Forum
тσ вσ мσנα ρяνα zgσ∂вιcα. υραм,∂α ναм вσ νšєč ιη נσ вσѕтє яα∂ι вяαℓι. σк νєč ρα ρσνєм ν ηα∂αℓנєναηנυ...
ρ.ѕ ριѕαℓα вσм z ησямαℓησ ριѕανσ zα вσℓנšσ вєяℓנινσѕт :*
_____________________________________________________________________________________________
IME: Mariana (Mari)
PRIIMEK: Baloh
STAROST: 18 let
SLIKA:

SLIKA:

PRIIMEK: Baloh (rojena kot Sanja Rozman)
SLIKA:

_________________________________________________________________________________
SESTRA
STAROST: 22 let
IME: Ana
SLIKA:

________________________________________________________________________________________
Sedim tukaj in poslušam pri pouku... Amm... Zakaj si lažem? Sedim tukaj pri pouku in sploh nisem zbrana. Sama sem že zdavnaj v mislih odplavala na morje. Kjer ležim na plaži in berem revijo ter ne razmišljam o šoli,pouku,matematiki,slovenščini... Daj no zvonec, zvoni že enkrat in končaj to trapasto matematiko. Le kaj profesorica Marija tako z veseljem razlaga?
Hehehe piflar Nik seveda pridno posluša

Oh,ko bi bila sedaj na morju...
Na plaži

Kjer se sončim in poslušam muziko,ki prihaja iz sosednjega kluba na plaži. Slišim v glavi pesem
Nosa,nosa... Začnem potiho peti.
__________________________________________________________________________________
"Gospodična Baloh?!" Zagotovo sem pozabila plačati coctail...
"Amm... coctail bom plačala kasneje!"
"Hehehehe...." Zaslišim kako se mi nekdo smeji
"Coctail? Nismo v klubu! SMO PRI URI MATEMATIKE!!!"
Uf,spet sem v svoji resničnosti... Jasno... Preveč lepo je bilo,da bi bilo res. Ne upam si pogledati v obraz profesorice Marije. Stavim,da je v glavo rdeča kot kuhan rah -.- hehehe...
"Mariana že spet sanjariš?" me končno ogovori z "ohlajenimi" možgani.
"Ne sploh ne... Bila sem popolnoma zbrana..." Ja zagotovo ja...
"In kaj sem povedala?" Uf, sedaj pa sem pečena...
"Govorili ste...?" O čem bi lahko govorila stara profesorica matematike?
"No?" Pomisli Mari... Amm...
"Govorili ste o matematiki!" Hehehe... Ti kaj bolj neumnega ni moralo priti na pamet?
"Se norčuješ? Takoj povej o čem sem govorila!" Eh,sedaj pa sem tam...
"Amm..."
"Drrrr.... Drrrr....!!!"

Šolski zvonec? O hvala ti zvonček moj zlat. Vrnem ti uslugo...

Vsi stečemo po hodniku... Samo še manjka se,da se zaletim v Erika. On je najlepši in najboljši fant v šoli nasploh. Star je 19 let in je pravzares najboljši in najbolj popularen. Vse punce so nore nanj. Jaz sem ena od njih seveda...
1,2,3 omerica...Kje je Nika moja BF? Erik je tam? Ojoj nemorem verjeti pred omarico št. 54 je?
Zakaj moram prav jaz imeti omarico št. 54????

NEXT?
KOMENTAR?
22. oktober 2012
neeeext
čeprav je šele začetek mislim da bo ta bo ta godbica prava uspešnica =)
22. oktober 2012
Vesela bom vsakega nexta ali komentarčka...
Lahko poveste tudi kaj vam je bilo všeč in kaj ne... Pa bom poskusila kaj spremeniti,da bo zgodba še boljša
TOREJ:
Komentarčki *
Nexti *
Mnenja *
Kritike *
Pohvale *
Vse je dobrodošlo... :****
22. oktober 2012
carrot girl<3 hvala za tako lep komentarček. :****
In bom nextala ko dobim 5 nextov :****

P.S
Grem pisat...
22. oktober 2012
u105961
u105961
se strinjam z carrot girl<3 res je super zgodbica... Next!
22. oktober 2012
next... SUPER ZGODBICA!!!!!!!!
22. oktober 2012
Wow... prvi next pa že 3 nexti? Hvala res... Grem pisat :****
22. oktober 2012
IME: ERIK (Erći)
PRIIMEK: Nover
STAROST: 19 let
SLIKA:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mari zberi se... Saj je samo človek! Ja,človek,ki je popoln in hkrati tako popularen... Se mi samo zdi ali moja omarica ni več št. 54 ampak 554... Vse se tako vleče. Jasno,da se vleče,ko pa grem tako počasi proti omarici,da bi še polž hitreje prišel. Daj no Erik umakni se ali pa bom prej omedlela od strahu preden bom prišla pred svojo omarico na kateri si naslonjen TI.
Mama je vedno govorila,"ko si zaljubljen imaš v trebuhu metuljčke" Metulje? Kakšne metulje? Škorpijone ne pa metulčke. Nikoli pa mi ni povedala kaj storiti,če je pred oz. na tvoji omarici naslonjen "tip"v katerega si zaljubljena. OK sedaj pa res. Zberi se in mu samo reči {Umakni se!} pa bo stvar rešena. Sem že pri omarici št. 50??? Tako sedaj pa še zadnji popravki: Z ROKO SI POPRAVI LASE,POPRAVI SI DEKOLTE,STOPI ODLOČNO IN MANEKENSKO
Tako sedaj pa grem lahko z manekensko hojo lepo do omarice kjer je ON.
Upam,da si bo Erik na meni predstavljal eno lepo obleko. Saj si jaz nemorem predstavljati,ko imam na sebi to grozno otročjo obleko

OK sedaj sem tih pred njim. Daj no... Reci kaj!
"Hey,je to slučajno tvoja omarica?" hvala Erik,ker si me rešil začeti govoriti.
"Jjjj...aaa" nemorem verjeti v trenutku,ko me je pogledal sem izgubila dar govora.
"OK. Se bom umaknil..." Ne prosim! Bodi tukaj in reci še kaj!
"Hv...a...l..a!" Uf,zagotovo si misli "Kdo pa je ta zabita punca,ki jecla in se ji kolena tresejo kot bi bila pred tablo vprašana slovenščino pa ne bi nič znala"
"BTW lepa majica..." Joj... stavim,da sem zardela. V obraz sem videti kot jagoda -.- Kako sovražim,ko zardim...
"Hva...l...a" Nasmehnila sem se mu. In se hitro obrnila proti svoji nesrečni omarici št. 54. Najraje bi se odrla v zemljo od sramu,da sem izpadla totalna "kokoš" -.- Prav vidim kako se sedaj smehlja in se spominja moje polomije... Eh,morda pa bo naslednjič bolje,če naslednjič sploh obstaja?

Next?
Komentar?
22. oktober 2012
Yea,sem misnla,da ne bo poslal ker mi je comp zaštekal... Ampak hvala bogu je poslal.
Vesela bom vseh komentarčkov pa nextov... Itd. :****
22. oktober 2012
neeeeeeeext
zaaaakoooon next
22. oktober 2012
hvala...
Dam jutri next... Posvečen pa bo tebi kot moji prvi bralki :****
22. oktober 2012
next
22. oktober 2012
hvala za next :****
še 3 nexte pa nextam :* Maybe dans
22. oktober 2012
awww hvala ti :*****
22. oktober 2012
Np... Če imaš čs pliss mal oglašuj :***
22. oktober 2012
pa men tvoji drugi bralki plissssss
22. oktober 2012
OK bom napisala en next za carrot pa enga zate :*** A bo ok?
22. oktober 2012
next + nova bralka
22. oktober 2012
bom
22. oktober 2012
ja ej a bi mal še mojga oglaševala plisssssssssss
22. oktober 2012
ok... Dej še ti mal moje pls... *o*
22. oktober 2012
zmenjano
22. oktober 2012
Nextam jutr... :***
22. oktober 2012
Wow 3 bralke... Aja BTW pr men lahko oglašujete,ker vem,da je težko nabrat bralce...
23. oktober 2012
IME: Nika
PRIIMEK: Novak
STAROST: 18 let
SLIKA:

3.∂єℓ :***
Eh,morda pa bo naslednjič bolje,če naslednjič sploh obstaja?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odprla sem omarico in iz nje potegnila svojo jakno. Roke so se mi še vedno tresle. Počasi sem dobivala svoj pravi srčni utrip. V garderobi so bile samo še 3 punce,ki so čakale prijateljico,ki ima še vedno pouk. Kje je KNika? Oh saj res,danes ima plesne. Še dobro,da je ni bilo tukaj,da bi videla mojo popolno sramoto. Erik je že zdavnaj odšel. Kar pomeni,da v zraku ni bilo več napetosti.
"Mari?" Obrnila sem se in zagledala svojo BF Niko.
"Niki! Toliko ti moram povedati..." Z Niko sva res BF od 3. razreda osnovne šole.
"Ja? Jaz tudi tebi... Greve na sladoled?"
"OK!"
Povedati ji moram za popolno polomijo z Erikom. Ampak vsaj opazil me je. Tudi to je nekaj.
Ostavili sva se v slaščičarni ICE (izmišljeno) kjer sva si naročili sladoled. Usedli sva se na klopico pred slaščičarno in se pogovarjali. Povedala mi je,da je dobila 4 SLO jaz pa sem njej povedala vse o Eriku in moji izgubi dar govora. Naenkrat sem zaslišala znan glas. Ta glas bi prepoznala povsod. Erikov glas seveda! Kaj počne v slaščičarni ICE? Šel je mimo mene. Z sladoledom sem si zakrila obraz,da me ne bi opazil.

Zagotovo bi se bil spomnil tiste trape,ki je jeclala in se obnašala kot 10 let stara punčka pred tablo kjer bo vprašana matematiko,ki je ne zna.
Pogledala sem po slaščičarni in opazila majhno punčko in fantka kako pijeta vročo čokolado. Na daleč se je videlo,da je punčka do ušes zaljubljena vanj

Upam,da nisem bila tudi jaz videti taka,ko me je Erik pogledal. Sem se vidno nasmehnila svoji tremi. Ojoj... Obrnil se je in me opazil. Pogledal me je in mi pomežiknil nato pa stopim korak proti meni... Ojoj... Sedaj se nemorem skriti niti za klopico kaj šele za sladoled?
23. oktober 2012
next?
Komentar?
Pohvale?
Kritike?
Predlogi?
:********
Vse dobrodošlo...
23. oktober 2012
Ups...
Pogledal me je in mi pomežiknil nato pa STOPIL korak proti meni... Ojoj... Sedaj se nemorem skriti niti za klopico kaj šele za sladoled?
23. oktober 2012
Za nadeljevanje potrebujem 5 nextov :***
23. oktober 2012
Pozabila sem povedati,da je bil ta del posvečen carrot girl<3 kot moji prvi bralki :****
23. oktober 2012
u105961
u105961
hehehe ja naj se kr skrije za sladoled,če si upa...
NEXT! Hitr... Pa dej next zame plosim
23. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg