Forum
u110086
u110086
heey.mi2 s Teiaa swa se odločile da bowa skp napisale zgodbico
prwič bom nextala jst
hwala usem k bote bral.upawa da wm bo ušeč
začnem ko dobim 4 nexte )
11. november 2012
next
11. november 2012
next
11. november 2012
next
11. november 2012
next
11. november 2012
u110086
u110086
nextam
..................................................................................................................

hodila sm domow iz zadnjega dnewa šole.sonce je prpeku na ful pa hajcal je za znoret
to sm jst ::

naša hiša :

huhh ko sm pršla dam sm se sam ulegla na kawč pa zakričala : KONČNO SO TE FUCKIN POČITNCE!!
nism wedla da je tim že doma.ja tim sanje wsake punce, use žoke prawjo da je full sexy ampak če bi žwele 24 ur na dan z nemu bi uguduwile da widez wara pa da je najwečji debil na swetu in še powrh je moj starejši brt.
tole je on :

tim -t jaz -j
t : Kim nehi se dret no a ne widš da mam prjatla na obisku no matr
j: jaaoooo nehi no ker nism wedla ker nima oči tut na hodniku za u mojo sobo. pa pol se ti tut nehi dret
t: dej utihn tamala no
šla sm u kuhno in si nalila u kozarc ledeni čaj :

mm prow prijal je
kr iz nenada je u kuhno prdirku tamau
http://data.whicdn.com/images/37837734/90a90b4cff6d11e1b18c12313d051969_7_large.jpg
ja wem ful je luštn
tamaumu je ime luka
luka -l jaz-j
l: aaaa gremo u napad pfff pfff
j: aaaa napadamo nazaj hahah
luka me je užgau po riti, mami in očka sta se začela smejat.no ni biu lih očka ampak moj očim.mami in ati sta se ločila k sm mela 6 let tim pa 8.ja jst mam zdej 15 let tim pa 17.
luka pa ubistwu sploh ni moj prawi brt ampak moj pol brt str je pa 7 let.
mami pa zwone sta zdj poročena že 5 let.
mami me je poljubila na lice in zwone tudi. na začetku sm to sowražila ampak se nawajam.zwone ma tut lastno podjetja zato si lohka welik prwoščmo tko kt smo si to bajto.................................................................................................
nasledn next piše teja.
začne ko dobi 6 next!
11. november 2012
next
11. november 2012
u45603
u45603
next
11. november 2012
next
11. november 2012
u108558
u108558
al že kr začnem??????????
11. november 2012
next
11. november 2012
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
12. november 2012
NEXTT
12. november 2012
NEXTY
12. november 2012
u110086
u110086
ej teiaa ma ta next
12. november 2012
u108558
u108558
ok nextam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
lih je en pozvonu bla je moja najboljša prjatlca lucy :

j-jaz l-lucy
jj kwa pa ti kle?
l:ej mam ful dobro idejo kva loh delava med počitncam!!
j:kva pa?
lač pr men ni nobenga doma in pač če bi bla loh pr vs?
jmg ful dobr ja itak sam še mami uprašam
šle sva k moji mami k je v kuhni lih kuhala kusv
m-mami j-jaz
j:mami a bi bla loh lucy pr ns ta teden ker pr ne ni nobenga doma?
m:zarad mene loh sam neno mami bom še uprašala
šla je poklicat njeno mami in ko je končala je rekla da loh midve sva se pa odločile da greva v šoping .
oblekle sva se in odšle. najprej sva šle v takko in kupile tole:
jaz:http://data.whicdn.com/images/43089628/tumblr_mdd1c2o8UP1rhtvwoo1_1280_large.jpg
lucy:

potem pa sva še šle v trgovino s čevlji in nabavle tole :
jaz:

lucy:

potem sva šle še v DM in ugante koga sva tm vidle
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
naslednji next da ema
12. november 2012
next
12. november 2012
next next
12. november 2012
neeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttt,nnnnnneeeeexxxxxxtttttttttttttttt,nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt.
12. november 2012
next!!!
12. november 2012
next
12. november 2012
u110086
u110086
nextam
ful bi wm bla hwaležna če bi uglašwal
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
omg tm swa widle najlepše tipe ever
http://weheartit.com/entry/43109714/via/anna_butterfly
lih sm gledala en lak k mi je lucy zašepetala na uho : ta na desni je moj
čist nawadn sm ji rekla nazaj
ja lucy sej wemo da je sexy
šla sm mim tpa z blond lasmi in se za nalž zaletela wanga
jaz - j on -o
j: o fakk kok sm nerodna sorry
o: ni problema.jst sm Žan by the way
j: jst sm pa Kim z welikim K-jom hahaa
ž: hahaha kwa pa tlele delaš a boš gradbenica?haha
j. omg a tlele zidarji kupujejo nism wedla da grejo sm po cement pa se ustawjo pr pudrih omg
ž. hahahahahahha omg ful si zabawna a bi šli na pijačo
j: omg ja itaq (z roko pokažem na lucy) no tista sramežljiwa punca tm je lucy
zrawn prideta še ostala 2 tipa in pa seweda lucy usi se predstawmo
tip na sredini je jakob tist k je pa simpatija po tanowem od lucy je pa žiga
skupi smo šli u bar bliza dm .usedl smo se za mizo .pršu je kelnar k me je gledu tko kt da bi padla z marsa,ker sm punca k use powe direkt u faco sm mu rekla:
ummm naročil bi še prej predn teb uči wn padejo
usi so se začel smejat.jakob pa nrdi lip bite
http://weheartit.com/entry/29575998/via/Sperate_
naročil smo use do kokakole pa cedewite
pogowarjal smo se u use žiwo.
dam swa pršle šele ob desetih
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nasledn next da teja!
a wm je ušeč?nočm bit samoušečna ampak kera bolš piše?wem da je teja napisala samo en next in sprašujem samo za prwi utis??braz zamere
12. november 2012
u108558
u108558
ej sej res hudo pišeš men je ušeč 6 nextov aja a bi kera brala:http://www.igre123.com/forum/tema/i-love-london/45065/ pa hvala ker berete
pa res oglašujte plisss
12. november 2012
next
13. november 2012
u108558
u108558
nextam
...................................................................................................................
ko sva pršle dam sva šle kuj spat potem pa sem dobila sms od ŽANA!!!!
napisu je če se jutr spet dobiva v kavarni tok sem bla vesela da bi najrajš upila ampak nisem ker je lucy že spala zato sem rajš sam napisala da bom tja pršla ob 12stih ko sem mu poslala sem zaspala!!!
zjutri sem se zbodila ob devetih lucy se je zbodila že mejhen prej očitno zato sem se oblekla in šla dol na zajtrk lucy je bla tm in povedala sem ji da sem dobila sms od žana ona pa mi je povedala AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WHAT sej nisem prov slišala moja najboljša prjatlca in moj starejši brt sta par
rekla sem ji da je to super ampak misla sem drgač najrajš bi ji zle rekla kaj se gre mislem a bi blo to vm ušeč da bi bila vaša BFF IN TVOJ STAREJŠI BRT SKP to sem jih hotla rečt ampak je pršu v kuhno tim
t-tim l-lucy j-jaz
t:jutro moj miška a si dobr spal
l:ja ful
t:a si kim že povedala?
l:ja sem
j:HALO še sem tuki
t jutro tamala
(pozdravu me je kt da bi bla njegova največja sovražnica)
j:jutro
t:ej lucy kaj pravš da grva pol mejhen vn da te predstavm prjatlom?
j: od kdaj jo pa ti kličeš lucy ?
td učeri zvečer a prov
pojedla sta zajtrk in šla
js sem šla u svojo sobo in pržgala comp pol k sm bla že 1 uro gor sm ugotovila da je ura pol dvanajstih AAAAAAAAAAAAAA
hiter sem se šla obleka:

uzela sem telefon (UN K JE NA SLIKI) in šla!!!
ko pa sem pršla tja pa je bila zraven žana AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
najbolj grozen človk kar ga jz poznam PETRAAAA:

in za povrh sta se še poljubljala
hitro sem odhitela v park in se tam usedla na klopco ko pa sem ravno imela stegnjeno nogo .....
................................................................................................................sorry ker je tok kratek next naslednič dam daljžga
13. november 2012
nnexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
13. november 2012
u107456
u107456
NEXT. super zgodba
13. november 2012
u110086
u110086
bextam
sedela sm na klopci in jokala sploh nwm zakaj ampak pomoje sm mislna da bo žan tist popoun fant ampak ni tko.lucy me je že 3x klicala ampak se ji nism jawla.začel se je temnit zato sm rajš šla počas dam med hojo so mi iz oči kapale solze.pršla sm domow in ni blo weč sledi o solzah.
lucy je iz kawča prletela k men u ubjem
lucy - l jaz-j
l: kje si bla kim??skrbel me je.
nato pa mi je zašepetala:
prid gor u twojo sobo neki ti morm powedat
wlekla me je za roko wse do sobe.tm swa se obe usedle na postlo
lucy -l jaz-j
l: morm ti powedat da je bla zweza med mano in timom fejk.takoj k swa ti powedala si bla slabe wolje in sm si rekla da ti rajš powem
moj obraz se je napolniu z nasmehom
j: ajaa zakwa pa sta to nrdila,sej weš da jst nikol ne bi hotla da ti furaš s temu debilom ampak če bi ga ljubila bi ti pustila prosto pot
l: ful oprosti sam to swa nrdila za to da widm kakšn bi biu twoj odziw če bi bla s timom skp
j: ja lej priznam da te hočm met zase ampak itaq boš enkrat dubla fanta in ne boš mogla bit sam moja tko rečeno
l: ja wem in lepo od tebe
objela me je.pr wratih sm widla luyijina kufra nwm kko sta se tm znašla če sm ju dala pod pojstlo
j: lucija kwa se dugaja, zakwa maš kufre tm??
l: ohhh kim lej ti weš da bi bla pr teb čez poletje zato ker sta šla starša na Portugalsko,donc sm dobila klic da sta ati in mami dubla neki bon za 1 osebo za brezplačno biwanje w hotelski sobi zato grem jst zdj na potrugalsko
j: ja amak kwa pa najini načrti pa use?kk boš pa tja pršla??
l: ati pa mami sta prletela dam in me zdj tm čakata res da je že noč ampak ob 4 zjutri mamo letalo za na portugalsko.ja načtre pa sama uresnič,wem da boš rekla da ne bo tko kot če bi ble dwe ampak useen probi
jkej bom sam zate.widla sm žana pa petro kk se poljublata
je kr izbruhlno iz mene
l:kwaa petro??tist emo žensko k je tok grda da ti gre prow na bruhanje
j: ja onnaa krawa zabita fakkk
l: lej sej bo a se spowneš k swa mislne da ne bo mela tipa? no zdj si lohka to zapowneš:
theres a story behind every person.theres a reason why they are and the way they are.think about that before u judge somebody!!
spet me je objela,wzela kufre in šla do whoda
lucy - l jaz - j
L:twoji starši že wejo za moj odhod,lep se mej pa merki se,ko pridm nazaj mi boš powedala kwa se je dugajal
j: jaa bom enako zate užiwi na portugalskem ,ne pozab name pa pošl razglednico nujno
l: weš daa bom
objele swa se in iz oči so spet prtekle solze .lucijo je že čaku taxi
l: rada te mam adijo
j: jst te mam tut rada čauu
odkorakala je jst sm pa sam s solzam w očeh gledala kako je odpelu taxi
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. november 2012
u107456
u107456
next
13. november 2012
nextttttttttttttt
14. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg