Forum
u88095
u88095
★ Upam da vam bo ta zgodba všeč. =)
★ Vem, da mnogim Austin Mahone ni všeč, tako, da upam, da boste, čeprav v zgodbi nastopa tudi on, vseeno brali. =)
★ Bila bi vesela če bi dajali svoje mnenje, kaj lahko izboljšam, spremenim...
Najprej je tu povzetek te zgodbe...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Emma Woods je 16-letna punca iz Texasa, kjer to leto snemajo film z naslovom My Life- My Love, v katerem glavni lik igra Austin Mahone. Emma se seveda prijavi na avdicijo in dobi vlogo dekleta, ki dobi priložnost, da nastopi na Austinovem koncertu. Seveda pa ljubezen ni prisotna samo na filmskem platnu...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Torej, 1. del te zgodbe.
11. marec. 2013
"In... Kako je šlo?" sem vprašala Jenno. Jenna je moja najboljša prijateljica, ki je tudi moja sošolka. Ima svetle blond lase in zeleno modre oči. Večinoma ljudje mislijo, da je čudna, ker je oblečena v ponošena oblačila in stare čevlje. Pa ne zato ker bi bila revna. Umetniški tip, pač.

"Emma... Nehaj mi težit o njem. Ne bom ga vprašala, če bi šel z mano na spomladanski ples!"
Samo nasmehnila sem se. Jenna je že od nekdaj zaljubljena v Calvina Jonesa. Temno črne oči in rjavi lasje so jo očitno prevzeli. Česar pa jaz NE RAZUMEM!

"Saj veš, da je Cal zatreskan v tebe! Očitno je zaljubljen v tiste, ki so zaročene z modo..."
V bistvu ima prav. Že od nekdaj sem se ukvarjala z modo. Kot hobi. Torej, moje ime je Emma Woods. Stara sem 16 let in prihajam iz Texasa. Imam rjave lase in modre oči.

In kar je najpomembnejše: SEM MAHOMIE! Jenna je že navajena poslušat kaj Austin dela, s kom Austin hodi, kdaj ima koncert... v glavnem: AUSTIN!
"Grema. Če hočeva še kaj kupit preden se trgovine zaprejo moreva it."
Vzeli sva svoje pladnje z mize in odšli proti polici za pladnje. Nasproti nama je prišel Calvin.
"Hej... am...Emma."
"Zdravo..."
Odšla sem naprej.
"Ni čudno ko vedno jeclja ko... Jenna?!"
Takrat sem opazila, da se Jenna še vedno pogovarja s Calvinom.Oziroma samo strmi v njegove oči, on pa misli, da je to smešno.
Stekla sem proti njima.
"Jenna... Se še spomniš kaj si rekla. Glede trgovin...?"
"Kaj? Takoj pridem za tabo."
Povlekla sem jo za roko.
"Čakaj, Emma! Hotel sem te vprašat če bi šla z mano na spomladanski ples...?"
"Am... Mislim, da to ni najboljša ideja... Brez zamere. Poznam pa nekoga, ki bi z veseljem šel s tabo na ples. Jenna?"
"Eh... Kaj?"
"No če tako misliš... Jenna bi šla z mano na ples?"
"Mmmmm..." je bilo vse kar je Jenna rekla.
"Mislim, da to pomeni ja..."
"Se vidimo jutri..."
"Ja. Adijo."
Jenna je še kar gledala v njegovo smer.
"JENNA!"
"Kaj...?"
Kot bi se prebudila iz spanca.
Zatem sva šli proti omaricam, kjer sva se preobuli in vzeli šolske stvari.
"Hitro greva. Mislim, da si mora gospa Jones začet ogledovat obleke za ples..."
"Nehaj..."
Vreme je bilo vetrovno in po cesti je veter nosil mnogo letakov.
"Emma... GLEJ!"
Na cesti je ležal letak za avdicije za film My Life-My Love.
"In... Nisem dobra igralka, veš..."
"Ne, ne to. Preberi."
Pisalo je:
...Sanje, ki se uresničijo...
Avdicije za film My Life-My Love z glavnim likom, ki ga bo uprizoril Austin Mahone. Sreda, 13.marec v dvorani 8, The Renaissance Hall, Texas.
Next?
03. julij 2013
neext
03. julij 2013
en velik nexttttttttttttt Austinnn<333

pa bi se kira prijavila ne bo vam žal!
http://www.igre123.com/forum/tema/summer-top-model-2013-by-lauren/57859/1
03. julij 2013
u88095
u88095
Še najmanj 2 nexta...
04. julij 2013
next
04. julij 2013
next
04. julij 2013
u88095
u88095
Bom kr nextala...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
12.marec.2013
"Emma, moraš it na avdicijo!"
"Od kdaj pa je to tebi tako pomembno?!"
"No to je edina priložnost, da ga spoznaš. In mi NEHAŠ TEŽIT O NJEM!"
K mizi v jedilnici je prisedel Calvin.
"Zdravo, Jenna."
"Cal..."
Nasmehnila sem se.
"Torej... Prinesel sem ti nekaj..."
V roko ji je dal majhno škatlico rdeče barve z belim trakom ovitim okoli škatlice. Odprla jo je. V njej je bila ogrlica oz. talisman zlate barve.

"Hvala..."
"Tam je moja slika. Ker si ti že moje srce."
No, in seveda, zdaj sem se morala oglasit jaz in prekinit lepi trenutek.
"Ooooo... Kako lepo."
"Ahem...Emma...?"
"Ja... Sori. Že grem. Adijo."
Hitro sem šla proti polici za pladnje in zatem proti omarici.
Na poti domov sem razmišljala če bi res šla na avdicijo. Bala sem se da bom razočarana, če ne bi dobila vloge. Ampak vredno je poiskusiti. Jutri bom torej šla na avdicijo. No ampak zdaj imam več težav. V bistvu, "težav". Kaj obleči, kako odigrati vlogo,...
Na koncu sem izbrala modro obleko s pasom, črne čevlje in svetli make up.

Spat sem šla zelo pozno. In seveda nisem zaspala. Ker kaj če bo tam Austin?
O,ne...
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sori za kratek next...
04. julij 2013
neext
04. julij 2013
nexttttttttttttt
04. julij 2013
next
04. julij 2013
u88095
u88095
13.marec.2013
"JENNAA!"
"Emma?"
"Danes je avdicija!! Ne morem verjet da sem tako blizu, da bom srečala Austina! Aaa!"
"Resno, V ŠOLI SMO!!"
"Ups..."
"Jenna!"
Ozrla se je in zagledala Calvina, ki jo je objel preko ramen.
"Boljše, da grem..."
"Ja, se vidima potem na avdiciji."
"Avdiciji?"
"Cal, Emma gre na avdicijo za film My Life-My Love."
Saj je vseeno. Preveč sem bila vznemirjena in živčna, da bi ju sploh lahko še poslušala.
Takoj sem šla domov in se preoblekla. Kmalu zatem sem s telefonom v roki šla proti The Renaissance Hall-u. Poslušala sem glasbo. In to me je pomirilo. Naenkrat sem začela verjet, da v bistvu imam možnost. Čeprav majhno, jo imam.
Ampak to ni trajalo dolgo. V operi (The Renaissance Hall) se je že gnetlo veliko punc. In tako je šel občutek, da imam možnost.
"Emma!"
Za mano je stala Jenna.
"In... Kako se počutiš...?"
"Slabo."
"Zakaj?"
"Proti vsem tem puncam nimam možnosti."
"Mislim, da imaš možnost. Če ne drugače, imaš večjo možnost kot tisti moški, ki se poteguje za vlogo DEKLETA."
"Kaj?"
"Emma Woods."
Po mikrofonu so zaklicali moje ime.
"Čas je. Pojdi." mi je rekla Jenna.
Vstopla sem v mogočno dvorano, dvorano 8. Za mizo s štirimi stoli so sedeli 4 žiranti. Med njimi tudi Austin.
Stopla sem na oder, kamor je prišel visok moški, oblečen v črne hlače in suknjič in mi dal scenarij. Prebrati sem morala odstavek, tik pred nastopom dekleta (Chloe) z Austinom.

"Ko si pripravljena." je rekel Austin.
"Kaj? Am... Ja. Hvala."
Kmalu sem začela z branjem.
"Kot sanje. Ki se uresničijo. Kot izgubljenec. Ki najde pot domov. Kot turist. Ki po letu potovanja prispe domov. Kot..."
Vsaka izrečena beseda je odmevala v moji glavi. Sanje, izgubljenec, turist...
"Hvala. Pismo z rezultati bo jutri prispelo na tvoj naslov."
"Ja. Am.. Hvala." =)

Pred vrati me je že čakala Jenna.
"Kako je šlo?"
Samo nasmehnila sem se. Napotili sva se proti vhodni sobi. In počutila sem se kot, da so vse oči uprte v mene. Na nek način... dober občutek. Občutek slave.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
04. julij 2013
next!
04. julij 2013
next
04. julij 2013
u88095
u88095
Nextam jutri. =)
Še par vprašanj...
☮ Vam je zgodba všeč?
☮ Kake pripombe?
04. julij 2013
☮ Vam je zgodba všeč?Najboljša sploh ker je Austin noter<3
☮ Kake pripombe?Nimam pripomb samo nexti<3
04. julij 2013
u88095
u88095
Tnx.
04. julij 2013
next.... <33
04. julij 2013
u88095
u88095
14. marec.2013
"Dobro, saj vem da zdaj hodita in bla bla bla, ampak bi se kdo sploh zmenil za mene?!"
Seveda. Ne.
Kot, da sem nevidna.
"Jenna, me boš pospremla domov? Za pismo, veš?"
Ne, očitno ne.
"Samo grem."
"Sej grem s tabo."
Na poti proti mojemu domu sma bili tiho. Jaz ker sem sem razmišljala o pismu, ki bi lahko spremenil mojo prihodnost, in Jenna, ki očitno razmišlja o Calu... Bljak.
"Emma, poglej, pismo!"
In res- na mizi v dnevni sobi je ležalo pismo, naslovljeno na mene in s pripisom: My Life-My Love, avdicije.
Počutila sem se, kot da v rokah držim svojo prihodnost. Vse kar me še čaka, zapisano na papirju.
"Kaj čakaš, odpri ga!!"
Počasi sem odprla ovojnico.
Pisalo je:
Emma Woods!
Dobili ste glavno vlogo Chloe. Čestitam.
Austin Mahone

"Jenna!"
"Kaj? Povej že!!"
"Dobila sem glavno vlogo!"
"Ja, in avtogram od Austina!"
Sledilo je veliko praznovanje. Od tega trenutka dalje zame ni več preteklosti. Samo še prihodnost.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spet kratki next... Jutri bo daljši.
04. julij 2013
nextt!
04. julij 2013
u88095
u88095
15.marec.2013
Danes nisem šla v šolo, ker smo imeli pri snemanju že prvo vajo. Ob 9. uri sem se odpravila proti studiu Black&White v Texasu.
Ko sem prispela sem izvedela, da je prvi dan snemanja vedno dan spoznavanja.
"Zdravo. Ti si Emma, ne?"
Ozrla sem se in tam je stal Austin.
"Ja."
"Torej... Si že dobila scenarij?"
"Am... Ne."
Dal mi je knjigo oz. veliko med seboj povezanih listov. "My Life- My Love" je pisalo.
I. SCENA
The Teller: Chloe Mcstone je bilo revno dekle brez staršev, ki je prebivalo v Texasu. Zaradi svoje večne bolezni so se je ljudje izogibali. Da bi dobila denar za zdravila, se je zaposlila kot pomočnica v studiu Jane Fields.
Kate Carlow (Jane): Chloe! Prinesi mi kavo, dva donata, jabolko in grozdje.
Emma Woods (Chloe): Ja. Takoj.
Kate Carlow (Jane): In tunin sendvič.
Emma Woods (Chloe): Seveda.
Nisem mogla verjet, da je bilo moje ime zapisano v scenariju za film!
"Am... Austin?"
"Ja?"
"Kdo je Kate Carlow?"
"Res ne veš kdo je?"
Odkimala sem.
"Poročena je z direktorjem studia. Želela je glavno vlogo, katero imaš ti, ampak je direktor Paul Carlow za to vlogo določil tebe."
"Torej bom imela z njo težave?"
"Verjetno. Ampak nisi edina. Kate ima z vsakim težave. V vsakem najde napako, ki "sproži spor" kot reče."
Zazvonil je moj telefon.

"Ja?"
"Emma! Kako gre?"
"Dobro."
Naenkrat sem zaslišala glas: "Emma Woods, takoj sem!"
Austin: "To je Kate. Boljše da greš k njej!"
"Am... Jenna moram it."
Stekla sem proti Kate.

"Ja?"
"Ti si torej dobila mojo vlogo?"
"Am... Ja."
"Ne razumem zakaj." je rekla in me pogledala.
Prišel je Austin in rekel, da morema it.
"Kam pa? Austin, ne bom nasedla tvoj neumnostim."
"Am... O čem pa govoriš?"
Z vsako izrečeno besedo se je od nje oddaljeval.
Dirktor je zaklical najina imena.
Res nama je odleglo in hitro sva odšla proti Paulu.
"Emma, kajne?"
"Tako je, gospod Carlow."
"Prosim kliči me Paul. Torej kot si že izvedela, jaz sem direktor. Za danes smo končali. Jutri snemamo prvo sceno, zato si preberi scenarij."

"Seveda."
Zatem sva odšla.
"Te peljem domov?"
"Am... Ni treba. Blizu sem doma."
"Vseeno."
"No prav..."
Ko me je peljal sva bila tiho. In po pravici povedano, bilo je zelo nadležno.
"No se vidima jutri."
"Ja. Adijo."
Tam je že stala Jenna.
"In, kdo te je pripeljal...?"
"AUSTIN!!"
Pred spanjem sem brala scenarij.
The Teller: Ampak tam je bila še ena ovira, za katero Jane ni vedela. Austin Mahone.
Emma Woods (Chloe) - hodi po studiu in se zaleti v Austina: Joj! Oprosti. Res mi je žal.
Austin Mahone: Ne skrbi. Vse je vredu.
Kate Carlow (Jane): AUSTIN! SEM!
Austin Mahone: No, moram it. Se vidiva pozneje.
Emma Woods (Chloe) - pokima: Ja...
Kmalu sem zaspala.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
05. julij 2013
u88095
u88095
Bo kaki next??
06. julij 2013
neext
07. julij 2013
next
07. julij 2013
next
10. julij 2013
u88095
u88095
To je zadnji next preden grem na morje, tak da se bom probala potrudit, da bo čim daljši!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
16. marec.2013
Sobota! Končno.
Danes imamo tudi v studiu prosto. Poležavala sem do 10.oo, ko je nekdo pozvonil.
Doma sem bila sama, ker so starši šli na dopust. Pravkar sem se spomnila, da vam nisem še nič povedala o moji družini.
Moja mama, Janet, prihaja iz bogate družine (tako, da za božič vedno dobim veliko daril ) in me vedno podpira. Kot mali deklici ji je umrl oče, tako da jo je vzgajala njena mama, moja babica Clara.

Moje oče, William, kličemo ga Willi, pa je čisto drugačen in v bistvu zelo strog. Verjetno tudi zato, ker je bil vzgajan v zelo revni družini. Drugače pa je deloholik.

No, torej, nekdo je pozvonil, zato sem počasi odšla po stopnicah in odprla vrata.
"AUSTIN?!"
"Nekaj mi pravi, da si se komaj zdaj zbudla."
Pogledal me je. In res je. Bila sem oblečena v pižamo, obute sem imela puhaste copate, o frizuri pa rajši ne bom govorila.
"Ja... Vstopi."
Hiša pa tudi ni bila preveč pospravljena.
"Aaa... Sploh ne bom vprašal."
"Takoj pridem."
Stekla sem v sobo in se preoblekla in nato odšla nazaj v dnevno sobo. Poleg dnevne sobe je še kuhinja. Izgleda približno tako:

(Predstavljajte si še oblačila, razmetana po tleh.)
"Torej, nočem bit nesramna, ampak, zakaj si prišel?"
"No...Želel sem te povabit v Houston."
"Houston? Zakaj pa?"
"No...Danes naj bi šla tja midva z Alexom, pa sem mislil, da bi še ti prišla zraven. Lahko pa še koga povabiš."
"Ja. =)"
Poklicala sem Jenno in ona je seveda morala povabit še Cala.
In tako smo se ob 11.oo dobili pred mojo hišo.
Z avtom je po nas prišel Alex.

Ob 11.3o smo prišli v Houston.
Najprej smo šli po trgovinah...
Midve z Jenno sva šli v trgovino z laki <3 in sma kupli na tone lakov China Glaze:

Cal, Austin in Alex pa so šli (seveda na Austinovo željo) v trgovino s teniskami (Sneaker Shop):

Vse kar vem je, da smo na koncu morali Austina skoraj dobesedno zvlečt ven.
Potem smo šli na kosilo v Mcdonalds in na sladoled...

Domov smo prišli ob 20.oo.
Austin me je spremil do vrat.
"Se vidima jutri?"
"Kam pa jutri gremo? Na Havaje?"
"Haha. Ne." je rekel resno.
"Se vidima."
In takrat me je poljubil.
Hitro sem zaprla vrata in šla v sobo in potem spat.
Ampak nisem mogla zaspat. Kar naprej sem razmišljala kaj vse se mi je zgodilo v enem tednu: dobila sem glavno vlogo v filmu, spoznala Austina... Kaj še naj rečem. Sanje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
11. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext!!!
11. julij 2013
neeext!!!
11. julij 2013
❤ti je doukčas?
❤prjavse pa ti ou več
http://www.igre123.com/forum/tema/...-top-model-by-ia-.../58592/
❤sori za oglaševanje
16. julij 2013
next