Forum
Žiuujo!
Js sm že pisala zgodbice sam kr doug nazaj tko da tale bo pa nova...potrudla se bom da vm neki napišem vsak dan sam sej veste kko je to k so počitnce...predn grem pa pol k pridm z morja se bom potrudla da bojo mal dalši nexti da se nadomesti zamujene dni...

Uspodi bom že kr prvi next napisala pa slikce enkrat bojo drugič jih nbo al pa bojo kasnej v posebi komentarju...upam da vm bo kul...zgodba bo večinoma izmišlena...

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Na zacetku vam bom predstavila našo družino. Živimo v predmestju in se zelo dobro razumemo in brez mlajše sestre Jenny moje zivljenje ne bi bilo pol toliko zanimivo kot je. Tu sta se starsa mami Girona in oci Max. Verjetno že veste da sem Denise a me prijatelji klicejo Nisy. Rada se družim z njimi sploh zdaj ko je poletje in nimamo skrbi s šolo. Pred kratkim sem praznovala 17 rojstni dan a vam bom o tem kaj vec zaupala drugic. Zdajle sem zelela povedati se nekaj mojih znacilnosti. Kot vsi najstniki tudi jaz rada prezivim cas na socialnih omrezjih, rada se kolesarim in seveda se druzim s prijatelji. Kaj vec pa zveste naslednjic...
06. julij 2015
Nisem še omenila da še nisem imela fanta a stvari so zdaj malo zapletene. Z nekaterimi sem že imela neka zapletena razmerja ampak to ni bilo nič resnega. Od rojstnodnevne zabave naprej pa je drugače. Ja vem zanima vas ta zgodba, a me morate prej dobro spoznati. Sepravi da me kličejo Nisy veste, da sem stara 17 let tudi, zdaj sem vam povedala še za moja razmerja a nisem vam opisala zunanjosti. Visoka sem približno 170cm normalne postavce pač tm 58-62kg odvisno od letnega časa, in imam svetle lase. Oblačim senajraje v kavbojke in majico zatlačim za pas zraven pa obujem allstarke. če je hladno vzamem še kakšno jopo ali pulover odvisno od priložnosti, le redko pa oblečem tudi oblekce ali krila saj se v hlačah počutim veliko bolje. No moja najljubša hrana je predvidljiva - pica in palačinke. Nisem ljubiteljica morske hrane, obožujem pa mehiško kuhinjo začimbe pa to...moja najljubša barva je modra. Največ časa preživim z mojo najbolšo prijateljico Kimmy, njeno mlajšo sestro Sarah in mojo mlajšo sestro. Skupaj počnemo odpičene stvari in do zabave za moj rojstni dan smo bile vse samske zdaj pa kot sem že povedala je malce zapleteno a o tem jutri ker me zdaj že preganja čas
06. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg