Forum
Tisoč prva zgodba, vem. Ampak ta je drugačna....
Ahhh ne! Marberlova je spraševala. . Posledica: dvojka. Spet. Edina stvar kar me za zdaj še drži pokonci je Jadeina mama. Ce mi ona ne bi pomagala bi mene skupaj z Niko že zdavnaj pobralo. Aja ker sem zdaj šele zacela pisati dnevnik bi morala vse skupaj razložiti.
Sem Maeve Merida Drew ali drugace povedano skoraj mami od Nike. Nika je stara 4 leta, torej je 12 let mlajša od mene in je moja mlajša sestrica. Pred 1 letom nama je umrla mami tako da va ostali sami, ker je oci leto prej umrl v prometni nesreci. Ce me vprašate kako je z ljubeznjijo bom samo skomignila z rameni in povedala o tem nic, ker se trenutno bolj ukvarjam ssamo s tem kako bo šlo nama z Niko. Ker sva z Niko ostali sami, jaz sem pa stara šele 16 let sva morali urediti skrbništvo. Ta skrbnico se je takoj javila teta Melissa ali na kratko Mel. Ona živi v manjši hiši na obrobju Londona in veeedno potuje tako da sva skoraj ves cas sami. Pošilja nama denar ampak naju obišče le 1x na 2 meseca ali manj zato se morava vec ali manj znajti sami. No, pri tem nama pomaja Jadeina mama. Ona vodi veliko podjetje Zip&Drip in zato imajo precej denarja. In ja, Jade je moja BFF s katero preživim cisto vsak trenutek mojega prostega casa. In veste kaj je tako narobe z mojo dvojko? Pokvarila bo povprecje in velikoo težje se bom lahko vpisala na umetniško akademijo. Kajti ce mi uspe narediti akademijo bom lažje našla službo. Skratka, moje življeneje je totalno bedno.

Js Maeve:

Nika:

Jade:

Neekšt?
27. oktober 2013
u154561
u154561
omajgad kok popouno *.*
neeext <33
nauč me tko pisaat<333
27. oktober 2013
Hwala<333
kako? A tko čudn?
27. oktober 2013
u154561
u154561
Pišš bolš kt jst zato pšššššt
27. oktober 2013
next
27. oktober 2013
ni rees<33
27. oktober 2013
next
28. oktober 2013
nnnneeexxtt <33
28. oktober 2013
u40823
u40823
next!!!
28. oktober 2013
Hwalaa ❤
En nekštek?
28. oktober 2013
u148068
u148068
next
28. oktober 2013
nneeexxtt!

napiši že,kr je ful dobro!
28. oktober 2013
neextt
28. oktober 2013
Okaaj.*
Bom napisala ;*
28. oktober 2013
u153446
u153446
next;*
28. oktober 2013
Hwala za vse nexte. Nekštek posvečam moji Tiji ♥.

29. September 2013
Kje sem ostala? Aja, pri tem da je moje življenje bedno. Okej, nehala bom nakladati o tem ker vas pač verjetno že precej dolgočasi. Skratka, zdaj je ura o6.o1 in ležim v postelji in čakam da Niki pozvoni budilka. Ker sva sami jaz pa nimama izpita se Morava naokoli peljati z vlakom ali taxiji. “Maeeeeeeee!”. O, ne… “Ja, Nikaaa?...”. Skočim iz postelje in stečem k Niki. “Kaj pa je? Saj budilka še ni zvonila.”, rečem.“Nekdo, hodi okoli hiše…”. Zavijem z očmi in stečem do vrat in jih odprem… “Presenečenje!”. ”OMG, Mel!”. Prišla je Mel, prišla je Mel, prišla je Mel, mi je kar pelo v glavi. Jupi dupi du, jupi dupi du… Stekla sem po stopnicah in preskakovala kar po tri stopnice. “Niiiikaaaa! Mel je tukaaaaj!”sem zakričala in Nika je bila v trenutku tukaj. Ahhh, končno… Odšla sem v svojo sobo in se hitro uredila in oblekla.
Oblačila:

”Mae, na pultu je zajtrk!” je zaklicala Mel. “Okaay!”. Stekla sem dol, vzela vrečko na pultu in odhitela ven. “Baaaaj!”, in izginila sem iz hiše. Zdaj ko mi ni treba peljati Nike grem lahko na zgodnji vlak in se dobim z Jade v Starbucksu. Poklicala sem Jade:…

M-jaz, J-Jade:

M: Haai!
J: Heei! Kje si?
M: Peljem se v Peddington. Se dobiva v Starbucksu ob o7.oo?
J: Okaay! Kako to da..
M: Ni važno. Razložim v Starbucksu, okay?
J: Okay. Baay!
M: Baay!

Usedem se na sedež ob oknu in pogledam v vrečko. Jeeej, rogljički! On… ovojnica. Čudno. Dam jo vem in pogledam. Nekaj denarja in pismo. Odprem ga in začnem brati…

Draga Maeve Merida Drew,

Ko sem bila v Ameriki sem ti…

28. oktober 2013
Joooj, slik nisem dala:
Oblačila:

28. oktober 2013
u154561
u154561
OMAJGAD PIKA HVALA DA SI GA POSVEČILA MEN<3
neext
28. oktober 2013
next