Forum
u141576
u141576
Hja.
Prvič - To je moj blog. zarad mene lah delate kar hočte, me žalte whatever, to sm jes in se ne mislm spreminat. c: Če vm grem na živce pa lahk greste ;$*

Drugič - Tut če nimam bralcev men je vseen glede tega ;3

Tretjič - Let`s start.
___________________________________________________________________________________

Jes sm dost čudna oseba na čase. Ampak sm kar sm. Učasih sm hotla bit popularna in sem se prlagajala ludem k mi niso bli ušeč, samo da bi mel o men dobr mnenje. In zato sm bla pol kao neki u safru, ker sm se pač zapirala u sobo pa bla ceu dan not, tm sm pa sam ležala pa gledala u sstrop. In pol sm pogruntala da ja yolo ane pa sm se odločla da se bom mal spremenila. Sicer je blo težko, ampak sem zgleda se. pač začela sem razmišlat tko, da sm kar sem in da ni važn kaj drugi misljo o men, da je važn da jes vem kakšna sm in da noben drug neve kaj sm mogla dat skoz. Fora je bla tega, da sm tut sama o seb mela slb mnenja. ampak sm ga popravla. sicer vem da sm mal debela, pa da mam ubistvu za zdravnike premal kil sam oki, sama seb sm pač debela. ampak taka sm. delam na tem in usak dan kolesarm, pa treninge mam. zato me je dost przadel k mi je učer babi rekla da mam velko rit. mislm sebe nej pogleda.oki ta je bla nesramna ;c sam lej the fuck, tut če enmu nam ušeč, se sama dost dobr počutm da se nebi spet kej delala sama seb. Vem da s temu ker se ne bojim več povedat svojga mnenja dostkrat kerga užalm. ampak ubistvu mi je težko. težko mi je človeka užalt, ker sm bla tut jes taka, da so me žall in da sm trpela zarad besed ;c ampak če mene uprašate lej zkaj bi se 2 mesc sekiru če te pusti fnt names da uživaš pa pozabš nanga, ker ni pogruntu da si mu mogoče polepšala dan/mesec/leto ampak ti je reku prasica. lej ampak če mu pač nisi ušeč ti more rečt ne. ker sm mela pa tut že fore da sva bla skp pa mi ni biu ušeč in je mislu da sm venga ker sva 1x zasrala. come on.

___________________________________________________________________________________
mal sm zmedena sam pišem kar mislm. js pač. čudaška, bedna urškaaa yaaaay ;D
22. julij 2013
u139827
u139827
neeext:3
22. julij 2013
u144308
u144308
next
22. julij 2013
u145856
u145856