Forum
Odločila sem se, da bom pisala zgodbo, kot vsi ostali.
*************************************************************************************************
Ojla <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
Sem Kristen, stara sem 15 let in živim v mestu. Obožujem rolkanje, posebej pa s svojo BFF Any. Skupaj sva večina časa. Imam Očeta, ki je po poklicu policaj, in mamo, ki je po poklicu Vzgojiteljica. Imam še mlajšega bratca Jacoba, ki je dopolnil 5 let in mlajšo sestro Taro, ki je dopolnila 7 let. Bratec in jaz oba obožujeva rolkanje. Sestrica pa igranje z barbikami.

Radi imamo vikende oziroma počitnice, ko gremo k dedu in babici. Dedek Mark in babica Štefka imata veliko kmetijo konj. Ko pride čas za obisk k dedku in babici, gremo jaz, Jacob in Tara vsak k svojemu konju....
<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
Sedela sem pred mizi in v roki držala skodelico čaja. Mama in Očka sta se pripravljala za v službo. Bratec in Sestrica pa sta z pižamo hitro pritekla v kuhinjo ter v roke vzela žlico in šalčko z čokoladnimi kosmiči. Tekmovala sta kdo bo prvi pojedel zajtrk in se prvi pripravil za zadnji šolski dan. "Dragica, danes bova z očkom pozna....zato, ko boste prišli iz šole pripravi kosilu."...."Ja mama, bom."....."Aja morala boš še v trgovino po jajce, ker smo vse pojedli."....."Seveda."..."Pridni bodite, jutri gremo k babici in dedku, zato si po šoli spakirajte kovčke" Je še dodal Očka. Po zajtrku smo se vsi skupaj odpravili v šolo po šoli sem še hitro skočila v trgovino po jajca in potem smo se odpravili domov....Proti večeru, ko sta prišla starša smo že lepo spakirali kovčke, čeprav sem morala še bratecu in sestrci pomagati spakirati. "Mami ati, prišla sta." Je vzkliknila Sestrica. "Zdravo pikica...kako si se danes imela." je rekel Očka. Tara je skočila na očeta ter ga močno objela..."Super je bilo." sem odgovorila namesto Tare. "Ste vse spakirali, kot sva naročila. "Smo." smo vsi odgovorili. "Dobro jutri zjutraj ob 5:00 gremo k babici in dedku. V redu.."...."V redu..." smo v en glas rekli. Mama nam še je pripravila večerjo potem pa smo vsi hitro šli spat......

Upam, da je vredu napisana zgodba.
08. julij 2016
Res, da je malo napak ampak pri naslednjem Next-u se bom bolje potrudila
08. julij 2016
Next fajn pišeš
08. julij 2016
Hvala potrebujem še samo en Next, da nadaljujem z zgodbo.
08. julij 2016
Next cool zgodba ful cool najboljsa....hahha
08. julij 2016
Next super pišeš
08. julij 2016
Hvala jut3 pride Next
08. julij 2016
jej......kuma cakam Next....hahhah...se ze veselim......da preberem
08. julij 2016
In tukaj je Next, ki ste ga strpno čakalli....hehe
2. DEL
#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3#&3
........Mama nam je pripravila večerjo in potem smo šli spat. "Drin, drin, drin...." mi je zvonila budilka. Z težkim in grobim glasu sem rekla " Pa saj danes ni šole, pusti me spati..." Zaspala sem v trden spanec. Vsi so že bili pripravljeni za odhod jaz pa sem še kar naprej lepo dremuckala. "Kristen.....KRRIIISSTEENN.......zbudi se poglej koliko je že ura.." Se je zadrl očka na mene. Počasi sem si pomila oči, ter pogledala na uro. Ura je bi la že 5:38.......(Čak mal, danes gremo k .....ZAMUJAM)....."Ojoj kolk je ži ura... " sem preplašeno vzkliknila. "Veliko.." Je jezno javsknil očka "Hitro se obleči....nimamo veliko časa..." "Seveda.....hitro se bom pripravila.." Očka je hitro odšel iz moje sobe tako, da sem imela čas, da se pripravim. V parih minutah sem bila pripravljena in se z brzino usedem v avto... "Počakajte malo....." Vsi so me pogledali z debelimi in začudenimi očmi... "Pozabili smo zajtrkovati....." vsi so plenili v smeh in se mi celo pot režali. "Dragica mi smo že imeli zajtrk....pač si ga zamudila, ker se nisi mogla prej ostati iz svoje postelje. "Ampak celo pot ne morem biti lačna..." "Dragica, tokrat boš pač morala pozabiti na hrano.." Prvič se mi je zgodilo, da sem celo pot morala poslušati kako mi trebuh govori "LAČEN SEM, LAČEN SEM, LAČEN SEM....." Bilo je zelo mučno. Na srečo smo končno prišli in sem si lahko odahnila, da bom lahko vsaj pojedla svež kos kruha. Babi ga je vedno spekla, ko smo prišli k njej na ubisk. "Zdravo lubčki moji, kako sem vesela, da ste končno prišli, malce ste v zamudi ..." je rekla babica Štefka. "Zdravo mama, kako si" jo je prekinil očka. Medtem, ko sta na veliko debatirala očka in babica sem se odpravila z Jacobom in Taro v hišo, k dedku, da bi si postregla z koščkom svežega kruha. Ampak tokrat dedek ni bil sam....pogovarjal se je z lepim mladeničem, ki je bil noro hud...(OMGGG kak je Cute, kak je srčkan... še lepši od mestnih fantov.) Sem si pri sebi mislila. Ko sem zagledala, da me je pogledal sem zelo zardela. "Ooooo tukaj je moja mladina..." je rekel dedek "Zdravo dedi.." "Zdravo moja mala lepotička...Taylor to je Tara moja mala princeska.." (Omg TAYLOR to ime je tako... tako....tako....Imenitno...wowww) Spet sem zardela. "To pa je moj mali Kavboj.. jiha, jiha.." Začel se je na ves glas smejati. "Zdravo mali kavboj.." Je rekel Taylor ..."In to je moja največja princeska, pa še tvojih let je..." (Dedek preveč pretiravaš, si rekel princeska.. Omg nee) Spet sem zardela ampak tokrat od ponižanje. Gledal me je tako sladko...tako zaljubljeno (Mojih let je .....joj mislim, da bom omedlela.)

"Princeska..hmmh....lahko sem tvoj princ" (Moj princ, princ na belem konju Jaa) " "Preveč govoriš" Nasmehnil se mi je kaj sem bleknila ven. Zdelo se mi je, da sva samo midva in, da nikogar ni v bližini. Gledala sem samo njegov nasmeh, njegove oči.....Vse je bilo popolno dokler naju ni prekinil......
&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%

Kaj naju je prekinilu???
<3Ali vam je všeč? Mnenja/komentarji???
Nadaljujem po 4-Next..
09. julij 2016
cool zbodba Next ... pekinil ju je oce
09. julij 2016
Next
09. julij 2016
Next kok fajn pomoje ju prekine njena sestra
09. julij 2016
Next
09. julij 2016
Next ful lepo pišeš vau
09. julij 2016
Dobro hvala Next bo morda prišel ju3, če bom imela čas...drugač pa v sredu...
09. julij 2016
Next
10. julij 2016
Next
10. julij 2016
u200488
u200488
Next ful dobr pišeš prekinila ju je njena sestra
13. julij 2016
u213544
u213544
Next + ful dobro pišeš se vidi da imaš talent<33
05. avgust 2016
Če bi kdo bral:
https://www.igre123.com/forum/tema/dear-diary-in-lt-3-elena-gilbert/187530/
Danes pride Next.....pa oprostite, de je tako dolgo trajalo.
07. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg