Forum
Moje ime je Tammy.Stara sm 16 let.Živim z mojim očetom Johnom. Moja mami je umrla 1 leto po porodu .
Zato kr sm edinka uživam življenje in zato sm tud zelo razvajena.In in se zabavam v mojem Tammy tajm ( ja tko sm poimenovala moj čas).
Vse se spremeni enega dne ko pride moj foter domov in mi reče:Ljubica selima se k Alishi
Kdo za vraga je Alisha
Oče: moja nova bodoča žena
Kaj!!!! in ti mi nebi nič o tem povedal. kam pa se seliva?
Oče: V Californiooo ni to svetovno
Kajj!!! Ampak vse prijatelje imam tukaj v New Jerseyu ..California je skor na drugi strani!!
Vse bo vredu ljubica idi pakirat.
Ughhhhhh
Zoey selim se v Cali..Zoey: kajj ampak ti si moja bff..s kom se bom pa zaj skrivnosti menla( joče)
Ne se jokat prosimm ..pogrešala te bom full
Zoey: jas tebe tuddiii
Morm zaj it čawwww misss youuu
------------------------------------------------------Nasledn Dan-------------------------------------------
*na letalu*
Oče: si kaj vesela da boš spoznala Alisho?
Jaaaa veš kak ..še vidla je nism pa jo mam rada -.-
Oče: ooo kako lepo
Sarkastična sm blaaa hallloooo
Oče: obnašaj se
Ughhh
Oče: še nekaj je....
KAJ spet?
Alisha ima hčerko....15 let ima
Kajjj še eno smrklo bom mogla prenašat
Oče: Kim je čisto vreju punca...sej Kim hodi na eno drugo šolo ko ti kr je padla v 5 predmetih in so jo izključil
Aaa še blond je po pameti haaa?
Oče: obnašaj se
*letalo pristane*
NEXT->?
16. januar 2011
Tammy ->

John->

Zoey->https://gossipteen.com/wp-content/uploads/2009/03/chelsea-staub-photos-1.jpg
16. januar 2011
Zoey->

16. januar 2011
fajn je nextaj
16. januar 2011
*ko prijeta iz letala*
John: Glej tam nama mahataa..pridii
Ne negremm
John: ne bodi taka razvajenka in pridi takoj zdaj!!!!!!!
Ne.* nikoli se še ni tak meno z mano odkar je z ono Alisho me skos kr neki krega..že zaj jo sovražm.*
John: Ljjubica že dolgo te nisem videl..
Alisha:Ljubček jas tudi tebe nee,Kim je skočila samo na wc .takoj pride
*Moj fotr je reku njej Ljubica tako je včasih mene klical ..vedela sem da se bo vse spremenilo,moje misli je prekinilo neko cviljenje*
Kim: Živjo ti moraš biti Tammy jas sem Kim tvoja nova sestraa..jupiii komi čakam da boma mele skupi sobo pa use boma skupi delale
*KAJ za vraga ..a je čist prizadeta* Ja jas sem Tammy in nism tvoja sestra ampak polsestra zastopiš?? in ne nemislim met sobe z eno prizadeto babo kot si ti ..ne glej me,ne govori z mano in daj mi mir ..štekaš ..okej super* s tem sem ji povedala vse in odvihrala proti mojemu fotri in Alishi.
Kim: kaj se je pa zaj zgodilo samo prijazna sm bla *si je sama zamomljala*
*v njihovi novi bajti*
16. januar 2011
Alisha->

Kim->

16. januar 2011
u35350
u35350
nextt
16. januar 2011
Nova bajta->

Moja stara bajta ->

16. januar 2011
ko smo prišli do nove bajte ki je bila naravnost wauuu mislim moja stara bajta je bla katastrofalna proti tejle..
Alisha me je vprašala kako se mi zdi hiša jas sm ji hladno rekla nič posebnga in šla naprej
John : oprosti Ali ( krajše za Alisha) da se tako obnaša samo navajena še pogovriti se bom moral z njo
Ali: sej ni nič pusti se bom jas pogovorila z njo.
*Ko sm prišla v bajto me je skor kap trofla OMG najlepša bajta kar sm jih vidla odznotraj je bla taka ko v MTV cribs..saamo wauu sm lahk rekla,in na žalost me je Kim slišala
Kim: se ti dopade ha?
Hladno sm ji rekla: nič posebnga ni
Kim: mhmm seveda kakorkoli rečeš
*Ughh je bla tečna kr cel cajt se je vtikala*
Kim: pridi da ti pokažem tvojo sobo..mami je rekla da lahko imaš svojo
Okej
Kim:*usede se na Tammyino posteljo*kak se ti zdi
*In spet wauuu * nič posebnga.spravi se dol z moje postelje in s moje sobe kr grem odpakirat. pa ne hodi mi več v mojo sobo
Kim: okej ne rabiš se jezit *se nasmehne in gre iz sobe*
*Ugh celi cajt se samo smeji tuji ko ji kaj grdega rečem ..pač prizadeta baba nič druzga ni ...najrajš bi ji tisti nasmeh dol zbrisala prav naštudiranga ži ma..nč morm si splanirat kdaj bom lahk mela Tammy Time wuhuuuuu..mogoč pa sploh nebo tak slabo tuki živet kaj vemo....*

NEXT->?
16. januar 2011
Moja soba->

Kimina soba->https://www.batamhousing.com/wp-content/uploads/2010/04/Pop-Glamor-and-Colorfull-Modern-Bedroom-Design-by-Altamoda-1.jpg
16. januar 2011
Kimina soba->

16. januar 2011
next ?
17. januar 2011
neeextt
17. januar 2011
neeextt
17. januar 2011
+čez en tedn+
* ta tedn je bil najhujš skos smo z fotrom in Alisho+Kim kr cel cajt hodl neki po mestu kr še ne poznam tko dobro in sta mi mogla razkazovat mislim 16 let mam in se morm z mojim starim družit ughh,in spet je nekdo prekinil moje misli le kdo je bil to khmmm KIM*
Kaj počneš u moji sobi a n veš da nimaš vstopa semm...še na vrata sm nalepla tvojo sliko in jo prekrižala ...se veš da bi zaastopla ti ko si bolj počasne pameti *fake sm se jih nasmehnla*
Kim:haha kak si smešnaaa... jutri pa šolaa
1. To ni blo mišljeno izpast smešno 2. Kajjj??
Kim:haha ne bodi no smešna...škoda kr neoma skupi hodle v šolo
Hvalabogi jaa
Kim:*se nasmehne in gre iz sobe* papa
*okej spet tisti njen slavn nasmeh tok mi gre na živce ...jutri pa šolaa šit ej*

Next? ( sej vem da full borig zgodba ...to je moja prva...sej bo bolš ...niam zaj zamisli nwm kolk in sm kr neki skup namučkala)
17. januar 2011
N.E.X.T!
Vsaj ena zanimiva zgdbica tuu.
17. januar 2011
--------Nasledn dan-----------------------------------------------------------------------------------
*hej kaj si me hotel uprašat ..Daniel? uhmm glej jas amm uhmmm ka bi hod...*
Kim: zaspanka zbudii see...kaj nisi slišala budilke?
Ka za vraga delaš u moji sobii ..veš kake lepe sanje sm mela.....
morm it k zobozdravniki ko prijem nadaljujem sorii
17. januar 2011
nxt...

okk
17. januar 2011
Kim: sej sem jih slišala ja ohhh Daniel poljubi muaaa
Ughhh sploh nism tega sanjala ..ampak sm sanjala da sm na plaži tak slučajno
Kim: seveda si
Spravi se mi iz sobee kr se morm preoblečt
Kim: okej okej fajn se mej u šoli *gre iz sobe*
Kdo se sploh ma fajn v šoli ..mislim resno? halloo
------------V Tammyini šoli----------------------------------------------------------------------
+v omarco si deva stvari+
??:Hej,zdravo,heila moje ime je Lisa,vidim da si nova,veš kaj? Jas ti bom pokazala šoloo in pol boma lahk ble bff veš kak bo to cool ,pa dans lahk jas k tebi prijem ,pa prespim pr tebi pol pa ti pr me.....*full hitro je to govorla*
Heeeejj,ja nova sm,Tammy mi je ime...heh *okej tota je še bolj psihotska od Kim,Tammy vse bo vredu samo smehljaj se in idi naprej in se ne oziraj..+gre naprej+
Lisa:veš kak bo to dobro pol pa boma lahko pekleee keksee ,pa veš ka vse boma lahko delale prave bff +to govori ko hodi za njoo+
*okej zasleduje me to ni vrejii ..letii *+začne hitro hodit+
??: TAMMY?
*Nekdo se zadere moje ime kdo za vraga me pozna ,obrnem se nazaj kjer zagledamm omggg kr oka mi je začela trzat...Regina ...naj vam povem nekaj o meni in Regini ..v vrtcu sma bile bff..in imela sm fanta v vrtcu ja in ona mi ga je vkradla in od te jo sovražimm...in potem se je preselila in nism mela pojma kam*
Reginaaa kaj pa ti tukaj
Regina:ne delaj se da me ne poznaš ...objemčekkk wiiiii*objame jo*
Hejjj amm kak si?
Regina: ej super ..na tej šoli sm najbolj popularna..in mislim sploh mi ni mar da sm sam pa sm vseen rada veš kak je biti popularen full težko mislim ej ampak jas sm kos tej službi ...noo kje si bila ves ta čas?
Amm še vedno v New Jerseyu
Regina: uhh žal mi je za tebe,da si mogla živet v tem kmetskem mestu
Amm sej ti si tud živela tam ?
Regina: uhh ja najhujši cajti mojga življenja ..no povej imaš fanta? po šoli lahko grema v šoping in na manikuro in pedikuroo+prjela me je pod roko in odpeljala+
*to bo še doooolgg dan,okej nikol si nism misla da obstajajo tak psiho ženske in Kim je v primerjavi s totima dvema čist okej....hmm kak gre kaj Kim v novi šolii? čakaj o Kim razmišljamm ..kaj se dogaja z manoo ...šoping,pedikura,manikura to sma včasih z Zoey počele zaj pa s Regino-.-*

NEXT?
17. januar 2011
Lisa->

Regina-

17. januar 2011
nwm če še bom pisala kr noben ne bere tega sranjaa -.-
17. januar 2011
nxtt
18. januar 2011
u31432
u31432
next *.*
18. januar 2011
u32601
u32601
next
18. januar 2011
jutri
18. januar 2011
---Kimina Šola----------------------------------------------------------------------------------
Ian : Kdo je paa tisto tam ?
Drew : Ta nova punca je
Ian : kak je lušna
Drew : pozabi na njo
Ian : zaka?
Drew : 1 ) Poglej da je pridna punčka in take hodijo samo z barabami in ti si...nasprotje od tega 2 ) Dean jo že osvaja in veš kaki je Dean dobi kar hoče..in to je vse
Ian: prau maš
+Kim in Dean+
Dean : Hej a si nova tuki?
Kim : Ja (Se nasmehne)
Dean : jas sm Dean..ampak to že menda veš( ji pomežikne)
Kim : heheh ja so mi povedl ja(se nasmehne)
Dean : Zlo lepo se smejiš,se vidva na malci..čao Kim
Kim : Dijo ( omg kak je lušnn..ahhhh)
+Kate+
(Dean spet osvaja ta novo nič novga,prasec meni je pa srce strl in kolk vem ga bo še njej..)
Kate : hej Kim ,ne?
Kim : ja to sm jas (se nasmehne)
Kate : Glej Dean je baraba res ti povem ne zaljubi se vanj kr sm jas naredil isto napako in še sploh se ne zalub vanj zaradi Zoey
Kim : Kdo je Zoey?
Kate : Zoey je največja prasica tuki res , in še najbolj popularna ..jas sm Kate sam da veš..če rabš prjatlco veš kje me najdeš...Ajde
Kim : Okej..Dijo
Zoey :Ti si ta nova ne?
Kim : Ja to sm jas (se nasmehne)
Zoey : Samo enkrat se še približaj Deanu in ti se neki hudga zgodl zastopiš..on je Moj samo MOJ! zato vstran od njega!!
+Zoey gre beg z svojima klonoma oz. bff k skos poleg hodita nje *Tracy in Macy*)
Kim : Okej sej se ni blo treba dret..(se nasmehne in gre k pouku)*kak gre kaj Tammy v njeni novi šoli?Upam da vredu*
NEXT?
19. januar 2011
Kate->

Zoey->

Tracy&Macy->

19. januar 2011
Dean->

Ian->

Drew->

19. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. januar 2011
--------------Tammyina šola-------------------------------------------------------------
*Ugghhh pr malci sedimo Lisa se je kr poleg vsedla in zatem je prišla še Regina in sta se cel cajt kregali od koga sm jas bff..mislim bjonde da padeš ...najrajš bi šla domov kr jih ne prenesem več ..katastrofaa staa*
Regina : Lisa,Tammy je moja bff (potegne Tammy za ramo)
Lisa : NE,Tammy je moja bff ( potegne Tammy za drugo ramo)
UGHHH dajta mi mirrr nobena ni moja bfff okej ..super +se vstane in gre+
+Cela jedilnca jih gleja+
Reginarigajte se za sebeeeee+vrež roko na mizoo+
+vsi jih nehajo glejat in se začnejo menit o drugih stvareh+
Lisa : OMG Regina ti si bla tudi v Pink clubu
Regina : ja kak veš
Lisa : prstan vidim ..jas sm tud bla taamm
Regina : ress? škoda ka ži nism tega prej vedla ..Frends for ever? Pinky promise?
Lisa : Ja iiiiii (se objameta)
+Tammy jezno hodi po hodniku šole..naenkrat se zaleti v nekoga+
?? : oprosti nisem te videl ..si okej? ..res oprosti
Ja ..nič ni ..in meni oprosti kr nism gledla kje hodim..jas sem Tammy ta novaa
Tom : jas sem Tom ( se ji nasmehne)uhmm bi šla kdaj ven pa to?
Tammy : seveda ...tuki je moja fonska poklič me ( mu pomežikne)
+neki cajta še flirtata+
+Regina in Lisa ju opazujeta iz druge strani+
Regina :oo emm đii ..glej s kom se Tammy meni...ne more se z njim menit hallo kje ji je pamet
Lisa : ja z onim piflarjem fujjj
Regina : ne smeta it na zmenek ..kr je ta tip ogaben
Lisa : imam plan
Regina okej ..povej ( Lisa ji pove plan) I like it alott
+Zadnja ura+
+Tammy si pospravlja zvezke v omarco+
+Na drugi strani se Alex in Josh menita+
Alex : poglej ta novo kak je HOT
Josh : vem ja ..jas jo dobim
Alex : haha ...NOT ..tota je mojaaa
Josh : zaka morš ti vedno ta lepše dobit?
Alex : Josh prosim poglej me! Jas sm najbolj Hot oseba na toti celi šoli
Josh : a še lahk govoriš o čem drugem ko pa o sebi
Alex :hahahahahha ....NE
+Alex gre do Tammy+
Alex : Hej bejba ..Ti+jas=postelja?
Tammy : Sanjaj
Alex : se vem da me hočeš in ja to bom sanjal
Tammy : hahahha debil ..zaka pa bi kdo sploh tebe hotu...poglej se v špegl malo
Alex : tud smešna znaš bit...
Tammy : kakor hočeš*gre vstran*
Alex : *se zadere* Se sama veš da me hočeš
Tammy* se nasmehne* mhmm ziher *si sama reče*
Alex *sam s sabo se meni* Hoče me vem da me.
Josh : tebi se je res stanje poslabšalo haa?
Alex : vtihni ..grema na trening
Josh : itak daj ..nogomet nogomet nogomet *se dere*

Next?
19. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg