Forum
1.del
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prvič po dolgem času sem že spet vzela knjigo v roke in odprla na deveti strani. Nevem zakaj ravno na tej. Prebrala sm prvo poved in knjiga me je kar potegnila vanjo,brala sem in brala. In ko sem bila že zaspana sem počasi zaprla oči in ostala s knjigo v rokah. Zbudila me je sončna svetloba,ki je sijala čez reže mojih zaves. Ustala sem se in opazila knjigo na tleh,dvignila sem jo in ne morem verjeti knjiga je padla na tla in se razprla ravno na deveti strani! Mogoče pa je le devet moja sreča sem pomislila. Oh nisem še predstavila! Sem Isabella Williams,prijatelji me kličejo Bella. Prebivam v majhnem mestecu blizu Parisa. Tam imata moja babica in dedek ranč,kjer vzgajata vse vrste konj in dajeta inštrukcije mladim,neizurjenim,začetniških jahalcem. Še to živim pri babici in dedku od leta 2003,ko sem v prometni nesreči izgubila očeta in mamo. Nimam veliko prijateljev,rada gledam filme,jaham ter berem knjige. Sicer sem branje knjig že malo zanemarila,ampak bom nadoknadila. V glavnem danes imam glavo polno idej in ustvarjalnosti in če prav je lep sončen dan nameravam ostati doma in brati knjigo ali pa ustvarjati.

Next is comming soon. Hope you have fun xoxo
08. marec 2013
Next
08. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg