ki jo dam pod zložljiv voziček. Nato dam še Brandona in Angie v voziček in gremo.

Nisem si mislila,da bo na začetku maja v New Yorku tako toplo. Čez 25 minut pridemo v veliko trgovino.
"Lets do this" si rečem.

Next?
18. julij 2016
*********** Angie:

18. julij 2016
Neext
18. julij 2016
Next + nova bralka a boš pisala naprej suprišeš res!
18. julij 2016
u186827
u186827
Next
18. julij 2016
nextt+ nova bralka
18. julij 2016
*supr pišeš
18. julij 2016
ojlaa, Next bo kmalu
sori k je tok pozn
24. julij 2016
Ko smo prišli iz trgovine,sem komaj nosila stvari. Molly je šla na čaj k prijateljici,jaz sem pa ostala sama z Brandonom in Angie. "Mama im hungii" (mama im hungry) mi reče Angie. Skuham špagete bolonez.

Po kosilu gresta otroka spat. Jaz sedem na kavč in odprem prenosnik. Začnem se dopisovati z mamo. Čez kakšni dve uri v dnevno sobo pricaplja Brandon in se joka. "Whats wrong?" ga vprašam. "Bad birdy" zakriči in se še bolj začne jokati. Grem v otroško sobo in na okenski polici je nekaj golobov,ki s kljunom udarjajo v okno.
Ko jih spodim stran, se zbudi Angie. Ker je zunaj lep sončen dan,gremo na igrišče,ki je le nekaj ulic stran od našega doma.
Oblečem:

Ko pridemo na igrišče, je tam veliko otrok. Angie in Brandon stečeta k ribniku z racami.
V torbici imam žemljico, za malico, a Brandon jo je rajši dal racam. Okoli sedme ure zvečer, na igrišču ni bilo več otrok. Medtem ko se Brandon in Angie igrata v peskovniku,jaz sedim zraven in gledam neke slike na tumblrju.
Do mene priteče majhen objokani fantek. "I lost my daddy!" zaihti. Primem ga za roko in ga vprašam kak omu je ime. "Jacob" mi odgovori. Jacob:

V voziček dam Brandona in Angie. Jacob me odpelje do kraja,kjer je nazadnje videl svojega očeta. Tam stoji stojnica s sladoledom. Jacobu kupim vanilijin sladoled z smetano in mrvicami.

Sedeva na klopco, in ko skoraj poje sladoled, zaslišim moški glas: "JACOB"
"Daddy!" zakriči Jacob in steče k full hudemu tipčku.
Tipček ga objame in Jacob pokaže name. "This lady bought me ice cream. She is really nice"
Tipček pride do mene in se predstavi. Ime mu je Jason.

Zahvali se in se nasmehne. Vprašal me je,če gremo na pico. Pogledala sem Brandona in Angie. Angie obožuje pico. Ko sliši to besedo, se ji oči povečajo. "Do you want pizza?" jo vprašam. "Yaaaaay Yeees" zakliče. Jason me odpelje v miren del new yorka. Ko smo vstopili v picerijo, sem se malce razgledala. Nekaj miz je zasedenih in čisto vsi jejo pico. Sedemo za mizo. Ko odprem jedilnik, je na meniju le ena stvar. Pica.
"This is the best pizza place in town" mi na uho zašepeta Jason.
Naročimo veliko pico in sok za "ta male", zame ledeni čaj, in za Jasona coca colo.
Čez kakšno uro, Brandon in Angie spita v vozičku za dvojčka. Jacob se naslanja name in že malo drema. Nato gremo na sprehod v park. Okoli devete ure,me Jason pospremi do bloka. Dobim metulje v trebuhu,ko se zazrem v Jasonove prečudovite oči. Kar naenkrat ne slišim več glasnega newyorškega hrupa. Z Jasonom le strmiva en v drugega.
Nato zaslišim Jacoba,kako Jasonu zašepeta: "Daddy, kiss her, She is pretty.i wont watch" Jason se nasmehne in mu pomežikne. Jacob se obrne. Nato se Jason počasi premakne proti mojim ustnicam in me poljubi. Njegove tople ustnice preženejo vso utrujenost v meni. Lahko bi se poljubljala celo noč. Čez nekaj časa zaslišim Jacoba: "Are you done yet?" Jason se umakne in ga vzame v naročje. Nato mi reče: "see you tomorrow" in mi nameni še en poljub.

Zdaj je ura 21:30. Brandon in Angie spita, jaz pa gledam romantično komedijo in jem sladoled. Ta večer mi bo ostal v spominu za vedno.

Next?
24. julij 2016
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
25. julij 2016
tista enka bi mogla bit klicaj
25. julij 2016
u193768
u193768
Next
25. julij 2016
Drugo jutro sem se zbudila ob 8:15
Šla sem v otroško sobo. Otroka sta še spala. V kuhinji sem spekla vaflje. Ko sem jih pojedla,sem šla v kopalnico,kjer sem se oblekla in se uredila. Oblekla sem modre kratke hlače in roza croptop. Ravno sredi ličenja sta se zbudila Angie in Brandon. Pomislim: " Ah,saj ne potrebujem smokey eyes"
Ko otroka pojesta zajtrk, ju oblečem. Nato gremo na balkon. Jaz poslušam glasbo in berem e pošto, Brandon in Angie pa mahata mimoidočim.
Okoli 11 ure sem dobila SMS sporočilo.
Preberem:
Hey! Let me take you guys on a secret trip. Meet you at your place in 10! Jason xx
(Hej! Naj vas odpeljem na skrivnostni izlet. Se dobimo pri vas čez 10! Jason xx)
Nasmehnem se in vzamem torbico z denarnico,telefonom in ključi. Nato vzamem še najpomembnejšo stvar kar jih je- previjalno torbo s plenicami, dodatnimi oblačili,pijačo,robčki in drugimi nepogrešljivimi predmeti,ki jih vsaka mlada mama potrebuje.
Čez 10 minut je pri vratih pozvonilo. Pri vratih je stal Jason z belo vrtnico. Za njim je po stopnicah pritekel Jacob in se mi vrgel v objem. Nasmehnila sem se mu in mu razkuštrala lase. Ko dam Brandona in Angie v voziček, se odpravimo na dolgo pot. Prišli smo do velikih lesenih pomolov. Tam smo kupili moder balon za Jacoba in sladkorno peno za Brandona in Angie. Čez nekaj minut je Jason rekel: "This is your surprise"
Pred mano je stala ladja, na njej je pisalo: "BOAT TOUR". Ko smo se vkrcali, je postalo vetrovno. Nekaj časa smo se vozili po zalivu. Čez kakšno uro smo prišli nazaj na kopno. Ko smo se sprehajali,sem z vozičkom zapeljala čez kamen. Slišal se je velik TRESK in otroški jok. Ležala sem na pesku z zakopanim obrazom. Voziček je ostal brez kolesa. Brandon je prestrašeno kričal na tleh. Angie je glasno jokala zraven mene. Posredoval je Jason. V roke je prijel Brandona in Angie,ter ju dal sedeti na klopco k Jacobu. Nato mi je dal roko,in ko sem vstala sem zardela. Jason mi je iz ramen stresel pesek in me poljubil.
Nato smo vrgli voziček v smeti. Ker sta bila Brandon in Angie zaspana, smo šli domov.
Ob 17:30 je pri vratih pozvonilo. Tam je stal Jason z novim vozičkom.

Objela sem ga in povabila v stanovanje. Ko sva pila kavo, so se Brandon, Angie in Jacob igrali v otroški sobi. Zvečer je začelo hudo deževati.
Jasona sem vprašala,če bi prespal pri nam.
Jason: "...

Next???
25. julij 2016
u193768
u193768
Next
26. julij 2016
Neext
26. julij 2016
Jason: "Yeah, sure"
Pokažem mu sobo za goste. Kasneje gremo na fensi večerjo v francosko restavracijo. Nobenemu hrana ni bila posebej všeč. Odločili smo se,da gremo v McDonalds. Pred McDonaldsem so bila igrala. Otroci so se igrali, Jason mi je pa povedal svojo življensko zgodbo. Pred enim letom je umrla Jacobova mama. Imela je raka na možganih in na žalost je izgubila boj z njim.
Ob desetih zvečer so vsi otroci spali. Z Jasonom sva se pogovarjala in okoli polnoči sva se odpravila v sobo. Kar za mano je šel,namesto da bi šel k Jacobu v sobo za goste.
Še nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa sva zaspala v objemu.

Drugo jutro smo šli na bazen.

Vse je bilo odlično,dokler... ni Jacob stekel do tobogana,kjer se je prevrnil po stopnicah. Z glasnim trkom je pristal na tleh. Prišli so rešilci,ki so ga odpeljali na urgenco. Čez nekaj časa je dobil gips. Imel je polomljeno roko.

Bil je žalosten. Nič ga ni potolažilo. Peljali smo ga v živalski vrt,na sladoled in kupili smo mu igračo.

Zvečer je rekel,da bi rad prespal pri meni. Ko so vsi otroci zaspali, sem si privoščila vročo kopel.

Nato je v kopalnico prišel....

Next???
26. julij 2016
Next!!
26. julij 2016
Jason ne bil
Nextttt
26. julij 2016
u186827
u186827
Next
26. julij 2016
Nato je v kopalnico prišel Jacob. Rekel je, naj pohitim ker se želi pogovoriti.
Hmm štiriletnik se želi z menoj ob desetih zvečer pogovoriti... Jacobu rečem,naj gre v posteljo i da takoj pridem. Nato ugasnem svečke okoli banje, in se obrišem. Oblečem bele pajkice do kolen in pastelno roza hoodie ter grem v sobo za goste. Tam na postelji sedi Jacob. Ko vstopim, Jason pogleda Jacoba in Jacob mu s prsti pokaže proti vratom in reče: "Get out daddy"
Jason se nasmehne in gre v kuhinjo. Ko zapre vrata, sedem na posteljo k Jacobu.
Jacob me pogleda v oči in reče: "Will you be my mommy?"
Jaz: "Err Jacob, I dont know..."
Jacob je padel v neutolažljiv jok. Nato je zakričal: "GET OUT"
Šla sem v spalnico in ko sem poslušala Newyorški hrup, mi je po licu stekla debela solza.
In še ena. In še ena. Nato so se odprla vrata. Bil je Jason z Jacobom v naročju. Jacob je bil oblečen v srčkano belo pižamico s pisanimi dinozavri. Jason je na sebi imel kavbojke in siv pulover s kapuco. Rekel je,da mora na hitro v trgovino, in da pride takoj ko bo možno. Preden sem ga vprašala še kaj, je že švignil skozi vrata.
Legla sem na posteljo. Jacob je legel zraven mene in so pokril z odejo čez glavo.
......................
Drugo jutro sem se zbudila ob sedmih. Jacob je bil v dnevni sobi,kjer je gledal Spongeboba. Oblekla sem belo oblekico, se naličila in naredila frizuro. Nato sem oblekla še otroke. Ko smo pojedli zajtrk, sem želela zbuditi Jasona. V sobi za goste ga ni bilo.
V žepu mi je zavibriral telefon: "Take the kids and come to the place we met in the park, Jason"
Brandona in Angie sem dala v voziček in za roko prijela Jacoba. Čez 10 minut smo prišli v park. Ko sem prišla do mesta kjer sva se spoznala, So bili povsod beli baloni v obliki src. Na tleh so bili cvetovi vrtnic. Na tleh je bila bela preproga in na njej puščice,narejene iz listov vrtnic. Hodila sem po preprogi in iskala Jasona. Preproga se je končala pri klopci,kjer sva sedela z Jacobom,ko sem mu kupila sladoled. Sedla sem na klopco, in kar naenkrat je zaigrala moja najljubša pesem: Thinking out loud-Edd Sheeran.
Okoli klopce so bile LED lučke. Začelo je rositi. Ko je pevec zapel: "PEOPLE FALL IN LOVE IN MYSTERIOUS WAYS..." je prišel Jason. Oblečen je bil v črno obleko s kravato. Ljudje sredi parka so se ustavljali in hodili gledati,kaj se dogaja.
Do mene je prišel Jason in pokliknil. Iz žepa je vzel škatlico in jo odprl.
"Katty, we know eachother for just a few days, and i know its too early, but id rather ask you this now. Would you make me the happiest man in the world and marry me?"
Jaz: "...

Next??
26. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg