Forum
Moja spet nova zgodba, ki upam, da bo brana
Sem avtorica zgodbe Alison, ki jo lahko začneš brati ta trenutek, upam da ti bo všeč
http://www.igre123.com/forum/tema/alison/140441/
Alison je bolj depresivna zgodba, tale ne bo... No ja kakor uzameš hihi
Začni brati in izvedel boš!
Sandra je čisto normalna najstnica, ki je hčerka prijaznih staršev (če odštejemo, da oče nima toliko rad živali in protestira proti vsaki)
Je pa tudi sestra od štirih sester in dveh bratov. Ima pa tudi tečno babico, ki na žalost živi v isti hiši... Ali bo Sandri uspelo uresničiti svoje sanje?
24. januar 2016
No no tuki je moj prvi Next
-------------------------------------------------------
"Izgini iz sobe!" sem zakričala. Namreč moja sestra ne zna trkati in niti prijazno pozdraviti ko pride v sobo.
"Kolikokrat sem ti že rekla, da vsaj potrkaj in me nekaj lepo prosi, ker dobro veš, da ne prenesem ljudi, ki so taki kot ti. Torej, da tega ne upoštevajo.
Hja, to je naša Roxanne. Je relativno mlada, če pogledamo kako se obnaša do ljudi starejših okoli sebe.
"Jaz pa sovražim vse sestre in brata in še posebaj tebe!" se je odločno uprla.
"Dvanajst letna smrklja mi ne bo zbijala dobre volje, zato je zate bolje, da takoj izgineš, če nočeš, da pokličem Teodorja, ki te lastnoročno takoj zbeza iz moje sobe."
Tiho kot miška je zapustila sobo in stekla po stopnicah navzdol.
Da vam bo moje življenje malo bolj jasno, vam bom povedala vse o moji družini.
Imam brata Teodorja, ki je izmed vseh nas najstarejši. Ima 21 let in je zelo prijazen, ima rad otroke in zelo dobro špila kitaro.
Tu je še moj mali bratec Villie, ki je prava nadloga. Ima 4 leta in podrobneje ga boste spoznali čez zgodbo.
Elly je od njega dvojčica, ki je še večja nadloga od njega in zraven nje človek ne more dolgo zdržati.
Naj omenim še sestrico Najo, ki je zelo navezana name. Z njo sem se največ ukvarjala, saj je za razliko od mojih sester bila zelo pridno dete hihi. Stara je 9 let.
Roxanne ste že spoznali in lahko le povem, da je malo zabrisana 12 letnica, ki se ima za nekaj več.
To smo mi... Naša familija.
Imamo kmetijo na katerem je oče gojil kokoši in krave. Nima rad živali a z nečem mora zaslužiti, pravi.
Čeprav je proti vsem živalim v hiši smo z mamo uvedli drugačna pravila in iz zavetišča vzeli hrta in enega maltežana, snežno belega vam povem.
Obadva sta fantka v ne prav zrelih letih. Oddie (hrt) je star 3 leta in maltežan Aron je star 5 let. Imamo še enega kunca, ki v glavnem za njo skrbim jaz. Ime ji je Liss.
Teodor ima kačico Rash. Ne vem v čem je point tega imena...
Jaaaa to so naše živali.
Še enkrat je potrkalo na vrata.
"Ja?" sem rekla.
------------------------------------------------
v tem delu je več kot preveč nakladanja ampak sem vam morala opisat drgač vam ne bi blo nič jasno....
24. januar 2016
Neeextttttttttttttttttttttttt!!!!!!!
25. januar 2016
neext!!
26. januar 2016
ƜιηɗуωσяƖɗ
ƜιηɗуωσяƖɗ
Next
30. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg