Forum
u38947
u38947
Hello! Tukaj bom pisala izmišljen dnevnik neke vsakdanje najstnice! uživajte
02. oktober 2011
u38947
u38947
1. september

''driiiiiiiiiiiiiiiin'' je zazvonila budilka na moji nočni omarici,ugasnila sem jo in se obrnila na drugo stran.nato pa je v mojo sobo vstopila mama Rahela in mi zbudila.Z zaspanimi očmi sem odšla do omare z oblačili na kateri je bil prilepljen koledar.Zavedala sem se,da danes grem v 8. razred. Oblekla sem si vsakdanje kavbojke in preprosto majico. Stekla v kuhinjo in vzela mleko in piškote in na hitro pojedla,odšla v kopalnico kjer sem si uredila frizuro,umila zobe in umila obraz. hitro sem stekla do stopnišča da bi vzela copate nato pa sem ugotovila da nimam napravljene torbe.ura je bila že 7:05 avtobus pa odpelje ob 7:10
hitro sem v staro raztrgano torbico vrgla nekaj pisal,peresnico in moj ves zrabljen telefon.
hitro sem si nataknila all starke in stekla na avtobusno kjer je ravno avtobus zavijal. Odahnila sem si saj sem mislila da sem zamudila. tako je šel še na druge postaje iskat učence. ko smo prišli na glavno cesto sem ugotovila da pelje v napačno smer. pogledala sem ostale učence na avtobusu in vsa prestrašena ugotovila da sem na napačnem avtobusu. stekla sem do voznika in mu vse razložila. hvala bogu je bil voznik razumevajoč in je rekel da bo morala počakati samo še tole vožnjo in nato me bo odpeljal..uuuh! skoraj bi me kap ampak je že vse uredu..

nato me je odpeljal v šolo in bila je samo še ena minuta do zvonca ampak jaz nisem vedela v katero učilnico,s katerimi učenci sem,kdo je moj razrednik nato pa 'cccccccccccccccc' zvonec zazvonil,sama pri sebi sem si rekla: Bravo Kaja! šele prvi dan in vse gre narobe! hitro sem pogledala seznam in namesto da bi pogledala za 8.b sem pogledala za 8.a...stekla sem v učilnico vsi so me čudno pogledali češ kaj delam tukaj saj nisem v 8.a ampak v 8.b.učiteljica mi je povedala da naj grem v učilnico 7.potrkala sem na vrata in odpret jih je prišel naš razredničar! neeeeee! resno? dobili smo najbolj strogega razrednika..omg...neeee no! in zapisana sem bila..ja...zelo dobro sem začela...moje BFF Anne ni bilo..kje je?! usedla sem se na prazen prostor zraven nekega neumnega fanta Filipa,ki mi je stalno nagajal...tako so minile 4 mučne razredne ure...stekla sem do omaric in vrgla vse nepotrebne stvari vanjo naenkrat sem zagledala Anno! uprašala sem jo zakaj ni v B-ju...rekla mi je da so nas ločili! OMG! kako lahko to naredijo??????????
učbenike ki smo jih dobili sem dala v torbico in neke liste sem imela še v rokah..nato sva z Anno šli po šoli in kar naenkrat BUM,nekdo se je zaletel vame in me vrgel po tleh...bil je nek lep,znan fant! ugotovila sem da je Aleks...on je hodil v deveti razred in mi je že od nekdaj bil všeč..ampak njemu je bila neka druga girl všeč..njeno ime je Ela. ampak ona je letos šla v prvi letnik in kaj bo on letos umiral za izginulo ljubeznijo ali bo kaj novega..no bomo že videli..prišel je avtobus in peljal nas je domov,iztopila sem in odšla domov,popoldne pa sem šla na Facebook in tam preživela 3 ure...nato sem zavijala zvezke in na koncu sem se dobila z mojim 2. bratrancom in z mojim bratrancem...in smo uživali...
02. oktober 2011
u38947
u38947
moja sestra Neja:

Moja BFF Anna:

moj razrednik:

02. oktober 2011
u38947
u38947
Ela:

Aleks:

Filip:

02. oktober 2011
u38947
u38947
moja mama Rahela:

jaz,Kaja:

02. oktober 2011
u38947
u38947
moj bratranec Luka:

moj 2. bratranec Aljaž(vsi ga kličemo Ažo)

02. oktober 2011
u38947
u38947
skupaj preživljamo nooore dogodivščine,tukaj smo umaškarani:

http://weheartit.com/entry/11888626
02. oktober 2011
u60618
u60618
next next! hitr! cuul zgodbica!
02. oktober 2011
u38947
u38947
2. september

'driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin'
je zazvonila moja

GRRRRRRRRRR! ja pač morala se bom navaditi da zdaj 10 mesecev te neumne budilke vsako jutro bo...raje kot da bi poležavala in na koncu stopila na napačen avtobus sem stekla in se preoblekla v navadno vintaž oblekico,če vas zanima kakšna je nekako taka:

pojedla malo zdravih kosmičev in si umila zobe,frizura je ostala kar nepočesana(skoraj nič,saj imam pač tak šampon) in ujela PRAVI avtobus!na avtobusu sem se usedla poleg Lukata in začela sva klepetati,nato pa je na avtobus prišel Aleks,omg kaki kjutek je! imel je še zaspane očke in razkuštrano frizurico ...hoot na fhoool!♥ usedel se je sedež poleg mene in me uprašal:
''Kako si kaj?''
iz kako si kaj pa se je prelevilo v pravi roman hec,hec pogovor
A-aleks
K-jaz

K-uredu sem,s tabo?
A-bo,bo..zaspano in I HATE SCHOOL
K-hahaha šaj baj...tko se govori!!
in dala sva si gimi fajf
A-mhm,tko se govori,in kaj si delala včeraj,kaj naloge?
K-hm...malo sem pač delala stvari po svoje.. moje življenje moje početje ne naloge še nismo imeli,thank god!
A-mi pa smo včeraj že pisali test,nenapovedan
K-omg,kaj vse me čaka v devetem??
A-
K-in drugače kaj poveš?
medtem pa je Luka odšel z stola in šel k vratom kjer je avtobus vstavil na busni postaji..čakal je na neko punco..bila je luškana,objela sta se in še nekaj sta se pogovarjala nato pa je prišel po torbo in sem ga z začudenjem vprašala: Kaj pa to?
odgovoril mi je da mi pozneje pove
A-ulala!hahahah...a pri meni nič..življenje gre naprej,U?
K-enako,šola bedaaaaa

prispeli smo h šoli
K-aaah,da bi učitelji vedeli koliko nas mučijo
A- se srklutno strinjam
nato sva oba planila v smeh saj pred kratkim smo šli gledat smrkceeee

poslovila sva se in zelo fajn je bilo imeti en pogovor z njim!
stekla sem h Lukatu in povedal mi je vse,pač da sta si všeč in da jo bo uprašaaaal!!!!!!!!!!!!! omg,luka?! resno?? njeno ime pa je Gabriela
to je ona:

men je ful cute

tako sem se dolgočasila v šoli,ko je zazvonilo konec ure verjamm da sem bila prva pri šolskih vratih,počakala sem na avtobus...tam je bil tudi Aleks,pogovarjal se je z Lukatom..nato pa je kar naenkrat priletel listek vame in pobrala sem ga na njem je pisalo

in na drugi strani:
V enem šolskem letu moraš ugotoviti kdo sem jaz saj drugače nimaš nobene druge šanse...P.S. ugotovi čimprej♥
zraven pa N.I. kar pomeni neznano ime! omg,le kdo je to

ko sem prišla domov sem se preoblekla,stekla po telefon in poklicala Anno in ji vse povedala!!

naredile sva načrt,popoldne je prišla k meni kjer sva se vse pogovorile kako bomo izpeljale..nato pa smo rekle:
Naj se le pazi N.I.
in se smejale,nato pa sva s kolesi šle na sladoled in se tam še malo pogovarjale nato sem prikolesarila domov in bila sem utrujena,najprej sem samo še na Facebook šla nato pa v kopalnico in na koncu v posteljo kjer sem utonila v spanec

03. oktober 2011
u60618
u60618
next next hitr!
03. oktober 2011
u38947
u38947
3. september

zjutraj sem se zbudila vsa prepotena in zaspana.nisem se počutila dobro,izmerila sem si vročino.woow! imela sem 39,1stopinj C
bila sem bolana.ta dan sem ostala doma.Anni sem napisala SMS da me danes ne bo v šolo.to so opazili tudi drugi.popoldne sem dobila sms od neznane telefonske.glasilo ša se je nekako takole:

heeeei!
tukaj Aleks,si kaj bolje?ja vem.. zdi se ti čudno da ti pišem in se sprašuješ kej sem dobil tvojo telefonsko.še sam nevem no v šoli je prav DC brez tebe! se vidimo in čimprej okrevaj.danes pridem h Lukatu in ti bom poslal sporočilo ti pa pridi na balkon se bova pač pogovarjala. LP,aleks♥

omg,je resno to napisal! se pravi mu je mar kako se počutim!in srček je dal zraven! ooooo,to nekaj pomeni!
hitro sem napisala vse to Anni in Aleksu odpisala nazaj:
Hello! ja sem malo boljše,takoj ko si mi poslal sporočilo se mi je vročino znižala hahaha ja no pikico boljše,jutri še ne pridem v šolo. ok,bom prišla na balkon.samo mogoče tudi ne bom,ker mogoče bom bila utrujena..saj veš kako je ko si bolan.in jaz sem fuuuul utrujena....zdaj pa moram it čaaau*

in tako je moj dan potekal zelo dolgočasno
03. oktober 2011
u38947
u38947
in tako je moj dan potekal zelo dolgočasno.nato sem prišla na balkon in Aleks je bil zunaj,pogovarjala sva se in pač frend to frend.nato je odšel šla sem v svojo sobo in pogledala tako na mobitel.Imela sem dva sms-ja.
eden od Anne in eden od Aleksa.
od Aleksa:
OK

od Anne:
OMG! KAAAAJAAA! NE BOŠ VERJELA KAJ SE JE ZGODILO!!!

jaz ji pošljem nazaj:
KAAAJ! TAKOJ POVEJ!♥

anna:
všeč si aleksu

jaz:
phaha,ne verjamm,kako pa ti to veš?

Anna:
danes po pouku sem jih slišala

Jaz:
koga?

Anna:
Lukata in Aleksa

jaz sem ji želela odpisati pa nisem imela več denarja na mobitelu pa še baterija je šla zato sem jo poklicala iz domačega telefona
K-jaz
A-Anna

K-heeei! podrobno povej
A-no...
K-jaaaa???
A-glej,danes po pouku ko sem čakala na avtobus.
K- se je zgodilo....?
A-je avtobus zamujal in sem šla malo pogledat tja k vogalu če je kdo pameten in sem se ustavila saj sem slišala neke fante govorit...in sem ugotovila da sta to Aleks in Luka. in Aleks je rekel: Pa ona mi je všeč L: ja pa ji poveeej!! A- ampak je tvoja sestrična in me je malo sraam!..si videla rekel je tvoja sestriča in je mislil natee!! saj katero drugo sestrično pa še ima.
K- em..mojo sestro?
A-ki je že drugi letnik!
K- aja..no povej naprej
A- in potem je rekel Luka: OK,glej mene se to ne tiče..sam naredi kakor misliš da je prav ..Aleks: OK,bom...najprej bom iz Ele izvlekel če sem Kaji všeč nato pa bom iz mene in Kaje naredil dobra prijatelja in tako naprej...
K- OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A- jaaaaa
K- resno???
A- ja
K- kolko bi jaz rada bila zdaj v šoli! čeprav jo sovražim
A-eiii.. a ti to tudi nekaj ne pove?
K- kaj pa?
A- uni listek včeraj
K-aaaaaaa,hm,niti ne
A- KAJA! se vidi da si bolana
K- hahahah vem ja..maybe,saj imava načrt
A-mhm,zdaj pa moram it,čau*
K- čaaaaaau,mwaaah♥

in sva končali pogovor nato sem utonila v spanec...sanjala sem in sanjala...
04. oktober 2011
u60618
u60618
next hitr!
04. oktober 2011
u38947
u38947
4. septmeber
zjutraj(seveda sem še vedno bila bolana ://) vse kar se spomnim je bilo to,da je bila moja glava nad školjko...ja bruhala sem...ups,vem da ni lepo če se tako izražam ampak v dnevnik zapišem čisto vse!
Anni sem poslala sms kako je kaj pa tko...in Aleksu tut,nato sem začela brati revijo,ki mi jo je mama kupila. notri je bilo veliko zanimivih člankov,sloh pa za pubertetnice kot sem jaz in velikooo o fantih,ljubezni,prijateljih,slavnih zvezdah...nato sem malo razmišljala in sem razmšiljala o stvareh ki jih imam skupne s katerimi ljudmi.Z nono(babico) imam velikooo skupnega,s sestro bolj malo,z sestrično veliko in z Anno ogromno z Alkesom pa tudi..nato sem spet zaspala.pozneje sem šla na FB in videla da ljudje očitno spijo saj jih ni niiiiič ampak čistoo niiič na FaceBook,šla sem na twitter kjer mi je začela slediti Lady GaGa!!!!!!!!!!!!OMG,čeprav nisem velim fanček od nje je to fuuul cool,šla sem malo ven..nič pametnega..aaaah,kej je sploh point,kako fajn bi bilo če bi bila zdrava! nato mi je moja mama prinesla neke tablete.in zvezke od Anne za prepisat..no eno DOLGOČASNO delo. zahvalila sem se mami in še malo poležavala.nato sem šla do moje mucke,na stopnicah pa sem videla darilo,odprla sem ga...notri so bili čokolatini,lizika in sporočilce,kaj že spet?! pisalo je: Čimprej Okrevaj,N.I.
omg,spet on ali ona! no pomojem on...le kdo je..in če je Anna imela prav in je včeraj Aleks prinesel?? neeeee,kaja,misli realno..ok,in sem pozabila. ko sem vse prepisala sem poklicala Anno in ji vse povedala.nato sva malo poklepetale,kakor sem vedela! NIČ novega in sem zaspala do naslednjega dneva
04. oktober 2011
u38947
u38947
moja nona oz. babica:

Moja sestrična Lina:

my sister Alina:

04. oktober 2011
next!!
04. oktober 2011
u38947
u38947
5.september
danes sem že malo boljše! CELO!no nee ravno ampak bo že
seveda sva si z Anno pisalo SMSe.danes zjutraj pa je Alina(moja sestra) vrdla v sobo ko sem jaz ravno imela sweeeeeet dreams in me zbudila z vprašanjem: kje imaš tisto novo oblekico??
KAKŠNO OBLEKICO?
pa tisto ki sem ti jo dala za Bday,lani?
AJAAA,NEKJE V OMARI IN DRUGIČ NE TAKO GLASNOOO PRITI V SOBO!
ooook,čimprej ozdravi,mwah
OK,BOM PROVALA,MWAH

in je odšla,ja take so starejše sestre!
danes je spet moj dan bil kratek saj sem zadnje čase fuuuuul zmartrana! in sem večinoma spala.Aleks je bil na Facebooku!!!!!!yaaay!

J-KAJA
A-ALEKS

J-HEEEEEI
A-heeeei
K-kako smo kej?
A- malo DC,ko si ti v šoli je bolj zabavno
K-??zakaj pa?
A-eeeh,kar tko
K-aha,cool
A-MHM
K-kaj se drugače dogaja še na šoli?
A-Anna je zgubljena saj ni tebe Luka in jaz in Ažo pač norimo ahahhah
K- verjammm!!
A-in pr teb?
K-živi dougcejt!
A-hahahhha,zdaj pa moram it
K-ti kar ♥
A-ook,čaau*
K-bye bye
spisala sem se ampak Aleks mi je še nekaj poslal in ugotovila sem da je bil:♥ srček!!
kaj to pomeni?
Aleks mi je že cel lajf všeč in zdaj so se mi maybe sanje uresničile!
no dragi dnevnik!moj prijatelj! prosim naj čimprej ozdraaaavim!
upam,da bom!saj umiram v temu DCju!!

eeh,kje je point biti bolan?
no pri meni ga ni,pomojem samo to da so strani mojega dnevnika na pol prazne!egh,grem spat
Goood night!♥

04. oktober 2011
u60618
u60618
next next!!!
04. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg