Forum
Hiii !
Rada mam zgodbice tak, da bom pisala pa še dve bosta Ariana in Hanna. No vsaka bo v enem delu opisovala eno deklico jaz bom Angelino, Ariana bo Liso in Hanna bo Emo. Več zveste spodaj.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. DEL
<< Zakaj, zakaj se vedno mora to zgoditi meni ! Že to, da sta se moja starša ločila in, da sem mogla ostati sama z mojo mlajšo sestrico Floro me je prizadelo. Zdaj pa se še moramo preseliti v to butasto Lipico. Jutri prispemo v Lipico kjer bom po novem živela z mamo in petletno Floro. Pa nočem it v butasto Lipico z nekimi konji. Itak pa konjev nimam rada. Rada imam samo mačke in pika ! Tudi psov nimam rada, ker te lahko močno vgriznejo, pa hrčkov, ker so tako mali. Konjev pa sploh ne. Stara sem 13 let in ravno zdaj smo se mogli preselit. >> vse to je Angelini hodilo po glavi med kosilom, ki so ga njena mama, ona in Flora preživele pri babici po mamini strani.
<< Ljubica, v Lipici je čudovito. Nič ne skrbi >> je prijazno rekla mama.
<< Kako naj nič ne skrbim ! Saj smo se preselili ravno, ko sem dobila fanta, in itak sovražim konje, ki so v Lipici vse povsod. Pa moje najboljše prijateljice ne bom več videla. >> je rekla Angelina in planila v jok.
<< Jooooj, Flora ti pa se zelo veseliš kajne ?! >> je navdušeno rekla mama.
<< Jaa, jaz imam zelo rada konje >> je zakričala Flora in iz ust ji je padlo nekaj koščkov riža.
Angelina je vzela svoj telefon in odšla v dnevno sobo. Tiho se je še vedno jokala. Poklicala je svojega fanta in zmenla sta se, da se dobita pri kavarni Snežinka.
<< Zdravo !! >> je navdušeno povedal Angelinin fant Nejc, ko jo je zagledal.
<< Hiiii ! >> je zakričala Angelina in mu padla v objem.
<< Hm, maskaro maš razmazano >> je povedal in ji v roke stisnil robček.
Angelina si je hitro pobrisala maskaro iz obraza. Pojedla sta tortico in nadeljevača pogovor.
<< Pogrešala te bom Nejc >>
<< Jaz tebe še bolj moj Angelček >>
<< Menda se zveze na razdaljo ne izzidejo >> je posmrknila Angelina.
<< Mogoče ne drugim, a nama se bo >>
Angelina je pokimala in nato je šel vsak proti svojemu domu. Doma se je mama drla na Angelino, da je ura že 11 zvečer, in, da ponoči ob dveh odpotujejo v Lipico. Angelina na to ni hotela pomislit. Zaspala je in sanjala o tem, da si bo mama zjutraj premislila in se ne bodo preselile.

16. junij 2016
Next, Next, Next
16. junij 2016
nexttt alo ful dobro pišeš, Katja <3
16. junij 2016
Hiii vsem sem Ariana, pisala bom o Lisi, pa hvala za nexte Bella in Cloe.
---------------------------------------------------------------------------
Bilo je jutro. Lisa se je zbudila ob petju ptičkov, ki so sedeli pred njenim oknom in jo opazovali. Bilo je jutro, prvo jutro, ki ga je preživela v Lipici saj se je včeraj preselila v njo. Odšla je v kuhijo kjer jo je čakal desetletni brat Anej, petletna sestrica Karolina in dva meseca stara sestrica Maja. Oče je šel v novo službo v Lipici, kjer čisti hleve. Mama pa je bila, ufff... v nebesih. Namreč umrla je en mesec za rojstvom male Maje. Imela je raka in zdravnik ji je povedal, da bo živela samo še 10 mesecov. Že od otroštva si je želela štiri otroke zato je zanosila, da je dobila Majo. Bila je sobota in Lisa je mogla poskrbeti za bratca in sestrici. Majo je dala v voziček in šla na sprehod, poleg sta šla še Anej in Karolina. Zaletela se je v dolgolaso dekle, ki je buljilo v njen telefon. Bila je z mamo in mlajšo sesrico, ki so se selili v Lipico. Za razliko od Lise se je zdela nesrečna. Lisa pa je bila v Lipici zelo zadovoljna, posebej, ker je imela zelooo rada konje. Videla je lipicance z žrebeti na paši. Kako so bili lušni. Posebej en živahen mladič, ki se je trudil igrat z mamo. Ura je bila že štiri popoldne, ko se je vrnila nazaj v stanovanje. Oče Matej je bil že doma in srkal kavico. Zelo rad je imel Liso in bil ponosen nanjo, da je tako skrbela za mlajše.
<< Lisa, si že srečala nove sosede ? Kako prijazna je mamica, in kako lušna punca približno tvojih let. Vendar celčas bulji v telefon. Pa petletno hčerko ima, mogoče bosta z Karolino še najboljši priateljici. >> je povedal oče.
<< Super oči. >> je odvrnila Lisa in se vsedla na kavč.
<< Madonca, saj me nisi vprašala kako je bilo v novi službi. >>
<< Hm, kako je bilo >>
<< Super. Veš kako sem vzljubil eno kobilo in njeno žrebe. Žrebe je tako živahno, in se poskuša igrati z mamo >>
<< A res oči ?! Videla sem ju na paši. Je žrebiček fantek ali punčka >> ?
<< Fantek ! Pa prvi otrok od kobile je. >>
Lisa si je močno želela, da bi nekega dne kobila in žrebiček bila njena.
<< Lisa, bi šla z mano jutri v službo, da bi ju v hlevu malo pocartala. >>
<< Jaaa ! >> je zakričala.
<< No, žrebcu je ime Batosto de Malirino, po tiho ga kličem Miško, mami pa je ime Batosta. >>
Lisa in oče sta še dolgo nadeljevala svoj pogovor.

16. junij 2016
u209548
u209548
Nexttt
16. junij 2016
nexttttttttttttt
17. junij 2016
nextttt !!!
18. junij 2016
To je fejk zgodbe nebo v očesu lipicanca , ki jo ti malo prirejaš , sama si kaj izmisli kdaj , sory
18. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg