Forum
pač jaz sem se odločla da napišem zgodbo o 13-letnici, ki si vniči življenje... UPAM DA TI BO VEš, in že vnaprej se opravičujem za kake napake (;
******************************************************************************************
to je moja zgodba. zgodba o mojem življenju. zgodba kako sem si uničila življenje........
imela sem 13 let, takrat se je vse začelo. spoznava sem nove ljudi, se zaljubljala........ in s tem so prišle tudi težave. težave, ki jim ni bilo konca.... spoznala sem Luka in moram priznati, da bi brez njega še hitreje obupala.... dal mi je nekaj moči, me podpiral, mi pomagal.......... bil je moj najboljši prijatelj..........

z Luko sma se odpravila v center, bilo je pol sedmih. ker so bili prazniki se je v mestu veliko dogajalo. ta dan so na trgu nastopale rock skupine. ker so vse začne ob osmih, sva šla še prej na drsališče. ob pol osmih sva nehala in šla v mekiča.
uraj je bila osem, skupine so začele igrati, hitro sma odhitela tja, in ker so bili samo dobri komadi sma začela plesati. in ne boste verjeli ampak tako se je tudi vse nekako začelo......
čez čas sva postala žejna, in želela sva piti nekaj hladnega. Ampak na stojnicah, od hladne pijače, prodajali samo navadno vino, ki pa ga nisva smela kupiti..... zato sva ga ukradla, prvo malo, nato pa vedno več in več.... in tako sva se, pri 13, prvič napila. kaj vse se je tisto noč dogajalo, se nihče od naju ne spomni..

spomnim se jutra..... zbudila sem se ob pol petih, me je vse bolelo, imela sem mačka. šla sem po zdravila. od kopalnice do kuhne in sobe sem večkrat padla in bruhala. ko sem se ''napokala'' zdravil sem odšla nazaj spat.... ob pol desetih sem se zbudila in počutila sem se veliko bolje, vzela sem še dve tableti in se lotila pospravljenja. staršev ni bilo doma zato niso vedelik kaj se je zgodilo... ob 12 sem končala.. ona2 pa naj bi prišla ob 13...
še nekaj da povem o svojih starših.... če imate take starše kot jaz, težko dobiš kazen. ler se za tebe sploh ne zmenijo. dajo ti samo veliko denarja. kar mi je, popravici povedano, bilo takrat super všeč.
ko sem sedela na kavču, jedla in gledala TV, pa je zazvonil moj telefon....... številke ni bilo v mojem imeniku..... številke nisem poznala.....
dvignila sem.... v strahu....

************************************************************************************************************
next?? (:
vam je všeč?? (:

(vsaj en next pa nadaljujem)
če ti je všeč lahko oglašuješ (:
09. marec 2013
neext (: ja supr je :3
09. marec 2013
hwala!!! (:
09. marec 2013
u91970
u91970
zakaj te je blo strah se jaut e je bla neznana? lahko bi bla kkšna agencija, al pa justin bieber. joj joj.
09. marec 2013
ej, lej počak da napiše dokonca.... če te pa bo kaj motlo pa se spok.... fak ej nit pisat ne začnem zares pa me že nek hejtate -.-
nimate lajfa!!!!
09. marec 2013
u91970
u91970
Next, no c:
Sam js se nikol u strahu ne javm na neznano, aveš. sam to rečem
09. marec 2013
ja ok.... ona se pač
09. marec 2013
u104471
u104471
nextttttt!! <33
09. marec 2013
u123599
u123599
jo no kva si tok zadirčna, sej je sam svoje mnenje napsal/a
09. marec 2013
jooo, kdo pa je teb kaj reku?
09. marec 2013
u123599
u123599
jooj a si vprašala če mi je všeč al ne?
09. marec 2013
jooo, kdo pa je teb kaj reku?
09. marec 2013
zgodba, ne pa kaj nardim če mi vaše mnenje ni všeč pa ste nesramni (;
09. marec 2013
u91970
u91970
jooo dej nextiiii rajš
09. marec 2013
u41640
u41640
next
09. marec 2013
zgodba, ne pa kaj nardim če mi vaše mnenje ni všeč pa ste nesramni (;
09. marec 2013
lahko oglašujete če vam je všeč :3 HVALA ZA NEXT in sorči če vas kaj mot, sam jaz tak pišem
*****************************************************************************************************************
''halo??'' ''hei Jade, Jacob pri telefonu!!'' prvo sem bila tiho nato pa reka: ''sori, te poznam?''
malo se je zasmejal nato pa rekel: ''včeraj sva se soznala'' ''sori sam od devete ure naprej se ne spomnim nič!'' '' pol pa se lahko čez uro dobima pri mekiču, pa ti vse povem!!'' ''nwm no.... ja pa ok, kaj pa se lahk zgodi? sam kako pa bom vedla kdo si?'' ''sej jaz vem kdo si.... čakal te bom pri vratih.. se vidima čez eno uro. bey!!'' in je odložil. poklicala sem luka. ''hei!'' a ti se kj spomniš od včeraj ko sva se npila??'' ''hej mala.... skor nič...... napila sva se........ na pune...................
pa žvalalila si se z enim tippom, hahahaha..... upam da bosta skup ker ful pašeta....'' ''omg!! ne delaj se norca iz mene!!!! a maš mačka, hahahaha?? grozno zveniš.!'' ''itak da ga mam..... kaj ti ga nimaš?'' ''ne več.. se se tablet ''nafulala'' hahaha'' ''hahaha, ok morm nehat..... sm preveč bolani... '' ''ok, byby, hitro okrevat!!!'' ''ajd'' imela sem še približno 40 min. časa da se uredim da na stara prideta domov...
šla sem se uredit......
oblekla:
sam majco pa jakna od tu:

hlače:

čevle:

to sem jaz (skor 14 sem):

to je luka (15):

ko sta starša prišla domov sem samo rela da grem ven in če mi dasta denar. dobila sem 100 evrov... moja starša sta zelo boga, in nevem zakaj. in me tudi ne zanima. meni je važno samo da dobim denar.
šla sem k mekiču. čez deset minut sem bila tam. in res.... pred vrati je res nekdo čakal.... čakal na mene...........
************************************************************************************************************
next??
Ti je všeč??
09. marec 2013
pa sori sam nek mi dvakrat pošilja, tam gori npr...... pol pa čudno vem pride ko vam odgovarjam

pa res hwala za next!!! :**
09. marec 2013
u91970
u91970
next.
09. marec 2013
u125536
u125536
next
09. marec 2013
next
09. marec 2013