Forum
......čeprav ga je še vedno ljubila je pogoltnila solze, njegovo ime napisala na list papirja in ga zažgala.Želela je pozabiti na to ljubezen še sama ni vedela zakaj a vedela je da je morala, v tistem trenutku se ni mogla več zadržati solze so se ji že nabirale v očeh in naenkrat so se vsule po licih. Takrat je zazvonilo obrisala si je solze iz lic in potlačila svojo žalost. Tekla je k naslednji uri kjer je ugotovila da je pozabila zvezke. Življenje se ji je obrnilo na glavo vse ji je šlo narobe. ampak to jezo in žalost je nekako morala spraviti iz sebe, ker ni več zdržala tega čakanja in čakanja. vprašati pa ga tudi ni morala saj nebi prenesla zavrnitve. čakala je že eno leto odkar ga je spoznala ampak se še vedno nič ni zgodilo. Evelin? Evelin. Evelin!!!! Je učiteljica že kričala ko me je že tretjič poklicala aaa sem nato rekla, ko sem ugotovila da sem 45 min sanjarila in da je ure že konec ko sem pogledala naokoli mojih sošolcev ni bilo nikjer več. Pouka je bilo konec zato sem počasi in žalostno odšla do svoje omarice, ki je žalostno samevala na koncu hodnika, odprla sem jo se preobula in se odpravila domov. Ni mi bilo več do življenja še vedno sem razmišljala o njem, čeprav me ni zavrnil se mi zdi da je zgodba z njim bila že zdavnaj končana. Na poti domov sem razmišljala zakaj se to vedno dogaja meni očitno bom še eno novo leto sama sedela na kavču gledala žalostne filme in jedla čips. Še moja sestra, ki pred nekaj meseci ni imela nobenega socialnega življenja ne bo sama za novo leto, vse se to se je začelo dogajati pred nekaj meseci.Vedno sem bila zelo popularna ampak ljudje ki sem jim zaupala so me izdali me poteptali in mi popolnoma uničili življenje kot da so brez duše da v njih ni niti kančka življenja obnašali so se kot da so roboti, ki so na svetu samo zato, da uničujejo. To mi je malce poagalo saj sem spoznala koliko pravih prijateljev imam in se soočila z kruto resnico,ki me je vrgla na realna tla...
23. december 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-pride-sama/77346/
next , a bi kdo bral , sory za oglaševanje !
23. december 2014
next
23. december 2014
nnnnneext
25. december 2014
še 1 next
30. december 2014
next
26. april 2015
next
26. april 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani