Forum
u145987
u145987
Odkar je odšla sem prazna. Res, rada bi kermu povedala, kaj čutm. Pa nemorem. Ker me je strah, da me nebi rezumel. Da nebi dojel. Ker ne razumejo kuko je to, če te en zapusti. Ker ne rezumejo, da nisi več ti. Al ne vejo, al jim je pa vseen zame. Pa sej sm navajena razočaran. Se preveč jih je blo. Včasih mam filing da sm sama. Ubistvu dostkrat. K sm spoznala Tino, Laro pa Uršo, je šlo use na bolj. Odkar je pa Urša šla sm pa prazna. Res ne morem več. Se smejat, sam še jokam. Njena sestra me ne mara, nevem zakaj. Prjatlce sose ubrnile prot men... Ampak to ni najhuj. Najhuj je to, da jo tok pogrešam. Manjka mi del mene. Ljudje me klikajo zato, da me uprašajo kaj je blo al me pa obtožujejo. Jes res ne morem več. Mislm, da bom šla kr k Urši. Ker nimam več vole. Do ničesar. Brez živlena sm. Nevem kam je šla stara Urška. Tista k se je smejala, k jo je metal, k je gladala fante, se valala po tleh od sreče. Zdej je sam še tista Urška, k je žalostna.
29. julij 2013
u140958
u140958
next
29. julij 2013
u145987
u145987
Vsi so me zapustil. Sama sm. Pa briga me al kdo to bere al ne. jes grem new+xtat,. tut oglaševala nam. važn da nekam pišem. Ker se mi u zvezek ne da. Zguba sm samozavest. Res pretvarjam se da sm uredu pa nism. Tko slabo nism bla še nikol. Sej so trenutki k pozabm da boli. Prepričujem se da je z mano. Pa vsak trenutek mn vrjamem sama seb. ;c Tko da. Tina rada te mam, Lara tebe tut. Samo res rabm objem. Pa se nimam nobenmu za zaupat. Zali nebi povedala. Ker me ne rezume. Pa ona je moja bff. Rabm enga k me rezume. Vem da sm to napisala že 1000x sam res ne morem več. mislm, da bom kr umrla. Ampak po drugi trani pa vem da morm pač zaživet (v narekovajih) na novo. Ampak najbrš neki časa še ne bo šlo. Sej sm razmišlala da bi šla. Ampak ne morem Lari pa Tini narest te bolečine, k jo čutm sama. Sej lej poznamo se prek iger. ampak bmk. Lara pa Tina sta edine k jima lah use povem. Lara, pomagaš mi ful. Razumeš me. hwala. Tina ti pa samo ostan taka. kar je ob teb use boljš <33 čaw;*
29. julij 2013
u140958
u140958
next
29. julij 2013
u146090
u146090
neext
nikamor ne boš šla ti boš ostala tuki, pa ne sekiri se kaj ti drugi govorijo.
pač stay strong.
29. julij 2013
Veš kaj si trenutno najbl želim? da bi te lahko objela in bi te potolažla in te razvedrila,da bi slišala tvoj smeh.vem kako je k use kar rabš je en objem in bi bla takoj bolš vem kok je to ampak me boli ker te nemorm objet resno bi te rada ;c urška nikol ne obupat prosim.lahko mi zaupaš čist use lahko se razpišeš nikol ti nebom rekla zakaj mi težiš,nikol ti nebom obrnla hrbta in nebom si misnla slabga o tem NIKOL.če rabš pomoč mi sam povej ampak v zameno bi sam to rada da mi oblubš da se neboš nehala trudt.sam to te prosm :*
29. julij 2013
u145987
u145987
Joo hvala vama pa še zadn next dons: "Nikoli se ne prepiraj z budalo, ker te bo prvo spravila na svoj nivo ki je nizek in pol te bo premagala z izkusnjami." (nasvet, kosiv mam caw)
29. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg