Forum
u126965
u126965
Pozdravljeni vsi skupaj.!
No pišem že eno zgodbico in je sicer 1d fanfic in nima pretirano VELIKO bralcev in sm se odločla da nardim eno normalno zgodbico,ki ne bo fanfic.
Še neki je: 'glavni junakinji' je ime Madonna pa ni po pevki Madonni, pač prvo kar mi je padlo na pamet x''d.
---------------------
1.DEL~Madonna

"Maddie, zakaj se preprosto ne moreš počutiti kot jaz!?" Je rekel Alex in me prijel za roko. "Ker nisem ti Alex! Ali se ti zdi?" Hitro sem odmaknila roko. In se zasukala stran. "Pa ne, da je princeska jezna name?" "Bi me že nehal tako klicati!!?" Zdaj sem bila jezna. "Oprosti,saj veš. Ampak še vedno sem tvoj najljubši fant..." Pritisnil mi je poljub na ustnice. Čeprav so bile tako mehke, tako popolne, se jim zdaj zlahka odrečem. Porinila sem ga stran in stopila izpod strehe na dež. "Kaj pa ti je Maddie!?" Se je v naliv zadrl Alex in me klical nazaj. "Like you care!Fuck you!" Sem mu zakričala nazaj, čeprav sem dvomila, da je kaj slišal. "Ko se pomiriš me pokliči..." Se je še slišalo iz naliva. Kakor, da pričakuje, da ga bom poklicala. Naj gre v rit!
Počutila sem se posebno. Po mesecih,ko sva bila skupaj sem ga pustila. Že pred nekaj tedni se mi je zdelo, da bi ga mogla pustiti. Bil mi je že nezanimiv. Prav mu je,ko pa so ga vsi svarili, da se ne zaplete z mano. Že nekaj bedakov,ki je bilo z mano mu je reklo, da ko mi postane tip nezanimiv ga pustim. Ja-a! Kaj tipi so kot cunje, ko se umaže jo zamenjaš. Kaj pa drugega? Ne moreš celo življenje brisati z umazano krpo. Kaj boš tako obrisal? Kvečjemu boš vse še bolj umazal. Svet je velik, na njem je veliko tipov. Zakaj bi potem vzela eno jabolko iz košare,če lahko poskusim vse?
Kakor vam je jasno je moje življenje dolga veriga moških in ljubezni, predvsem strasti. Pravijo,da tipe izkoriščam. Ja pa kaj še! Z njimi samo obrišem pult in potem zamenjam. Ja-a. To pa že ni izkoriščanje...
---------------------
Vem mogoče je bolj malo...
Vam je vsaj všeč.? :*
NEXT.?
31. marec 2013
u89857
u89857
Neeeeext!
ja mi je všeč :'DD
31. marec 2013
svetovno. *o*
nexxxxxxt!
31. marec 2013
u126965
u126965
Nives~tvoje so bolšee.
omfg jutri vm dam next
31. marec 2013
neext! :* <3 najlepš nejm no dobr pišeš
31. marec 2013
u126965
u126965
Nii rees hahaha Madonna.Krnekii
31. marec 2013
u126965
u126965
Next za Ano, Nives in Igi <333
---------------------
2.DEL~Madonna

Odprla sem oči. "Tako bom ubila tistega,ki me zdaj kliče." Sem si rekla. Pograbila sem telefon z omarice in se oglasila. "Kaj za boga ti je Lucy!?" Sem nejevoljno rekla v slušalko. "Maddie, slišala sem za tisto z Alexom. Si še pri pravi? Jokaš?" Zavzdihnila sem. "Lucy, dol mi visi za njega." V Lucynem glasu se je slišalo razočaranje. "Še vedno si ista..." "Kako pa naj bi se spremenila!? Lucy, če me nočeš sprejeti takšno kot sem, ne rabiš. Jaz se ne bom spreminjala zate in za nekega prasca, ki misli, da nimam 17 let." Lucy je spet zavzdihnila. "Ne, saj. Maddie ti sama sebi ne slediš več. Tipe menjavaš ko gate!" To sem že vedela Lucy... "Zadnje čase veste samo še to očitati!? Prav pa dajte,kar dajte...kot da vas kaj briga zame! Meni tudi ni več mar za vas! Ne zate, ne za Alexa! DOL MI VISI OK!? DOL MI VISI!" Prekinila sem. Saj res. D-o-l m-i v-i-s-i. Pravijo,da hitro zamerim. Zamerim kadar je treba. Pravzaprav ljudje preveč obsojajo. Sploh me ne poznajo. Komaj zdaj sem opazila,da si govorim: oni pravijo,pravijo to, pravijo ono...briga me kaj oni pravijo! Jaz sem Madonna Parks in ne bom se spreminjala za nekega prasca, ki mi pravi princeska o ne!
Raztrgala sem si verižico z vratu in zapestnice z rok, tako, da se mi je videl tatu najbolj izgovorjenega stavka: LIKE YOU CARE.
--------------------
to je biu bolj kratek next kr mi je dc...
NEXT?
31. marec 2013
u127780
u127780
neeeeeeext.! super je
01. april 2013
u89857
u89857
Neeeeeeeeeeeeeeext
01. april 2013
u97075
u97075