Forum
Noo, to je moja že 3. zogdba, se mi zdii, a nobena prej ni bilo newem kako uspešna. Upam, da bo ta bolj. Naj začnem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hej! Moje ime je Klementina, krajše Klem. Tako me kličejo le prijatelji, saj drugim ne dovolim, pa nevem zakaj. Lahko vam le povem, da svoje ime sovražim in živim v popolnoma zmešani družini. Stara sem 14 let in nihče na svetu me ne mara. Ja. Hmm, moja mama in oče sta se pred kratkim ločila in z mamo smo se preselili v New York. Oče je ostal v Parizu. Z očetom nimam veliko stikov, le med poletnimi počitnicami ga obiščem za en mesec. Pa še to je dovolj. Očka ima novo punco po imenu Margarita. Če jo slučajno pokličem Mar ali kakor koli drugače že znori. In za vsako, prav vsako mojo napako me pretepe. Res jo sovražim, ne vem kako jo MOJ oče lahko ljubi. No jaa, pa ne samo to. Imam mlajšega brata, ki si želi postati Harry Potter. Res. Nor je na njegove filme in knjige. Star je 7 let in je kar precej mlajši od mene. Pravim mu, da je zmešan, a on se ne ozira na moje pripombe. Pa še moja starejša sestra. Ima najbolj zmešano frizuro na celem svetu, je najbolj neumna oseba in sploh ima najbolj nasilnega fanta. Enkrat me je pretepel, a Cristine - moja sestra tega ne ve. Jaz pa vem, da bo enkrat že izvedela ko se bo njej zgodilo kaj podobnega. In jaz. Jaz sem nastala iz mame, ki je tako ali tako sploh ne razumem, iz očeta, ki je že po rojstvu tako čuden in pa iz starejše sestre sem podedovala neumnost in grdoto. Pa dosti o tem - o moji totalno zmešani familiji.
Jaas:

Mami: [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-K88yrCN4S36rfodTGPYN4YU7F1C9rXqWZlg1VSVM9T3M2N1HpFT4X9fZxg[/img]
Oči:

Bratec:

Sestra:

"Driiiiiin, driiiiiiiiin, driin, driiiiiiiiiiiiiin," mi je zjutraj zgodaj zvonila moja trapasta budilka. Stegnila sem se do opmarice, da bi jo ugasnila čim hitreje. Nato sem se ulegla nazaj v posteljo in še malo poležala. Komu bi se pa dalo vstati na petkovo jutro? Sem se spraševala.

Ura je bila kaj kmalu toliko, da sem že skoraj zamudila pouk. Pa kaj. Nič me ni zanimalo, saj sem vedela, da danes pišemo zgodovino. In to prvo uro! Pa saj ne bom vprašana, saj mi zgodovina še nekoliko gre. Moram pisati vsaj štiri, drugače bom imela letno prepoved računalnika. Res sem se prestrašila. Računalnik je moj edini prijatelj in če še tega ne bi bilo, bi bilo vseeno, če sploh mene ne bi bilo. Zakomplicirano, ja. Okej. Prišli smo v razred. "Učenci, na mizo postavite le kemični svinčnik ali nalivnik. Vse drugo pospravite nazaj v torbe in jih postavite pred tablo!" se je zadrla naša učiteljica. Res mi gre na živce, a mogla sem jo ubogati. Počasi sem iz peresnice vzela nalivnik, zaprla peresnico, jo dala v torbo in torbo postavila pred tablo. Tako zakompliciran je ta lajf! Sploh moj. Za mizo sem sedela sama, ker prijateljev nimam. To sem že povedala. V šoli nisem nevem kaj ful slavna, pa tudi lepa nisem. Učiteljica nam je razdelila teste. "Hvala." sem rekla, ko mi je dala test na mizo, čeprav bi raje videla, da mi sploh ne bi bilo treba nič reči, da bi tisti trenutek pobegnila, ali pa se znašla doma v postelji z toplomerom v ustih. Prebrala sem prvo vprašanje: "Od kdaj do kdaj je trajala kamena doba?" Napisala sem: " Kamena doba je trajala od nekdaj, do okoli 2ooo - 3ooo let pred našim štetjem." Prebrala sem naslednje vprašanje: "S katerim dogovdkom se začne Stari vek ali Antika?" "Nimam pojma, pa me tudi ne zanima", sem rekla. Pa seveda moram dobro pisati, drugače me čaka smrtna kazen!. "Še 15 minut do konca" nam je 'prijazno' povedala učiteljica. "Pohiteti moram..."
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neext.? ♥
02. marec 2012
dej še napiš kaj je pol blo.... sori radovedna oseba sm ni kej
03. marec 2012
Hwalaa. Še najmanj 3-4 nextee.
03. marec 2012
u80836
u80836
next
03. marec 2012
next
03. marec 2012
u81697
u81697
Neextštej ♥
03. marec 2012
Hwalaa, mau kasneje nextaam, ker se mi zaajle ne da.
03. marec 2012
next
03. marec 2012
u81763
u81763
Nextii!!!!
03. marec 2012
u81991
u81991
Neeext♥
03. marec 2012
u81067
u81067
nextaj:3
03. marec 2012
next
03. marec 2012
u82119
u82119
next :*
03. marec 2012
NexT.!
03. marec 2012
u81763
u81763
Nexty!
03. marec 2012
nextt ^^
03. marec 2012
u81338
u81338
Next :3
03. marec 2012
Oooof. Kok nextoou. Jutri zjutraaj napišeem nou del, okeeej.?< 3333
03. marec 2012
u81991
u81991
Ne ni okeeej! ♥
Napet je..! Pa ns firbc matraa! :**
03. marec 2012
u78786
u78786
A lahko ti popunica nadarjena zenska napis ta en mini next prosim ker ljudje ne morjo vec cakaat in med temi ljudmi sem tudi jaz zato en big next < 3333333333
04. marec 2012
Koook nextou sm doblaa, res hwala ker berete. Aj, zajle nextajm.< 3333333
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Pohiteti moram..." sem rekla sama pri sebi, ampak do konca je bilo še kar 18 vprašanj. Brala sem hitro, tam nekaj pisala, res kar nekaj, kar se mi je zdelo, da je prav, in..odzvonilo je. "Groza! Rešiti bi morala še pol testa, pa sem vse zafrknilaa, ker sem razmišljala, kako bom šla naslednji teden na neko zabavo. Pa ravno na dan, ko nazaj dobimo zgodovino!" sem tam nekaj mrmrala, sama nase bila jezna in vse mi gre narobe-kot vedno! Oddala sem test in odšla ven iz razreda. Usedla sem se pred učilnico za geografijo. Geografija je moj še kar priljubljeni predmet, ampak zaradi zgodovine sem bila tako žalostna, da sem verjetno spustila kakšno solzo.

Do mene je prišel Max, v katerega sem zaljubljena. Najraje bi ga poljubila, a itak vem, da to nikoli ne bo mogoče. Je najbolj popularen fant na šoli, vse punce so zatreskane vanj, med njimi tudi jas, jas pa sem najbolj zabita na celi šoli, nihče me ne mara..kako bova sploh lahko postala par? Med mojim sanjskim razmišljanjeem, me je Maxou glas vprašal: "Zakaj jokaš? Saj si jokala, ne?" Res me je bilo sram priznati, a odgovorila sem "Jaa, zaradi zgodovine. Če pišem manj kot štiri, bom imela tako prepoved, da naslednji teden verjetno ne bom mogla na zabavo." jokala sem. Komaj sem si obrisala vse solze in že je zazvonilo za pouk.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neext.? ♥
04. marec 2012
Upam, da se znajdete, fse je pometaloo.< 3333333
04. marec 2012
u81763
u81763
Nexty!!!
04. marec 2012
next
04. marec 2012
Še, šee, šeee.
04. marec 2012
u81763
u81763
Nextyyyy!!!!
04. marec 2012
u81991
u81991
Next
04. marec 2012
Nextaaam. Hwala za use nexte.
Usedla sem se na svoje mesto in razmišljala. Samo razmišljla. O čem? Recimo o Maxu, pa o moji totalno zmešani familiji, pa kaj me čaka danes, ko pridem domov, koliko sem pisala zgodovino, pa še marsikaj..."Klementina," sem zaslišala učiteljev glas. "Klementina, mi lahko prosim odgovoriš na vprašanje, ki sem ga zastavil, prosim?" oddahnila sem si. Mislila sem, da sprašujee, ampak ne, na srečo - na mojo srečo. "Prosim.? Lahko ponovite vprašanje, nisem ga dobro razumela?" sem se nekoliko zlagala. "Geografsko mi razloži lego Španije in prosim, pridi pred tablo." Vstala sem, še vedela nisem, kje je Španija, pokazala sem na Italijo. Začeli so se mi smejati. Smejali so se še vedno. Pogledala sem na uro. Smejali so se 1 minuto, 2 minuti, 3 minute..jaz pa sem stala pred tablo. Sama. Čisto sama. Drugi so se norčevali iz mene, jaz pa sem stala. Še kar. Zdelo se je večno. Učitelja še videla nisem, le smejajoče obraze. Še Max se mi je smejal. In to zelo. Izdal me je. Moj edini prijatelj me je izdal. Še vedno so se smejali. Zdelo se mi je, da plavajo okoli mene in se mi smejijo v obraz. Da.Tako glasno.

Jaz pa sem stala. Kar naenkrat se mi je pred očmi stemnilo in padla sem po tleh.
Neext.? ♥
04. marec 2012
u81991
u81991
Neext♥
04. marec 2012
Še, šee, šeee.
04. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg