Forum
u21654
u21654
Moje življenje
Stara sem 14 let in ime mi je Klara. Kmalu bom 15. Imam brata ki je star 4 leta. Starši se samo derejo name in me zmerjajo,use kar naredim narobe je tako kot da sem naredila nevem kaj. Samo čakam lahko kdaj bodo besede zamenjali z dejanji in me začeli pretepati . ampak drugače so zelo uredu, samo imajo svoje čudne trenutke.
Pred 4 leti sem imela use. Use kar sem si sploh lahko želela, dobila sem use. Priznam, bila sem razvajena očkova punčka. Imela sem najbolšega prijatelja po imenu Matej. Priznam, do njega sem čutila nekaj več .. ampak on tega nikoli ni vedel.. sama vem, bila sem premlada on pa tudi.. use se je spremenilo ko sem dobila brata. Bil je januar ko se je rodil ,nihče več se ni več zmenil za mene, use kar sem slišala je bilo samo Nik,Nik,Nik,Nik…. Ja mojemu bratu je bilo ime Nik, ime sta mu izbrala ati in mami, jaz sem hotela da bi bil Jan.. Že prve dni ko se je Nik rodil sem ugotovila da se nihče ne zmeni več zame, ni bilo več isto kot prej. Ampak sem si govorila da je to zato ker se je on rodil in je dojenček.. ampak mislila sem narobe, še zdaj je isto..
Avgust: z najboljšim prijateljem sem se skregala .res dbest.. Jokala sem se ceu dan .. vedela sem da nebo nikoli več isto kot je bilo, in res je tako. Moj oče je biu trener nogometnega kluba v katerem je treniral tudi on, zato sma se potem še večkrat srečala ampak še pozdravila se nisva. Zdaj je isto, ko se srečava obrneva glavo v drugo smer in greva naprej. On ima punco, jaz sem ga pa pozabila ..vsaj mislim..
27. avgust 2010
u21654
u21654
Konec šole in začele so se poletne počitnice 2010..
JZ: Ej Maja .. jz nočem domou .. moj izkaz ni neki lep.. bojim se ka mi bojo doma rekl.
Maja: dej no, ne sekiri se, važn da gremo juter u gardaland in se bomo mel ful noro ..
JZ: ojaaa cant wait baby .. ^ ^ so, lets go home .. ajde čau rada te mam
Maja: tud jz mam tebe. Fajn zrihti doma. Čau *
Na avtobusu je bila spet gužva, ampak smo zrihtal, sedel smo uzad in se mel še zadne momente fajn. Končn moja postaja. Prižgem si ipod in poslušam muske medtem ko hodim domou. Ko pridem domou ni bilo nikogar doma. Super ! mami pride zvečir, ati pa okol 4. Uživala bom do takrat. In res pripravila sem si kaj bom oblekla naslednji dan, prižgala musko in šla na komp .. dej stari če je res sedl tole sproščanje in to da nič šole več za 2 mesca ^ . ^ …ampak ja, ni doug trajal ura je bla pol 5 ko je domou pršu fotr ..jezus no .. reku mi je da če grem z njim na trening , in ker seveda obožujem njegove ure treninga sem odšla z njim. Trening se je pričel ob 7 uri. Uuuuh, usi ti fantje mmmm.. tam je bil tudi Matej pozdravila sem ga, pozdravil me je nazaj. Nato sem odšla k drugim fantom. Bila sem še kr priljubljena. Tam je bil tudi en Jan, bila sem mu zelo všeč že kar nekaj časa, to so vedeli usi, in on tudi tega skrival ni. Priznam tip ni biu slab in še hude six-packe je meu. Tist dan je blo neki posebga, že itak je biu filing dobr zarad končane šole in to, pol pa še tam reče fotr tipom da se jim trening prestau za 1 uro in da lohk grejo domou ker so mel nek sestank.. super, z janom in njegovimi frendi sm šla na sladoled .. tam smo se usedl in sedel kr neki cajta.. kr naenkrat me je jan zaliznu, omg .. res je blo lepo.. ful je dišau, in pol me je celo pot objemu ..počutla sm se res dobr.. misla sm si jeah.... somebody love me :$ ..tist dan je biu res popoun sploh pa na konc k reče Jan da gre on tud nasledn dan u Gardaland.. omg, še kej bolšga ? nebi rekla..
27. avgust 2010
u21654
u21654
nadaljujem ? ja / ne ?
27. avgust 2010
u20213
u20213
next
27. avgust 2010
u21654
u21654
komi sm čakala da sm šla spat in da sm se ob 4 zbudila, zrihtala in odšla na avtobus.. Ko sem prišla na avtobus so me tam že čakale Maja,Ana in Zala. Zmenjene smo bile da sedimo skupaj.. jaz pa jim še umenila nisem da sem se včiraj zapletla z Janom in da mi je rekel če bi sedela skupaj. Ko sem jim to povedla so že bile jezne in ljubusumne..
Ko smo se na avtobusu posedli sma se z Janom usedla nasproti njih tako da niso bile več tako jezna. Jan mi je na uho zašepetal da me ima najraje in da me nikomur neda, ti si moja princeska je rekel :$ .. za tem sem zaspala on pa me je samo objel čez rame in me poljubil na lase. Zbudila sem se natanko čez 2 ure in pou, bili smo smo še kr na slovenski strani in vodička nam je oznanila da bomo čez pou ure imeli počitek. Jan mi je rekel: dobro jutro moja lepotička in me poljubil. Ko smo prispeli na počivališče smo si z prijateljicami odšle v wc popravit make up, nato pa smo odšle na kavo. Jan je medtem časom bil z svojimi prijatelji. Nekaj časa je še bil pri njih potem pa je zaklical : Klara pridi sem. Prijateljicam sem rekla da pridem takoj. Ko sem prišla k mizi za katero je biu Jan s prijatelji je rekel: pikica moja prid sedet k men .. tako sem se mu usedla na noge on pa me je objeu :$ njegove roke so bile na mojih nogah. Prijela sem ga za roko in potem ...
27. avgust 2010
u29720
u29720
Next
FuŁ cool zgodbaa
10. november 2010
u12163
u12163
next < 333
11. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike