Forum
☯Kenzie☯
☯Kenzie☯
Hello, vem da je takih tem veliko ampak sem se vseeno odločila pisat o meni, o mojem življenju. O sebi ne mislim veliko izdajat, imena drugih pa bojo izmišljena. Če te ne zanima, takoj pojdi dol iz te teme, in usmeri oči na drugo temo.

____________________________________________________________________________________________________
ZAKAJ VEDNO JAZ? :
Sem navadna najstnica, katera je na tem svetu že kar 14 let. Jaap!! Nikoli nisem vedela, da je življenje tako težko, mislila sem, da je življenje lahko. Pa ni! Veliko razmišljam o vsem, o družini, ki je razpadla od kar mi je umrl oče. Takrat se je moje življenje obrnilo na glavo, sploh nisem vedela kdo sem. Na trenutke sem se hotela zbežati pred vsemi težavami. Bilo je težko in še vedno je. Vedno se vse zgodi meni, vedno! Vsakič mene zmerjajo, vsakič jaz dobim slabo oceno. Verjetno vas zanima ali pač, kako mi je bilo pri srcu, ko mi je umrl oče? Zgodba je zapletena. Bila sem stara 5-6 let, takrat sem verjela, da se bo oče vrnil v dom in bomo spet srečna družina. To je bila samo moja domišljija. Spomnim pa se, ko je oče umiral mi je rekel ''Vedno bom ob tebi, zvezdica na nebu...največja''. Prvi dan po smrti sem šla ponoči gledat zvezde, solze so mi samo tekle. Ko sem čez nekaj let smrt sprejela, sem imela hudo obdobje...Želela sem zapustit ta svet, želela sem oditi, nisem več hotela trpet. Rezala sem se vsak dan, en rez me je pripeljav do obsedenosti s tem. Bilo je težko. Potem pa sem se zavedala, da če umrem še jaz, bom zapustila mamo in sestro. Nočem jih zapustit. Zato sem nehala, še vedno pa jočem vsako noč. Moj oče pa je ostal v mojem srcu.
____________________________________________________________________________________________________
Next? Mnenja?
25. december 2017
neext Piši malo daljše.
25. december 2017
moje sožalje za očeta
25. december 2017
Next + joj žalostno ): + pazi na slovnične napake.
25. december 2017
neeeeext
25. december 2017
Next
25. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg