Forum
No torej to je moja prva zgodba...
Zgodba bo pripovedovala o najstnici Windy in o njenem življenju.
Njeno življenje je povsem normalno, dokler...

Bil je mrzel jesenski dan. S prijateljicama Rose in Nicole sem sedela v šolski jedilnici in jedla kosilo. Pogovarjale smo se o bližnji valeti. Obiskovale smo namreč 9. razred osnovne šole in komaj smo čakale, da se je rešimo. Seveda je bila tema tega šolskega leta valeta. Skoraj vse punce so že imele spremljevalce. Razen mene in Rose. Nicole je povabil nek piflar iz paralelke. Ampak Nicole je pristala, saj je vedela, da boljšega ne bo.
Midve z Rose pa sva še kar čakali in čakali...

Po kosilu sem odšla k uri biologije. Tja hodim sama. Nicole hodi na francoščino, Rose pa ima takrat prosto uro.
Ne bi bila toliko živčna, če ne bi bila to prva ura biologije letos. Maša učiteljica je bila namreč nekaj časa na bolniški.

Stopila sem v razred in se usedla v drugo klop, ki je bila še prazna.
Vzela sem zvezke in učbenik, ko pa so se nepričakovano odprla vrata...

Naj nadaljujem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. november 2011
Windy:

Rose:

Nicole:

25. november 2011
u64528
u64528
next
25. november 2011
...In v razred je stopil najlepši fant, kar sem jih gdaj videla. Prejšnja leta ni bil na naši šoli, saj bi ga že opazila.
Ozrl se je po razredu in opazil prazno mesto poleg mene. Napotil se je proti njemu...

Next?
25. november 2011
... Še preden pa se je uspel usesti poleg mene, je pred njega skočila najbolj popularna punca na šoli.
" Živjo jaz sem Maddy!"
Fant se je obrnil in jo pozdravil: "Heej! Kako kej? Js sm David!"
Maddy se mu je priliznjeno nasmehnila in mu rekla: "Lahko sediš zravn mene!?"
"Ja men je kul.." ji je odvrnil in zaljubljeno stekel za njo.
Maddy mi je še pokazala jezik in se mi bedasto nasmehnila.
Tisto je bila najhujša ura biologije zame...
Ko sem naslednji dan čakala v vrsti za kosilo...
26. november 2011
Maddy

26. november 2011
nexxt!
26. november 2011
... je mimo mene prišla Maddy y Davidom in mi pokazala jezik. Zaradi jeze sem slabo prijela pladenj s hrano in vse se je sesulo po meni. cela jedilnica se mi je smejala. Tako sem se ponižala. Tudi Maddy se je začela nesramno smejati. Bila sem tako jezna da sem vanjo zalučala jabolko, ki jo je zadelo naravnost v čelo. Tako smo se smejale! Hehehehe. Maddy pa je popenila.. Pograbila je Davida za ovratnik in odšla... začela se je vojna!
27. november 2011
u74757
u74757
next
28. januar 2012
Ko sem naslednje jutro prišla v šolo me je že čakala Maddy z svojo tolpo popularnih punc.
Hitro sem se napotila proti učilnici slovenščine... Pred razredom pa sem bila tako neprevidna, da sem se skoraj zaletela v Davida. Začela sem se mu opravičevati in že hotela pohiteti v razred, ko...
18. februar 2012
next
19. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg